Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

W zasadzie to zmiany były znowu kosmetyczne:)
Zmiana tapety, zmiana motywu paska zadań, zmiana koloru kalendarza. I wywaliłem trzeci zegar:D
W zasadzie to tyle:)

20071112183702

20071112183958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, domyślam się. ale i tak to bardzo ładnie wygląda, a nie byle jak. byłoby 10/10, ale jakoś tak zawsze się czepiam i 1 pkt. za dużą ilość ikonek odejmuje... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:07, DJ Danielus napisał:

Moim zdaniem pasek zadań można by dać na dół. <czepiam się>


Kiedyś mimo braku przekonania do tego przeniosłem go na górę. Potem się przyzwyczaiłem i tak zostało. Mi jest obojętne gdzie on jest (bule nie z boku:). Tak więc nie upieram się przy swojej opcji. Zostaje na górze tylko przez moje lenistwo:)
No może jeszcze jedka rzecz. Wydaje mi się, że tej wielkości kooldock (to na dole, odpowiednik objectdocka) w takiej wielkości kiepsko by wyglądał na górze. A zmienić rozmiarów łatwo się nie da. Chyba. Choć nie wykluczone, że sie mylę. Prawdę mówiąc nie próbowałem chyba jeszcze opcji z obróceniem tych dwóch rzeczy:)

=>pizmak666

Dnia 12.11.2007 o 19:07, DJ Danielus napisał:

to i ja czepne. te z boku dock''i, wodgety czy jak je tam nazywacie mogły by być mniejsze :P


Mnie się wydaje, że kalendarz jeszcze ujdzie. Natomiast motyw z parametrami kompuitera i systemu rzeczywiście mógłby być ciut mniejszy. Ale co z tego jak wszystkie mniejsze motywy wizualnie wydały mi się denne:( Ale co rusz ktoś dorzuca nowe. Może kiedyś wreszcie się trafi jakiś odpowiedni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej swoim pulpitem udowadniasz, że Linux to ładny system :D
Oby tak dalej!


W gruncie rzeczy - czy takie bajery znacząco wpływają na wydajność, czy niezauważalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 19:40, DJ Danielus napisał:

Przynajmniej swoim pulpitem udowadniasz, że Linux to ładny system :D


Zgadz się, chociaż to akurat nie linuks:P Na ale mało kto lubi męczyc się z *BSD, gdy może bawic się linuksem, który co do zasady jest łatwiejszy (choć akurat w porównaniu z używanym przeze mnie DBSD, to niewiele jest takich dystrybucji, za to wiele trudniejszych). Jednak w obu systemach są te same środowiska graficzne (ja np. uzywam KDE), więc i wygląd da się zrobic identyczny. Zreszta w większości (przytłaczającej) przypadków korzysta sie do "upiekszania" z tych samych "rzeczy", więc akurat w tym względzie rozróżnienie między linuksem a *BSD nie ma znaczenia:)

Dnia 12.11.2007 o 19:40, DJ Danielus napisał:

W gruncie rzeczy - czy takie bajery znacząco wpływają na wydajność, czy niezauważalnie?


Prawde mówiąc ja mam dodany tylko kooldock i te dwa motywy superkaramby. Więc strata w wydajno0sci nie jest znaczna. Oczywiście wszystko zależy od kompa. Ja mam już złom (chyba mało kto dziś "jeździ jeszcze na Duronie 1,3:), więc na wiele pozwolić sobie nie mogę. Niektóre motywy widgetów ciągną od kompa wiecej. Także przeładowanie nimi wpływa już na wydajność. Przynajmniej na tym czymś, ba czym ja siedzę. Jek masz w miarę nowy komputer, to możesz sobie pozwolić na zdecydowanie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym się zapytać czy jest jakiś gadżet, który odtwarzał by mi na pulpicie zdjęcia, które chcę ? Żeby był w jakieś fajnie formie itp itd. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować