Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt zgarnia połowę nagród od Wirtualnej Polski!

137 postów w tym temacie

> Oprócz tytułu dla najlepszego dystrybutora, otrzymaliśmy także Imperatory w kategoriach:
> gra roku 2005, najbardziej innowacyjna gra, najlepsza grafika w grze. [...]
to chyba nie wam się te nagrody należą... trochę przegięcie, żeby dystrybutora nagradzać, za to, że ktoś inny zupełnie niezależnie od tego dystrybutora zrobił dobrą grę :/ sorry, ale z grafiką czy innowacyjnością tytułu sam dystrybutor nie ma zupełnie nic wspólnego, dlaczego więc należy mu się jakakolwiek nagroda z tego powodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:50, HumanGhost napisał:

No to gratuluje. Oby tak dalej.

Na dark raziela nie zwracajcie uwagi. To taki forumowy siewca fermentu. ;-)

Bo mam zdanie inne niż inni?

Super CDP - należało Wam się! Tak, świetnie, genialnie! Jesteście najlepsiejsi.
Ahhh - fajnie być w szarym tłumie... Spójrzcie trzeźwo, a nie traktujecie ten portal jak jakąś mekkę polskich graczy. Trochę dystansu panie i panowie, a na pewno wyjdzie to Wam na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:52, penny napisał:

> Oprócz tytułu dla najlepszego dystrybutora, otrzymaliśmy także Imperatory w kategoriach:
> gra roku 2005, najbardziej innowacyjna gra, najlepsza grafika w grze. [...]
to chyba nie wam się te nagrody należą... trochę przegięcie, żeby dystrybutora nagradzać, za
to, że ktoś inny zupełnie niezależnie od tego dystrybutora zrobił dobrą grę :/
sorry, ale z grafiką czy innowacyjnością tytułu sam dystrybutor nie ma zupełnie nic wspólnego,
dlaczego więc należy mu się jakakolwiek nagroda z tego powodu?

No właśnie - zgadzam się z Tobą... CDP nie stworzyło tych gier, jedynie je wydało.

"Sukces ma zawsze wielu ojców" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2006 o 15:54, dark raziel napisał:

Bo mam zdanie inne niż inni?


Bez urazy, ale Ty masz zawsze inne zdanie. ;-)
Nie chodzi mi żeby tylko wychwalać CDP, ale też bez przesady.
Starasz się byc nonkonformistą, ok. Ale znaj ograniczenia i nie naciągaj faktów. Dla wytłumaczenia podpowiem: za który rok te nagrody? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia ... i tutaj widać jak wygląda polski rynek gier ... 90% głosujących to pewnie DZIECI PIECA (nie piję tutaj do wieku) :D ...

Najlepsza gra roku ? FEAR ;p ? Ok ... a niby w czym jest najlepsza ? Ja mogę sypnąć garścią tytułów, które tą grę raczej zostawiają w tyle ... no, ale cóż na pieca nic innego nie wyszło więc ...

Innowacyjna ... to już w ogóle jakaś kpina, niby w czym innowacyjna ;p ? Bo można bullet-time włączyć i porozwalać trochę otoczenie ;) ?

Co do grafiki, tutaj chyba najbardziej trafiona nagroda ... chociaż, większość graczy nie oszukujmy się tą najlepszą grafikę widziało jedynie na screenach.

No cóż taki rynek i takie nagrody, pozostaje uszanować i czekać na kolejną edycję ;) miejmy nadzieję już ze wzmocnioną (działaniami CDP) konsolową ekipą. Pozdro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sypcie "garściami tytułów", ale FEAR jest naprawde dobry! Po zainteresowaniu na sieci widac - po Q3 i Counter Strike''u - to jest kolejny tytuł, który ma niesamowite powodzenie w multiplayer. Udane połączenie engine''u, troche nowych rozwiązan i dobre wykonanie + super ruch jakim było wydanie FEAR Combat za friko dla każdego.

Tak zsię zdobywa uznanie!

Gratulacje dla CDP.

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, ja tak bardziej od siebie - choć za miłe słowa pewnie każdy w CD Projekt jest wam wdzięczny. Oby w przyszłym roku udało nam się jeszcze lepiej, a dla Was, żeby to oznaczało jeszcze lepsze i lepiej wydane Gry - a trochę się tego szykuje :)

Ehhh tak się życzeniowo, noworocznie zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować