Zaloguj się, aby obserwować  
FlankerD

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - będzie!!! [M]

478 postów w tym temacie

Operation Flashpoint 2 - pełnoprawny sequel OFP.
Pierwsze screeny i wiadomości o nim pojawiły się w maju 2005 podczas targów E3 a potem słuch o nim zaginął.
Twórcy pierwszej częsci jak wiadomo pracują nad Armed Assult, ale prawa do Operation Flashpoint ma wydawca Codemasters, z którym Bohemia Interactive zerwała współprace.

Zakładam ten temat żeby zebrać wszelkie mozliwe info na temat OFP 2. Czy wogóle będzie, kiedy premiera itd?
dodaje tego linka gdzie możecie znalezc galerie z tej gry: http://www.gamespot.com/pc/action/operationflashpoint2/index.html?q=operation%20flashpoint%202

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Liczę na to że wyjdzie Armed Assault ponieważ poprzednie części bardzo mi się podobały i uważam je za naprawde dobre gry wojenne a nie to co jakieś inne co w biegu można headshota ze snajpery zrobić albo zeskoczyć z kilku metrów tracą troszkę HP. W OFP skoki zwylke kończą się śmiercią albo poważnym urazem tak samo ze strzałami i trafieniami. Jeżeli AA wyjdzie na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się w 100%. Ja sam ostro grałem w OFP i czekam na AA, jednak jeżli wiesz coś na temat OFP 2 chętnie poczytam (zresztą pewnie nie tylko ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 19:19, FlankerD napisał:

Zgadzam się w 100%. Ja sam ostro grałem w OFP i czekam na AA, jednak jeżli wiesz coś na temat
OFP 2 chętnie poczytam (zresztą pewnie nie tylko ja;)

No niestety nie wiele wiem i sam szukam wszelkie trailery, newsy, screeny bo strasznie mi się podoba. Uwielbiam OFP bo tylko w tej grze czułem że tak przebiega wojna, że każdy ruch może skończyć się źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzono OFP2. Codemaster zajął się już sequelem do gry, która ma się nazywać Operation Flashpoint 2 - Dragon Rising. Gra oficjalnie ma się ukazać pod koniec 2008 roku dopiero.

Proszę o przypięcie tego posta, i ewentualnie zmienienie nazwy tematu na "Operation Flashpoint 2 - Dragon Rising"

20070914074816

20070914074839

20070914074901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje moderatorowi, za przypięcie mego posta i zmianę nazwy tematu. :)

Co do gry, mam wielkie nadzieje, że będzie można w grze spotkać więcej niż 2 strony walczące (nielicząc obowiązkowych partyzantów i cywili). Sądze, że powinni dodać do tej gry siły wojsk francuskich, bo jak wiadomo, modo do OFP:R o narazie Operation Frenchpoint jest świetny, jak i obiekty Niemieckie, najlepiej tworzone przez BWMod. Jednostki są wykonane prześwietnie, a i ekipie twórców ułatwiłoby to sprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieje do tej gry, to co Czesi pokazali z armed assualt płakać się chce jeśli patrzy się na fabułę, o jeśli tą grę robi codemaster to znaczy że CDP wyda ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, sądze, że nie. AA nie wydał, a z resztą, dużo czasu jeszcze do tego. Swoją drogą, przydałaby się fabuła właśnie osadzona w tych czasach, co w OFP Cold War Crysis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo jak oczekiwałem na AA to fabuła była dla mnie ręczą pierwszorzędna, a co do fabuły wy zwykłym ofp była genialna, chcę też żeby ofp2 wydał cdp bo jakoś u niego malo strzelanej z realizmem, bo lem zwalił polską wersje i to jak szkoda gadać o tym AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie siedziałem jak na razie gierka zapowiada się świetna tylko mnie jedna rzecz ciekawi, czy koderzy tak zmienią ten silnik neon że można będzie dodawać własne misje addony mody do tej gry, tak jak było w pierwszym ofp ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 08:31, Bratek196 napisał:

Tak sobie siedziałem jak na razie gierka zapowiada się świetna tylko mnie jedna rzecz ciekawi,
czy koderzy tak zmienią ten silnik neon że można będzie dodawać własne misje addony mody do
tej gry, tak jak było w pierwszym ofp ??


O na pewno :) Wielkim sukcesem OFP1 była właśnie możliwość ładowania praktycznie nieograniczonej ilości addonów i modów. Z ArmĄ to samo. Mam nadzieję też, że firma stworzy sama dodatkowe firmowe addony, i udostępni do ściągnięcia w necie. Tak, aby kto chce mógł załadować sobie dodatkowe jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Operation Flashpoint i dodatek Resistance do dzisiaj mam na dysku i - co ciekawe - wciąż w to gram. To jedna z najlepszych gier na świecie, więc oczywiste jest, że OpFp 2 to dla mnie pozycja obowiązkowa. Mam nadzieję, że dwójka będzie dużo lepsza od AA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:37, Bratek196 napisał:

Mam pytnaie a czy grałeś AA ??


Grałem, choć sam owej gry nie posiadam. Niestety, to już nie to samo co podstawka czy dodatek. Dlatego właśnie liczę na to, że dwójka będzie czymś w rodzaju jedynki w nowoczesnej oprawie graficznej, nowym interfejsem, ale z tym samym klimatem i grywalnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować