Zaloguj się, aby obserwować  
FlankerD

Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - będzie!!! [M]

478 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2008 o 21:16, Marcinos07 napisał:

A nie czasem Rosja? Bo czytałem w zapowiedzi że będzie konflikt na wyspie pomiędzy Rosją
a Chinami i wtedy wkroczą Amerykanie. Choć może to złe info. ;)

http://www.ofp2.pl/index.php?p=preview

A może... ja już nie pamiętam.
Ale Chińczycy i Amerykanie na pewno będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Lepiej niech dłużej dopracują ;)
I MUSI BYĆ USA VS. ROSJA! :P
Ale coś mi sie widzi że oryginalnego OFP i tak to nie pobije.
Nic nie pobije ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 00:39, Rumcajs52 napisał:

>
Lepiej niech dłużej dopracują ;)
I MUSI BYĆ USA VS. ROSJA! :P
Ale coś mi sie widzi że oryginalnego OFP i tak to nie pobije.
Nic nie pobije ;D


Klimatu zimnej wojny i komunizmu nigdy nic nie pobije :)

Chociaż konflikt Ameryka vs. Chiny wydaje się ciekawy, mam nadzieję, że nie przyjdzie walczyć w jakimś buszu prosto z Wietnamu. I chciałbym, by Edytor był tam taki jak w OFP, ale łatwiejszy w obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czym się chwali Codemaster ?? Tym że granat będzie mieć 30 000 polynogów, a dla porównania OFP granat miał 30 polynogów... I jeszcze coś w pierwszej informacji o OFP2 Codemaster potwierdziło że będzie edytor misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najważniejsze jest, żeby gra nie straciła klimatu. :-) No i mam nadzieję że będzie jeszcze bardziej rozbudowany edytor jak Union Pacyfic pisał, bez zabawy z notatnikiem w brefingu. I otwartość na wszelkiego rodzaju addony. Ale tego można być raczej pewien. Ale się będzie misji robiło, ho ho :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:03, Bratek196 napisał:

Wiecie czym się chwali Codemaster ?? Tym że granat będzie mieć 30 000 polynogów, a dla
porównania OFP granat miał 30 polynogów... I jeszcze coś w pierwszej informacji o OFP2
Codemaster potwierdziło że będzie edytor misji.


No tak, OFP 2 straciłoby dużo na braku kultowego Edytora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:12, Ecko09 napisał:

A dla mnie to wcale by mogło edytora nie być. i tak nie umiem sie tym obsługiwać.

No coś ty. Ja bym nieźle programistów ochrzanił jak by edytora, chociażby do ściągnięcia nie dali. :P A poza tym stworzenie prostej misji wcale nie jest trudne. Tam dasz jakieś jednostki. Tam każesz im iść... dasz jeszcze jakieś komendy w radiu itp. i hula. Problemy to może wprowadzenie do misji ewentualnie sprawić. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:15, Marcinos07 napisał:

> A dla mnie to wcale by mogło edytora nie być. i tak nie umiem sie tym obsługiwać.

No coś ty. Ja bym nieźle programistów ochrzanił jak by edytora, chociażby do ściągnięcia
nie dali. :P A poza tym stworzenie prostej misji wcale nie jest trudne. Tam dasz jakieś
jednostki. Tam każesz im iść... dasz jeszcze jakieś komendy w radiu itp. i hula. Problemy
to może wprowadzenie do misji ewentualnie sprawić. ;-)


Ta, tylko jeszcze trzeba umieć, ja w ogóle nie wiem co od czego w edytorach jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli intro, można to zrobić za pomocą edytora lub skryptów... Ej ale to jest temat o OFP 2 a nie o jedynce. Wracając do tematu wspomniałem że przeciętny granat w dwójce ma mieć 30 000 trójkątów, a ciekawe ile będzie mieć zwykły żołnierz polynogów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:18, Bratek196 napisał:

Czyli intro, można to zrobić za pomocą edytora lub skryptów... Ej ale to jest temat o
OFP 2 a nie o jedynce. Wracając do tematu wspomniałem że przeciętny granat w dwójce ma
mieć 30 000 trójkątów, a ciekawe ile będzie mieć zwykły żołnierz polynogów.


Troche przesadzili z tymi polygonami, na co komu tyle na sam granat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, więc można ile się spodziewać ile będzie mieć przeciętny żołnierz lub samolot, o i jeszcze coś miałem okazję widzieć Colin McRace D.I.R.T, i mogę powiedzieć że ten silnik to strzał w dziesiątkę, a na dodatek zostanie zmodyfikowany do potrzeb OFP 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:28, Bratek196 napisał:

Nie wiem, więc można ile się spodziewać ile będzie mieć przeciętny żołnierz lub samolot,
o i jeszcze coś miałem okazję widzieć Colin McRace D.I.R.T, i mogę powiedzieć że ten
silnik to strzał w dziesiątkę, a na dodatek zostanie zmodyfikowany do potrzeb OFP 2.


Chodzi na silniku dirta?! No to już sie boje o wymagania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 12:32, Union Pacific napisał:

Wymagania na pewno będą poważne. Podobna ArmA także miała już okropnie wysokie.


Ano, porównywalne do Gothica 3. Zresztą DIRT także wymagania na tym samym poziomie ma. Coś mi sie zdaje, że wymagania OFP2 będą zbliżone do tych od AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować