Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 13:03, Muradin_07 napisał:

Ten drugi jest fajny... Nieźle się komponuje z całością. :D

Wiesz tapetka sie zmienia co 1 minute wiec mozna by powiedziec ze to tylko czasowa rotacja jest aktulanie 1z196 :D wiec ma w czym skakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2010 o 12:55, deif33 napisał:

Jak myślicie czy ten standardowy pasek pasuje do tapety, bo mi wydaje się, że tak, ale
wolałbym aby ocenił się ktoś bardziej znający się na tym.

Za duze ikony na gornym docku zmniejsz conajmniej o 70%
i bedzie owiele lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to kiedyś takie coś u siebie miałem i jakoś mi nie podeszło te zmienianie się tapet... Lubię jak ciągle jest to samo na pulpicie... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowy rocket dock + stack docklet, tylko ikony pozasysane z netu w wysokiej jakości, standardowy zestaw jakoś tak mi nie bardzo pasował, a że mam dosyć spora rozdziałkę na pulpicie bo 1440/900 to poszukałem sobie trochę większych i lepszych jakościowo ikonek ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie teraz zrobiłem taki pulpicik. Tylko tapeta coś mi nie ten teges. Tzn. kolorystycznie mi jako jedyna z mych zbiorów pasowała, tylko tematyka taka nie za bardzo.

20100407171705

20100407171735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:18, Markush napisał:

A ja sobie teraz zrobiłem taki pulpicik. Tylko tapeta coś mi nie ten teges. Tzn. kolorystycznie
mi jako jedyna z mych zbiorów pasowała, tylko tematyka taka nie za bardzo.

Całkiem bardzo fajny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:18, Markush napisał:

A ja sobie teraz zrobiłem taki pulpicik. Tylko tapeta coś mi nie ten teges. Tzn. kolorystycznie
mi jako jedyna z mych zbiorów pasowała, tylko tematyka taka nie za bardzo.

No i bardzo fajnie , wszystko do siebie pasuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:23, deif33 napisał:

Masz może tą tapetę w rozdziałce 1280x1024? Byłbym wdzięczny.


Niestety w oryginale nie.
Generalnie to 95% moich tapet to czyste przeróbki z deviantarta.
Ten wilkołak np w oryginale w ogóle ma jakieś nietypowe proporcje, ot art pewnego gościa z devianta którego prace śledzę już spory szmat czasu, ale na życzenie poniżej przycięty odpowiednio do twoich rozmiarów, niestety cały art oryginalnie ma niewiele miejsca do głębszych przeróbek, więc w 1280/1024 będzie nieco inaczej w proporcjach rozciągnięty niż u mnie na panoramie.

20100407175845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2010 o 17:28, Baluk25 napisał:

Jak zmieniłeś wygląd paska na Viście?


Wbij na devianta, wpisz w szukajce "vista Themes", pooglądaj, jak coś ci się spodoba to kliknij w obrazek, potem po lewej wciśnij "download". Później rozpakuj paczkę. Kliknij dwa razy na plik kompozycji , zastosuj i gotowe. Czasem tylko trzeba coś grzebać w plikach systemowych, ale najczęściej tych plików które trzeba zmienić nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakiś fajny szary theme dla Win XP? Mam na myśli coś podobnego do Mac''owego paska. Przejrzałem już kilka odpowiednich serwisów, ale nic konkretnego nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować