Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2008 o 14:40, Prince07 napisał:

/.../

Najpierw wklej folder "StackDocklet" do folderu Docklets w katalogu RocketDocka.
Później PPM na pasku -> Dodaj element -> Stack Docklet. Na końcu już tylko PPM na ikonce -> Ustawienia ikon. Tam wybierasz folder, którego zawartość ma być wyświetlana po rozwinięciu dockleta, ikonkę i rodzaj listy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:21, pendejo napisał:

to teraz ja ;]


No ekstra. Ja daję 10/10. Pod warunkiem jednak, że napiszesz cóż to jest to ustrojstwo z parametrami sieci i systemu. Screenlets? Conky? Jeszcze jakbyś jakiegoś linka wrzucił;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 17:33, Dux napisał:

> to teraz ja ;]

No ekstra. Ja daję 10/10. Pod warunkiem jednak, że napiszesz cóż to jest to ustrojstwo
z parametrami sieci i systemu. Screenlets? Conky? Jeszcze jakbyś jakiegoś linka wrzucił;)


to ustrojstwo to gdesklets monitory z "gauge" w nazwie tylko kolory zmieniłem,
silnik: Dust (kolory lekko własne) https://wiki.ubuntu.com/Artwork/Incoming/DustTheme
obramowanie: borderless
w interfejsie programów mam włączone tylko ikony bez podpisów

Panel z lewej to zwykły panel gnoma tak poustawiany, że chowa się na przycisk ;]

Ikony oxygen refit 2 black http://www.gnome-look.org/content/show.php/Oxygen-Refit+2+-+Black+Version?content=83 623

no i compiz

20081013174401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Nie jestem pewien czy jest to właściwy temat na takie pytanie, ale TBH lepszego nie byłem w stanie znaleźć. I proszę o wyrozumiałość oraz cierpliwość, jako że jestem w tych sprawach kompletnym laikiem.
Anyway, chciałbym się zapytać, czy istnieje jakiś program, który umożliwia zrobienie zrzutu kadru z jakiegoś filmu (zdjęcia jakiejś sceny, whatever), a potem zapisanie go w jakimś ogólnodostępnym formacie i np. umieszczenie na pulpicie takiego żywcem wyjętego z filmu zdjęcia ?
Wiem tylko, że w zwykłym paincie to jakoś nie działa, bo w momencie kiedy zamykam film, obraz zapisany uprzednio właśnie poprzez painta również znika. :-? Czy jakoś tak, w każdym razie plik nie zapisuje się jak powinien.

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i wszelkie porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na linuksie nie ma problemu ;] ale amsz windowsa, więc zostaje chyba wyposażenie się w player który am możliwość robienia zrzutów ekranu i zapisywaniu ich chyba llplayer, albo smplayer maja te funkcje, pewnie tez wiele innych, ale nie korzystam z windy za dużo więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2008 o 00:17, pendejo napisał:

na linuksie nie ma problemu ;] ale amsz windowsa, więc zostaje chyba wyposażenie się
w player który am możliwość robienia zrzutów ekranu i zapisywaniu ich chyba llplayer,
albo smplayer maja te funkcje, pewnie tez wiele innych, ale nie korzystam z windy za
dużo więc nie wiem


Ok, w takim razie poszukam czegoś na temat tych programów lub jakichś innych, gdzie będzie o tych zrzutach jakakolwiek wzmianka.
Thanks for your help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:09, Laska-z-Polski napisał:

Ciekawe. World at War na kilkanaście dni przed premierą? ;>

Takie dziwne?? To Ty jeszcze nie masz wujka w Activision?? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2008 o 18:39, paweusz napisał:

Mój skromny pulpit. Nikt mi raczej nie zarzuci, że mam bałagan na nim :)


Straszny balagan masz na nim:PP
A na powaznie, to swietnie Ci wyszlo. Przynajmniej w mojej ocenie b. dobrze dopasowany i pasek zadan i tapeta i ikonki. Nic tylko pochwalic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2008 o 22:55, Dux napisał:

Nic tylko pochwalic:)

Cieszę się, że komuś się podoba. Z reguły mam skromne pulpity i jest na nich jak najmniej elementów. Porządek i funkcjonalność. Co do dopasowania się elementów na pulpicie, to starałem się żeby się co najmniej nie gryzły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować