Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Ten ostatni styl windowsa jest wypasiony, lecz na Twoim miejscu popracowałbym jeszcze nad tapetą. Zgodzę się z przedmówcą, drugi z pierwszego posta też bardzo mi się podoba lecz na konkurs wystawiłbym ten ostatni ale ze zmienioną tapetą.
Tak btw. możesz powiedzieć co to za tematy na screenie 2 i 4 ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:35, AdiN2 napisał:

Hmm... na drugim pulpicie ikonki nie przypominają mi zgniecionych
traktorem ziemniaków xD


Sorka ,nie doczytałem . Myślałem że chodzi ci o 2 pulpit ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:41, Paulie Nord napisał:

TO chyba już szczyt minimalizmu.

rozdziałka 1400x900 to jest to 8)


Na pierwszy rzut oka to nawet pulpitu nie przypomina! xD Ale gdy się dokładniej przyjrzeć ...elementy pulpitu można zobaczyć ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki... Trochę prosty i pusty, ale w prostocie siła, jak to się mówi ;) Przynajmniej jaśniejsze ikony powinny być widocznie (ciemniejsze zapewne też, ale do pewnej granicy), ale przede wszystkim tytuły ikonek powinny być bardzo widocznie, w końcu są one białe, a pulpit czarny :] Jedno zastrzeżenie - zapełnij to to czymś, bo jakieś takie puste i bez życia się wydaje :D A tak w ogóle to oceniajcie mój skromny pulpit, prawie na samym początku tej strony przy rozrzucie 50 postów na stronę. Najpewniej na innych ustawieniach też powinna być na tej stronie, ew. na końcu poprzedniej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepiej wypada nr 4. Choć do tych ikonek przydałby Ci się jakiś czerwony motyw i "stylistyczna" tapeta. Byłoby trochę "na modłę" statusów na gram.pl;)
Jak dla mnie nr 1 i 3 też prezentują się nieźle (szczególnie nr 3). Lubię oryginalność, a te zdecydowanie odbiegają od głownego nurtu prezentowanych tu motywów. A to duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 16:04, Wayzin napisał:

Taki... Trochę prosty i pusty, ale w prostocie siła, jak to się mówi ;) Przynajmniej jaśniejsze
ikony powinny być widocznie (ciemniejsze zapewne też, ale do pewnej granicy), ale przede wszystkim
tytuły ikonek powinny być bardzo widocznie, w końcu są one białe, a pulpit czarny :] Jedno
zastrzeżenie - zapełnij to to czymś, bo jakieś takie puste i bez życia się wydaje :D A tak
w ogóle to oceniajcie mój skromny pulpit, prawie na samym początku tej strony przy rozrzucie
50 postów na stronę. Najpewniej na innych ustawieniach też powinna być na tej stronie, ew.
na końcu poprzedniej ;]


Nie mam zamiaru niczego zmieniać, bo im więcej ikonek tym bardziej daje po oczach w nocy :P Po drugie nie ma potrzeby większej ilości ikonek, te na Yzdocku wystarczają w 150%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh skoro już wpadłem na ten temat zamieszcze skrina mojego pulpitu (odrazu mówię nie lubię bawić się jego wyglądem ;p)

AdiN2 Ponawiam prośbę o nazwy (lub najlepiej linki do stron) tematów ze zdjęcia pulpitów 2 i 4

20070813171906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:20, Prince07 napisał:

Ehh skoro już wpadłem na ten temat zamieszcze skrina mojego pulpitu (odrazu mówię nie lubię
bawić się jego wyglądem ;p)

AdiN2 Ponawiam prośbę o nazwy (lub najlepiej linki do stron) tematów ze zdjęcia pulpitów
2 i 4


Troszkę zawalony ikonami ale po za tym bardzo ładny daję 7+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 17:20, Prince07 napisał:

Ehh skoro już wpadłem na ten temat zamieszcze skrina mojego pulpitu (odrazu mówię nie lubię
bawić się jego wyglądem ;p)

AdiN2 Ponawiam prośbę o nazwy (lub najlepiej linki do stron) tematów ze zdjęcia pulpitów
2 i 4



taaa, nie ma to jak się pocieszać siedząc na windzie, tapetą KDE:P Radzę się dalej nie męczyć, tylko rzeczywiście do KDE wskoczyć:P A pulpit ok, tak 7/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 11:07, czad93 napisał:

taaa, nie ma to jak się pocieszać siedząc na windzie, tapetą KDE:P Radzę się dalej nie męczyć,
tylko rzeczywiście do KDE wskoczyć:P A pulpit ok, tak 7/10.


Mam taką tapetkę, ponieważ jest fajnie zrobiona kolorystycznie :)
I całkiem nieźle pasuje do imitacji Visty xD
Edmond
Wszystko było by ok gdybyś pokazał nam jeszcze wygląd paska menu a nie samą tapetkę z ikonkami :)
Mam nadzieję, że to poprawisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 15:16, AdiN2 napisał:

Hym, widać że się postarałes lub masz gotowe pakiety ;]

1 - Więc, w jedynce ne podoba mi sie pasek startu a ikonki choc kolorystycznie dobrane to stylkwo juz nie zabardzo.
2 - Wszystko ok. ;] Choć nie, okienko wyszukiwania gogle psuje kolorystyke.
3 - Ładny pulpit ale jak sam z pewnoscia widzisz nie czytelny. Również czarne ikonki nie pasują w ogóle także odpada.
4 - I ten pulpit bym wybrał :) Wszystko mi się podoba... oprócz lekko rozmazanej czcionki ale to zapewne wina jakosc w jakiej zapisałes.
Reasumując, gdybym był na Twoim miejscu wybrałbym 4, jeszcze 2 jest dobra ale uwazam ze 4 wzbudzi wieksze zainteresowanie wsród głosujacych ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 13:34, Akoss-94 napisał:

z kad wezme kalendarz ekranowy itp.?


Dużo tego można znaleźć w Niezbędnikach poświęconych zmienie wyglądu windowsa, ale też sporo tego można znaleźć na internecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 14:34, Łukasz090 napisał:

A to mój pulpit:

Ładby, zadbany, pasek startu pasuje, okinki zresztą też. Ot dobry pulpit, ale nic wspaniałego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam takie pytanie:
Czy da się jakoś schować ikonkę Kosza na pulpicie? Po prostu mam skrót w ObjectDocku i ikonka tylko zajmuje miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 15:35, Linux M napisał:

Hmm, mam takie pytanie:
Czy da się jakoś schować ikonkę Kosza na pulpicie? Po prostu mam skrót w ObjectDocku i ikonka
tylko zajmuje miejsce...


Jeżeli ci zagraca miejsce to ją usuń i już. A jeżeli masz naprawde mało miejsca to zrób folder i tam powrzucaj wszystkie skróty. Albo najmniej używane ikony usuń i będziesz je włączać poprzez mój komputer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować