Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

As You know I''m very very Big Fan of British Car, like a Aston Martin DB9. However now is time to change''s.
Czy trzeba to przetłumaczyć? :P Krótko ujmując zmieniłem tapetę na coś more German. Yes, I have a Cockster.

20070816210829

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 21:09, Michał Raven napisał:

As You know I''m very very Big Fan of British Car, like a Aston Martin DB9. However now is
time to change''s.
Czy trzeba to przetłumaczyć? :P Krótko ujmując zmieniłem tapetę na coś more German. Yes, I
have a Cockster.

Viśta:P
Znajomy wygląd,ale mi trochę zamulała na początku;)
A, i byłem w mieście, gdzie produkuje się te cudeńka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup czasopismo "Twój Niezbędnik" za 8.50 zł.i znajdziesz tam pełną wersję programu TopDesk która właśnie robi takie cuda z kompem. Zobacz w kiosku.Tam jest dużo innych programów freeware. ;) Ja teraz piszę na "ślepo" po coś się stało z monitorem i testuję z TELEWIZOREM xD a litery są rozmazane więc sorka jeżeli źle coś tam napisałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Acha. Sory że znowu piszę. Kup najnowsze czasopismo. Nr 4/2007 (33) sierpień - październik. Okładka jest koloru biało- różowo-fioletowa. Z tym numerem 4/2007 to nie pomyłka. Gazeta to dwumiesięcznik. 4x2=8-czyli sierpień. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 15:02, Chlorofil napisał:

OK, zrobiłem porządek z ikonkami, co teraz należałoby tu dodać ? Przyjmę każde propozycje...
PS. Proszę się nie śmiać z tapety.


Teraz pozostaje Ci się zastanowić czego oczekujesz od tego pulpitu. Ma być bajerancki czy raczej porządny, przydatny i ułatwiający np. pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w pulpicie i innych tego ypu sprawach stawiam na przejzystosc, a screena nie wysle bo nie jestem na sswoim kompie... polecam program rocketdock na pulpit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie dawno miałem totalnie wywalony pulpit. Fajnie wyglądał.
Jakieś 2 tygodnie temu zmieniłem to zupełnie. Teraz może i wygląda sucho, bez bajerów, ale przejrzyście no i mało pamięciożernie! A wszystkie ważne skróty mam... tam gdzie trzeba.

20070817005541

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ale po co Ci przejrzystość, skoro nie masz ikon? :) Wiesz, to się mija z celem. Nie chcę Cię denerwować, ale pulpit jest zwyczajnie brzydki. Do tego średni pasek startu, no cóż... Ja bym Ci radził zetrzeć tą "przejrzystość" i postawić jakąś ładną tapetę, coby cieszyła oko ;) Bo w takim przypadku to hmm... Nawet ciężko coś włączyć, nie mówiąc już o przeglądarce i koszu, kończąc na moim komputerze - ja nie lubię się grzebać, wolę mieć wszystko na wierzchu i wiedzieć co jest gdzie, żeby w kilka sekund dojść tam, gdzie chcę ;] Oczywiście to kwestia przyzwyczajenia, ja tam nigdy nie miałem aż tak czystego pulpitu. Teraz mam około 20 ikonek, dwa rzędy - jeden z lewej, drugi z prawej strony pulpitu. Z czego jeden rząd tych ikonek to same foldery z pierdołami :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, więc na razie to wygląda tak: patrz screen
Od razu więcej miejsca :)
Co jeszcze mi byście doradzili aby tutaj zrobić ?

Przyjmę każdą propozycję.

20070817080209

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować