Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 19:24, dulak napisał:

Pachnie Vistą ale i tak fajnie 9+/10


Jak już wrzuciłem, to też skojarzyłem w ten sposób:D
Na ale mi się podoba więc jest. Narazie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra, czas nareszcie na mnie ; )
do firefoxa nie znalazłem nic lepszego... :/
i jeszcze mam pakiet kursorów identico jak z BG 2 (ale wole te z visty, choć nie pasują do tego motywu) i dźwięki i skiny do winampa :D

20071113212321

20071113212344(1)

20071113212501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:26, pizmak666 napisał:

dobra, czas nareszcie na mnie ; )
do firefoxa nie znalazłem nic lepszego... :/
i jeszcze mam pakiet kursorów identico jak z BG 2 (ale wole te z visty, choć nie pasują do
tego motywu) i dźwięki i skiny do winampa :D


Fanboy BG2? ;> Ogółem to jak dla mnie 5/10, nie podoba mi się zbytnio, czcionka z pasku umieszczonego na samej górze okna (nei pamiętam jak się ten pasek nazywał)-tragiczna -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż, fanboy to może nie, bo źle mi się nazwa kojarzy, ale fan na pewno.
a czcionka taka jest i uważam że pasuje. lepszej nie znalazłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

thx ; )
masz na myśli dokumenty i kosz. szczerze nie chce mi się bawić. widzę je rzadko, bo mam aqq tam ustawione, a z dokumentów korzystam, bo to skrót z drugiego dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko - czasem trzeba mieć coś "na wystawie".
Ogólnie fajnie, choć przyznam, że strona internetowa nie wygląda zbyt dobrze (wystrój firefoxa - retro, a stronka "dzisiejsza" - mocno kontrastuje), ale zmienić się tego nie da.

Jak już mówiłem prezentuje się na prawdę dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:21, DJ Danielus napisał:

Spoko - czasem trzeba mieć coś "na wystawie".
Ogólnie fajnie, choć przyznam, że strona internetowa nie wygląda zbyt dobrze (wystrój firefoxa
- retro, a stronka "dzisiejsza" - mocno kontrastuje), ale zmienić się tego nie da.

wiem, a szkoda...

Dnia 13.11.2007 o 22:21, DJ Danielus napisał:

Jak już mówiłem prezentuje się na prawdę dobrze!

dzięki.
ale i tak zmienie na coś totalnie vistowego zaraz. tylko muszę znaleźć, tak żeby wszystko pięknie działało. jak masz co polecić, to było by miło ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff typowy fan BG. :P Hmm jak dla mnie czcionka kuleje, sam styl przypomina mi Windowsa 95 z jakimś skinem, styl retro, widocznie tak ma być. Jak dla mnie max 7.5/10 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, dokładnie tak ma wszystko być, taki styl.
czcionka kuleje bo polskich fontów nie ma, ale coś pasującego nie ma, chyba że by tą z BG 2 walnąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój komputer wygląda naprawdę fajnie, natomiast pasek start taki średni jest z nim bym coś pokombinował. Mam zupełnie inny gust od Ciebie i to o 179stopni inny więc mi to może nie pasić. Tak czy siak fajna sprawa ale coś bym pozmieniał. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:33, oOreVenOo napisał:

Mam zupełnie inny gust od Ciebie i to o 179stopni inny więc mi to może nie pasić.

no pewnie że każdy może, przecież nie piszę AleSh thy GóPpi JheSthes, tylko pytam co i jak ; )
wiesz, ja też bym sobie takiego pulpitu jak Ty nie walnął, ale trzeba przyznać, że twój był bardzo przyzwoity. to przede wszystkim chyba (przynajmniej ja) powinniśmy oceniać - jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tutaj masz rację. :) Wracając do pulpitu, czy mi się wydaje czy ta tapeta jest w za małej rozdziałce i zrobiła się pikseloza ? Tak czy siak dobrze kombinujesz jak dla fana BG cud miód. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 21:26, pizmak666 napisał:

dobra, czas nareszcie na mnie ; )
do firefoxa nie znalazłem nic lepszego... :/
i jeszcze mam pakiet kursorów identico jak z BG 2 (ale wole te z visty, choć nie pasują do
tego motywu) i dźwięki i skiny do winampa :D


Wygląda to wszystko całkiem fajnie. 8/10. Czegoś mi brakuje - takiego ostatecznego szlifu. Może marudzę, ale wyżej postawić jeszcze nie mogę, myślę, że da się to dopracować jeszcze. Chociaż nie da się ukryć, że ogólnie jest rzeczywiście ładnie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, postaram się coś z tym jeszcze popracować. ale i tak pewnie zmienię, bo font jest daleki od ideału, a poza tym firefoxa nie można podobnego znaleźć, więc pewnie walne coś bardziej vistowego, ładniejszego, takiego milszego dla oka ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować