Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Moim zdaniem tak naprawdę CDP( i może macza w tym palce też UBI) nie chce sobie robić roboty na święta i tyle. WIELKIE DZIĘKI CDP!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 18:58, Bagieta napisał:

Już czuje że sobie ją kupie.


Jesli nie byla to ironia to powiem szczerze, ze zamierzam zrobic ponownie, mam imieniny tydzen po premierze, wiec finansowo bede zdolny do zakupu gry ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:06, Mistic napisał:


Jesli nie byla to ironia to powiem szczerze, ze zamierzam zrobic ponownie, mam imieniny tydzen
po premierze, wiec finansowo bede zdolny do zakupu gry ^_^


O ile znów nie przełożą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zawiedzionych"?? Użycie tego słowo to chyba jakiś ponury żart... Po prostu bomba - gra opłacona, człowiek na nią czeka z upragnieniem, ponieważ zdobyła bdb noty i sam chce się przekonać czy jest tyle w niej miodu... A tutaj mamy zaserwowane kolejne przesunięcie... Super... Brawo... I, że ja niby mam być "zawiedziony"??... Blahhh... Zdruzgotany a przede wszystkim jestem smutny z takiego stanu rzeczy... Ehhh, niefajnie, niefajnie... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zrobić konkurs - kiedy Dark Messiah wyjdzie w Polsce? Następujące odpowiedzi do wyboru:
a) 23 Stycznia 2007,
b) 8 Maja 2007,
c) 20 Grudnia 2007,
d) 21 Kwietnia 2008,
e) Nigdy,
f) Kiedy zamiast CDP, grę wyda Cenega lub ktokolwiek inny.

Ja wybieram odpowiedź f). Swoją drogą, miałem przeczucie, że data premiery znów się przesunie o miesiąc, dwa. Czemu ja wcześniej nie zamówiłem tej Angielskiej Edycji Kolekcjonerskiej :-(. No, ale teraz naprawiłem ten bład i gdy CDP wyda tę grę w Styczniu 2022 roku, to ja już ją przejdę 2022 razy :-). Swoją drogą, to mistrzowstwo przekładać premierę o 2 miesiące, o dwa dni przed pierwszą datą, kiedy DM pojawiłby się w sklepach. Niestety CDP, straciliście klienta waszego sklepu na sram.pl. Angielska EK Dark Messiaha to ostatnia rzecz, którą kupuję na tej waszej stronie. Będę wszystko kupował w Empiku, przynajmniej to oni dostaną moją kasę, a nie wy. Nie zapłacę wam, partacze, za to, że premiera DM w Polsce (jeżeli kiedykolwiek będzie), jest opóźniona o 3 miesiące w przeciwieństwie do innych państw, w których mają porządnych dystrybutorów. No to tyle. I nie zazdroszczę wam, tym którzy już planowali Święta z tą grą. Poprostu, nie można ufać dystrybutorowi, który już przesuwał premierę 4 razy. Tyle chciałem powiedzieć, cześć wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:17, Astaros napisał:

O ile znów nie przełożą :)


Jak dla mnie moga przekladac w nieskonczosc, predzej czy pozniej kupie, a im pozniej tym lepiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:21, Mistic napisał:

Jak dla mnie moga przekladac w nieskonczosc, predzej czy pozniej kupie, a im pozniej tym lepiej
;-)


Fakt, na dobrą gre można czekać nawet całe życie :)
Ja chyba wole kupić ją w jakimś empiku czy gdzieś. No CDP tym razem sie nie postaraliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale kur... mac prosze mi wytlumaczyc jak moze gra nie dzialac skoro gdzie indziej dziala? chyba dla polski nie zrobili specjalnej ktora nie dziala... o mp chodzi ofkorsik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, zamieszczam kalkulator, który oblicza datę wydania DM w Polsce (już korzystałem, pomyliłem się tylko o 3 dni, gdyż wyszło mi, że DM wyjdzie w naszym kraju 26 Stycznia):
1.Dodajemy wszystkie daty premiery (27 + 9 + 24 + 8 + 23),
2.Najwięcej liczb może się pojawić między 23 a 27, więc wybieramy 24, 25 lub 26 i dodajemy ją do wyniku z punktu 1,
3. Wynik dodajemy do pierwotnej daty premiery w Polsce (27 Październik),
4. Wynik? DM wyjdzie w Polsce 13 Lutego.

I teraz to już naprawdę kończę... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że w zamian za to DM będzie kosztował 9,99 złotych z możliwością wykorzystania 9 złotych wPLN, z darmową wysyłką.... tak serio... publicznie chciałem oznajmić, że bardzo się zawiodłem na CDP, na początku wydawała mi się to najlepsza firma w Polsce. Jednak po zamówieniu już tej 15 gry uważam inaczej. Niedość, że nie odpisujecie mi na maila od 4 dni (co powinno zająć o wiele mniej czasu) to jeszcze przesuwanie premiery. Aha i rozumiem, że znów CAŁA wina jest po stronie Ubi? Ano przecież....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:28, Andarak napisał:

Przy okazji, zamieszczam kalkulator, który oblicza datę wydania DM w Polsce (już korzystałem,
pomyliłem się tylko o 3 dni, gdyż wyszło mi, że DM wyjdzie w naszym kraju 26 Stycznia):
1.Dodajemy wszystkie daty premiery (27 + 9 + 24 + 8 + 23),
2.Najwięcej liczb może się pojawić między 23 a 27, więc wybieramy 24, 25 lub 26 i dodajemy
ją do wyniku z punktu 1,
3. Wynik dodajemy do pierwotnej daty premiery w Polsce (27 Październik),
4. Wynik? DM wyjdzie w Polsce 13 Lutego.

I teraz to już naprawdę kończę... :-)


jak tak wyjdzie - to trzeba będzie ci dać rangę "Prorok" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co cd-projekt robi to już przechodzi granice dobrego smaku i przekraczają wszystkie możliwe granice PANOWIE TERAZ TO PRZEGIELIŚCIE TROCHE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 19:38, Elwro napisał:

Trudno zrozumiec takie postepowanie Ubi, przeciez to dla nich rowniez oznacza mniejsze zyski.


Omg, wierzysz, że to wina Ubi? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować