Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Ja z mężem jeżeli mamy taki problem to zwracamy sie do kolegi o pomoc (zaufanego, pomagamy sobie nawzajem), i możemy na nieo liczyć. Może ty też masz kogoś takiego na kogo możesz liczyć i bedzie w domu i ci odbierze przesyłkę o ile uda ci się zmienić adres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:07, RadeXMaster napisał:

moze mi ktos powiedziec o co chodzi?? odsylam do screenow

A czy dokonałeś już wpłaty na ich konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie możesz odebrać to się da dogadać z masterlinkiem. Jako że mam problemy bo nie potrafią do mnie trafić to często do nich dzwoniłem:P Ba nawet się umawiałem na mieście:P Mój rekord to tydzień szła przesyłka bo był nowy kierowca:P Raz do pracy chciałem aby mi zawieźli i też się zgodzili, tylko że się lekko spóźniłem bo już wysłali ją do mnie kursem nocnym:P

Nie pamiętam ile paczka może być przechowywana u nich zanim wróci jako zwrot:P Tylko pamiętaj dzwoń do regionalnej centrali a nie do warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz zadzwonić do nich i umówić się z kurierem... Tak właściwie to w weekend raczej nie będą próbować Ci paczke doręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:15, rafar napisał:

> moze mi ktos powiedziec o co chodzi?? odsylam do screenow
A czy dokonałeś już wpłaty na ich konto?

I jeszcze jedno, dostałeś maila z potwierdzeniem zamówienia, bo wychodzi na to że jeszcze nie, ale z tego co zdążyłam się zorientować to jest tu całkiem niezły bałagan, bo linki z mail nie działają, a maile są dziwne i niewiadomo o co biega. Ja zapłaciłam nie z maila potwieradzającego tylko ze sklepu z mojego zamówienia i na tym koniec, cisza nic więcej niewiem na temat mojej przesyłki. Myślę że jak zapłacisz albo uda ci się zapłacić to nie będziesz musiał sie przejmować tymi komunikatami, przynajmniej narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli to wygląda tak: Dzisiaj- pon.4gr. 7gr-czwartek powinniśmy dostac w piątek. jeśli cos sie w masterlinku sp........(zepsuje, bedzie jakaś awaria) to dostaniemy w poniedziałek 11 grudnia. dobrze mówie??


PS. panowie z CDP z całym szacunkiem: 1:czemu nie odpowiadacie na posty?? 2:czemu mydliliście oczy, mówiąc,że "wysyłka dwa dni przed premierą. To jest bez sensu... Jeśli zamawiamy w pre-orderze już w sierpniu, to chyba mimo wszystko zasługujemy chociaż na to , zeby dostac RÓWNO z premierą a już na pewno nie później.Głupio troche...

HOWGH!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:15, rafar napisał:

> moze mi ktos powiedziec o co chodzi?? odsylam do screenow
A czy dokonałeś już wpłaty na ich konto?

tak i nie tylko ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie nie działał ani jeden ani drugi, to znaczy wchodziły, tylko bylo że już byla pruba zapłacenia i odsyłali dalej, no ale ja wiem że nie próbowałam wcześnij zapłacić, a drugi to już nie pamiętam ale też nie było do do mnie adresowane, więc zrobiłam po swojemu. A czy ktoś dostał już jakieś potwierdzenie o przesyłce po wpłaceniu przelewem z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać kiedy sobie to kupię, a to stanie się jak przypuszczam w ciągu 2''ch tygodni. Zostawcie jedną EK dla mnie :D (wersję white ofkors).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:27, SławekT napisał:

ah nie sorry:P W mailu są 2 linki odnośnie potwierdzenia:P I ten krótszy mi nie działa, a ten
dłuższy działa:P


jak każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tym razem sie nie goraczkuje, pake dostarcza poczta pracujaca wg motta id software (no dobra, motta w ten sam desen) - zostanie dostarczone, kiedy zostanie dostarczone;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś spięty na maxa :/ po I przez całą Niedziele czekałem na maila który umożliwiłby mi potwierdzenie po II moja wielką radość w poniedziałek <z tego że zaczeli wysyłać maile> popsuł fakt że w domu siadł mi internet =_=
no myślałem że wykorkuje, nie zniósłbym jakbym stracił EK NV2 przez coś takiego :/. Na szczęście TP<mam neo+> zlitowała się nade mną i o 19:30 internet zaczął działać :D <miał ktoś podobne przeżycia uniemożliwiające potwierdzenie??>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje heyboy ale po tym co przeszedłem z Age of Empire 3 wole nie ryzykować :P <ta sama sytuacja awaria neta-->brak potwierdzenia-->brak EK :(>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:56, TeoDark napisał:

Masz racje heyboy ale po tym co przeszedłem z Age of Empire 3 wole nie ryzykować :P <ta
sama sytuacja awaria neta-->brak potwierdzenia-->brak EK :(>


Chyba, że tak... Ja czekam z potwierdzeniem na wizualizację. Swoją drogą mogliby ją dać dzisiaj. Ile czasu trwa pisanie posta oraz zrobienie i wrzucenie fotki? 10 min maksymalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 19:15, rafar napisał:

> moze mi ktos powiedziec o co chodzi?? odsylam do screenow
A czy dokonałeś już wpłaty na ich konto?


ale ja mam platne przy odbiorze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować