Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 15:31, Agntx napisał:

Chciałbym pokazać swój pulpit. Nie jest jakoś udziwniony, ale zastosowałem m.in dock i Aero
Glass beta 2. To jest Win XP PRO jakby ktoś pytał.



Tapeta fajna :) a teraz to co mi się nie podoba double ikonek i to, że masz je po rozstrzeliwane po całym pulpicie. moja ocena to 5/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko niby ładnie, ale dużo za dużo ikon a poza tym zwykłe one są...
jak zmienisz ilość ikon i ich wygląd to nawet dyszka się należy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , mam do was taką nietypową prośbę , prosiłbym abyście mi doradzili jaki i znaleźli jakiś darmowy zegar na pulpit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytani do Ciebie Dark. Jak zrobić taki pasek na górze ekranu z ikonkami ? Jakiś specjalny program jest do tego czy jak ? Fajny bajer i przydał by mi się. Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:29, oOreVenOo napisał:

Mam takie pytani do Ciebie Dark. Jak zrobić taki pasek na górze ekranu z ikonkami ? Jakiś specjalny
program jest do tego czy jak ? Fajny bajer i przydał by mi się. Z góry dzięki za pomoc.


Jak napisał DJ to Object Dock, możesz zamiast niego użyć Rocket Docka lub Aqua docka.
tego ostatniego polecam dla tych którzy nie grzeszą ramem i cenią sobie każdy megabajt zajętego miejsca pamięci.
Aqua dock zabiera bowiem tylko 800 kilo w pamięci ram.
ja używam wszystkich trzech bo jestem ekscentrykiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mi tam... I ja się pochwalę. :-) Oto mój pulpicik po paru zabiegach kosmetycznych. Nie lubię zbędnych bajerów (zegarki, wskaźnik zużycia pamięci itp itd). Ma być czysto, ładnie i przejrzyście. :P

20071111222605

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:26, oOreVenOo napisał:

Co mi tam... I ja się pochwalę. :-) Oto mój pulpicik po paru zabiegach kosmetycznych. Nie lubię
zbędnych bajerów (zegarki, wskaźnik zużycia pamięci itp itd). Ma być czysto, ładnie i przejrzyście.
:P

Ja też wolę jak nie ma tych wszystkich niepotrzebnych bajerów. Pulpit ładny i przejrzysty. Daje 10/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 22:30, DJ Danielus napisał:

9/10 Za pasek zadań, który nie pasuje.


Wow i tak wysoka ocena, jestem w szoku! :P Dzięki. :) Tak wiem, że pasek nie pasuję, jednak że na komputerze nie pracuję sam a niestety reszta średnio jest w tym obeznana i jakakolwiek zmiana wiąże się z godzinami tłumaczeń, pokazywaniem co i jak itp itd (masakra jednym słowem) dlatego paska już nie ruszam. Niechaj siedzi, nawet mi się podoba. :)

EDIT:

Hehe thx choper za taką ocenkę. Danke szon. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, jak dla mnie bardzo spoko. oryginalnie i z pomysłem. trochę ikonka "internet" psuje efekt ale to nie szkodzi 10/10 z małym -
; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzinami? śmiem wątpić.

P Pytanie
O Odpowiedź

P: co to jest to na górze?
O: to jest taki pasek z ikonkami, wiesz wystarczy kliknąć na ikonkę, to jest to samo jak ikonki nan pulpicie ale milsze dla oka.

P: Co to jest? gdzie jest pasek systemowy? jak mam włączyć menu start??
O: To jest pasek systemowy ale inaczej wygląda, działa jak ten stary ale jest ładniejszy, klikasz po lewej na to to (wskazanie) o, i masz menu start

P: Gdzie sie podziały dyski z mojego komputera?
O: Ależ one nadal tu są, po prostu ich ikonki wyglądają inaczej, spójrz (prezentacja) cały czas tu są.

P: Co to tak sterczy coooo??!!
O: yy.. to nic, po prostu oglądałem takie panie w internecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 09:45, oOreVenOo napisał:

To z tymi godzinami to była przenośnia...


No właśnie, może więc wyjaśnisz im nowy pulpit, a zresztą skoro odpowiada ci obecny stan rzeczy.. Vista ma swój "urok" właśnie przez ten urok wróciłem do XP-ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy na deviantART''cie znajdzie się coś do windows blinds''a bo nie wiem jak się wziąć za szukanie...
z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o to i mój pulpecik, proszę o ocenki :P
Lub inaczej: Oto muj KoFFffFFaniuśnyyy PuLlLpeeeCiorEeEk cmok za cmok, dyszka za dyszkę xD

20071112182357

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładnie, nawet bardzo. wszystko tak fajnie jakoś niby oddzielone, ale ikonek w cho*** za dużo, jak dla mnie. nie mniej podoba się 9/10 ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 18:16, pizmak666 napisał:

czy na deviantART''cie znajdzie się coś do windows blinds''a bo nie wiem jak się wziąć za szukanie...
z góry dzięki

Customizatons -> Skins & Themes -> Windows Utillities -> WindowBlinds (albo WindowBlinds XP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować