Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2010 o 15:34, L33T napisał:

Brawo właśnie wygrałeś nagrodę za brak zdolności czytania i zwracania uwagi na poprzednie
posty. 3 posty wyżej jest poradnik jak zmienić styl windowsa. Ale po co czytać, lepiej
tłumaczyć się że się nie zna angielskiego mimo że wynaleziono słownik.


Brawo, ty także wygrałeś nagrodę za brak zdolności czytania ze zrozumieniem...
Wiara w ludzi na prawdę zaczyna spadać do zera. Czas umierać. Amen.
Ja się nie tłumacze, ze nie znam angielskiego, wyręczyłem Mikiego z usprawiedliwieniem. ja ten tekst akurat świetnie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie tylko nie podobają mi się te wielkie ikony na dole. Znaczy rozmiar. Jakby były mniejsze to bym nie miał się do czego przyczepić. ;) Albo jakby pasowały bardziej do tapety, no ale to jest tylko moje zdanie. ;) Pulpit to coś, że się tak wyrażę ''osobistego'' no i ma się podobać właścicielowi, a nie innym. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 18:02, Prince_Miki napisał:

Ostatnio interesuję się tematami. Pobieram jeden temat, załadowywuję go i w "kompozycjach"
go nie ma. Za pomoc wielkie dzięki

Jeśli dobrze zrozumiałem o co ci chodzi, to odpowiedź znajdziesz w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 20:19, Albii napisał:

Bardzo ładnie tylko nie podobają mi się te wielkie ikony na dole. Znaczy rozmiar. Jakby
były mniejsze to bym nie miał się do czego przyczepić. ;) Albo jakby pasowały bardziej
do tapety, no ale to jest tylko moje zdanie. ;) Pulpit to coś, że się tak wyrażę ''osobistego''
no i ma się podobać właścicielowi, a nie innym. :)


W duże ikony łatwiej trafić po pijaku :D

A na serio: normalnie dock jest schowany, więc go nie widać - pojawia się po najechaniu kursorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2010 o 21:49, ElDudi napisał:

A na serio: normalnie dock jest schowany, więc go nie widać - pojawia się po najechaniu kursorem.

No to zmienia postać rzeczy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2010 o 14:29, Albii napisał:

Wpadłem wczoraj na fajną tapetę i nie mogłem się powstrzymać. ; D


Tapeta jak tapeta, a tym bardziej nie fajna, bo z gry. Tapety z gier są beee! i .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować