Zaloguj się, aby obserwować  
FlankerD

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - będzie!!! [M]

478 postów w tym temacie

No to dobrze bo ja grałem i żałuje 100 złotych i samej gry bo to co czesi zrobili z tą świetną serią to woła pomstwe do nieba, wymienie błedy które widziałem w podstawowej wersji:

-Skopany silnik, wolon ładujące się tekstury i błędy na obiektach.
-Fabuła.
- Wolne tempo walki (OFP było bardziej żywe pod względem walki).
-Helikoptery.
-Skopane skrypty co nie umożliwjało dalszą rozgrywkę.
-Słaba wydajnośc silnika graficznego co owocowało na średnich ustawieniach gr wyciągała 10-15 klatek na sekundę na 1gb ram radeonie x1950 pro amd 3200+
- przeciwnicy to snajperzy bo strzelali w nocy bez noktowizora z 300 i zabijali jednym strzałem.
I wiele incyh błędów które zatopiły tą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że to napisałeś, bo właśnie zastanawiałem się co do ewentualnego zakupu AA w przypływie gotówki. Jeśli to taki crap jak piszesz to faktycznie, lepiej ominąć i nie psuć sobie wrażeń po genielnej OpFp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 19:52, Union Pacific napisał:

Hmm... coś mi się widzi, że w OFP2 nie będzie lat 80-tych, a będzie XXI wiek :/ A szkoda. Chociaż...
zobaczymy jak im to wyjdzie ;)


Podejrzewam, że takie "odświeżenie" klimatu wyjdzie serii na dobre. W końcu ileż można strzelać do tych ruskich? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 15:52, Union Pacific napisał:

Przydałby się jakiś porządny konflikt w europie, np. z niemcami bądź z francuzami. Rosjanie
jednak mi w ogólne nie przeszkadzają.


Autorom gry chodzi o realizm nie tylko pola bitwy, ale także polityczny. USA nigdy nie zaatakowałoby Niemiec czy Francji, gdyż są one członkami NATO oraz Unii Europejskiej. Tym samym, USA walczyło by praktycznie ze wszystkimi najlepiej rozwiniętymi państwami świata.
Konflikt z Chinami jest jak najbardziej możliwy, szczególnie, że będzie on miał najprawdopodobniej podstawy ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony :) Proszę, konsumuję obiadek, a tu taka przyjemna nowina ;)
Pamiętam pierwsze dni, tygodnie, miesiące z OF... Eh :) Jakie podniecienie powodowało to, że podczas treningu, kolesie robili pompki :D Nie do pomyślenia, robią pompki !! :D
Teraz gry schodzą na psy, liczę, że OF 2, będzie nawiązaniem do przeszłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 15:56, Union Pacific napisał:

Konflikt z Chinami byłby moim zdaniem strasznie denny. Ale dalszy konflikt z rosjanami, przy
odpowiedniej fabule i lokacjach byłby świetnym rozwiązaniem.


Rosjanie już się przejedli... Ile razy można wysłuchiwać "Wpierjot!! Za matuszkę Rosiję!" i rozwalać kolejne T-80 czy Hind''y.
Chińczycy będą pewną odmianą. Z jednej strony to wciąż komuniści, ale walka z nimi na pewno będzie wyglądać odmiennie niż ta z Rosjanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:01, xDeuSx napisał:

> Konflikt z Chinami byłby moim zdaniem strasznie denny. Ale dalszy konflikt z rosjanami,
przy
> odpowiedniej fabule i lokacjach byłby świetnym rozwiązaniem.

Rosjanie już się przejedli... Ile razy można wysłuchiwać "Wpierjot!! Za matuszkę Rosiję!"
i rozwalać kolejne T-80 czy Hind''y.
Chińczycy będą pewną odmianą. Z jednej strony to wciąż komuniści, ale walka z nimi na pewno
będzie wyglądać odmiennie niż ta z Rosjanami.


Tak gadali za komuny, lata 90-te to już bardziej była typowa nienawiść do amerykanów. W sumie, pasowałby też konflikt z np. byłą Jugosławią, Serbią itp.... tam konflikt miałby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 15:57, Probos napisał:

Przyznam, że jestem pozytywnie zaskoczony :) Proszę, konsumuję obiadek, a tu taka przyjemna
nowina ;)
Pamiętam pierwsze dni, tygodnie, miesiące z OF... Eh :) Jakie podniecienie powodowało to, że
podczas treningu, kolesie robili pompki :D Nie do pomyślenia, robią pompki !! :D
Teraz gry schodzą na psy, liczę, że OF 2, będzie nawiązaniem do przeszłości :)


Racja, OFP to był przełom :) W sumie, gra pochodzi z czech, więc nikt jakiś specjalnych nadziej z nią nie wiązał, ale wyszło mistrzostwo w kazdym calu. OFP mam jeszcze stare, dwupłytowe, i od zawsze zainstalowane :) Gram codziennie jak moge, i w ogóle mi się nie nudzi, a jeżeli ściągniesz jakieś dodatki, addony i je wgrasz, nie możesz się od kompa oderwać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2007 o 16:13, Union Pacific napisał:

Racja, OFP to był przełom :) W sumie, gra pochodzi z czech, więc nikt jakiś specjalnych nadziej
z nią nie wiązał, ale wyszło mistrzostwo w kazdym calu. OFP mam jeszcze stare, dwupłytowe,
i od zawsze zainstalowane :) Gram codziennie jak moge, i w ogóle mi się nie nudzi, a jeżeli
ściągniesz jakieś dodatki, addony i je wgrasz, nie możesz się od kompa oderwać :)


Zawsze miałem problem z helikopterami :P Później, jak już je ogarnąłem, to było wszystko super i teraz najchętniej właśnie pilotuję :D
Pamiętam, swojego czasu miałem modziki, które dodawały II WŚ :D
Takie smaczki, jak niemieckie mundury, Garandy :D
Naprawdę, super ;) Obecnie nie posiadam tego starego wydania dwupłytowego, gdzieś się zapodziało :D Teraz mam z SuperSelerra ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2007 o 16:15, Probos napisał:

Zawsze miałem problem z helikopterami :P Później, jak już je ogarnąłem, to było wszystko super
i teraz najchętniej właśnie pilotuję :D
Pamiętam, swojego czasu miałem modziki, które dodawały II WŚ :D
Takie smaczki, jak niemieckie mundury, Garandy :D
Naprawdę, super ;) Obecnie nie posiadam tego starego wydania dwupłytowego, gdzieś się zapodziało
:D Teraz mam z SuperSelerra ;D

Ja akurat nie miałem problemów z śmigłowcami, bardziej z awionetką. Strasznie trudny był start nią, i miałem tez piekielne problemy w kierowaniu czołgiem. Niby łatwo, ale przy dużej prędkości nie łatwo unikać nie przyjaciela. Jednak ciut brakowało mi lepszego kierowania samochodami. Było zbyt schematyczne moim zdaniem. No i żadnych mechanicznych uszkodzeń :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co zrobią z engiem jeśli ma być na ekranie powiedzmy 500 jednostek ?? bo jak pamiętam silnkiu w ofp u mnie dławił się przy 300 jednostkach na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2007 o 19:06, Bratek196 napisał:

A mnie ciekawi co zrobią z engiem jeśli ma być na ekranie powiedzmy 500 jednostek ?? bo jak
pamiętam silnkiu w ofp u mnie dławił się przy 300 jednostkach na ekranie.


Mam nadzieję, że dadzą dobry silnik, bo ja też miałem z tym problemy, nawet przy ok. 100 jednostkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera minęło parę miechów, a codemaster nie pokazało nowego filmiku, a strasznie mnie ciekawi jak ta gra ma wyglądać, a wiecie może ile ma być stron konfliktu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:07, Bratek196 napisał:

Cholera minęło parę miechów, a codemaster nie pokazało nowego filmiku, a strasznie mnie
ciekawi jak ta gra ma wyglądać, a wiecie może ile ma być stron konfliktu ???

Z tego co wiem, to trzy.
-Amerykanie
-Chińczycy
-Japonia, bądź Korea, ewentualnie Tajwan (już nie pamiętam)
Będą dwie kampanie. Amerykańska i Chińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 20:31, Bratek196 napisał:

A na początku słyszałem że mają być też ruscy.

To źle słyszałeś. Za tych "złych" mają robić właśnie Chińczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować