Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera dopiero w styczniu!

197 postów w tym temacie

Trzeba zwalić wine na tego kto nic nie widzi,nic nie slyszły , nie powiedza przeciesz ze to z ich winy, zwalą na kogos innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie...poprostu pięknie!
Już niemogłem sie doczekać 8.12, a tu prosze...
Zamiast pisać o: "Przypominamy ..." powinno być "Informujemy że gra Dark Messiah[...] kosztuje teraz 79 zł!" Lub nawet 89 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... Całe szczęście, że przynajmniej dostaniemy czeską i węgierską wersję gry :D :D xD XD

Jakkolwiek tryb multiplayer przydałby się akurat w Dark Messiah ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kur** i jak tu nie lubić piratów ?? ;/ 2,5 miesiąca ! to jest szczyt ! albo CDP ściemnia albo Ubisoft ma nas głęboko w du*** !!! ja to czuje cały czas. takie uczucie że nigdy nie zagram w tą grę ;/ tak jakby była ona niedostępna.
a ryneczek już woła: "kup mnie kup pirata. pograsz sobie w końcu i taniej". ahhh! tfuu! dajcie mi jakąś inną grę, szybko !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adahnie,
Dla CDP to za łatwe. Musi być wszystko idealnie (dla nich). A że przy okazji na pewno wzrośnie liczba graczy, którzy kupią droższą (150zł) EK angielską Messiaha, bo chcą grać, zanim CDP wyda grę po polsku, węgiersku, angielsku, czesku, suahili... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym kupowal DMOM&M to przede wszystkim dla trybu multiplayer. Gralem w bete i bardzo mi sie podobala. Co do pozniejszej premiery gry w Polsce to nie moge juz wytrzymac tych wszystkich ''przesuwan'' premier ;/ Nic to, jedyna rekompensata to to ze w sklad gry wchodza dodatki z edycji kolekcjonerskiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

n/c CDP poprostu n/c ...
odwolalem zamowienie po tej 1 przesunieciu, bo jzu sie wtedy niezle wnerwilem... nei zdziwie sie jak Wam wycofaja 3/4 zamowien. ta gra mogla sie okazac w Polsce wielkim sukcesem, ale przez taka premiere to przejdzie bez echa ... 2 miesiace O_o, wstyd!
mialem zamiar sobie kupic w empiku ta gre, ale widzac ze znowu ta premiera jest przesunieta to juz mam to gdzies ~~
,,gratulacje'''' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CyberPanki,
Zadam Ci pytanie - co Ci przyjdzie z tych wszystkich dodatków EK-owskich, skoro w grę zagrasz najwcześniej w Lutym? Bo co najmniej jeszcze raz przesuną premierę, zobaczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 17:58, zardzel napisał:

LOOOL :D no to Ubi pojechało po bandzie :D szkoda, współczuje wszytkim którzy nastawili się,
że pograją w święta.


Niestety z grą były problemy od poczatku, angielska wersja n.p miała instalator po francusku, na grubo ponad połowie komputerów nie działały filmiki przerywniki, najpierw wiec skupili sie nda praca nad swoja angielska wersja, a dopiero potem zabrali sie za polskiego patcha. To byl powod pierwszej obsuwy w listopadzie. Teraz jak zakonczyli prace na dI patchem niestety nie dzialal MP, a to dosc wazny i fajny ficzer tej gry, oprocztych errorow bylo mase problemow z tlumaczeniami, bledami CRC etc.. uwierzcie z mojego punktu widzenia wydawanie DM w styczniu to tyez nie najlepszy pomysl, tez bym chcial zeby sie zalapal na fale swiatecznych zakupow, ale nie dalo rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

człowieka szkaq trafia
ciekaw jestem kiedy bedzie premiera?? bo cos mi sie zdaje ze 23 styczna to za krótko
heh...
a tak mi dobrze chodzilo na procku 1,41 AMD 512 ram i na karcie radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie co ja wam powiem zanim wyjdzie polski DMOMAM to doczekamy się premiery Prey 2 :P jedynie Chuck Norris Wie Kiedy będzie Polska Premiera DMOMAM.... dzwonimy Do Chucka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

migiem,
Przykro mi, ale nie uwierze już nikomu z Cd Projektu w sprawie tej gry. Spieprzyliście sprawę, bo po 5 przesunięciu premiery, powinniście wypuścić angielską ZWYKŁĄ wersję, za 100 zł, a nie, że jedynym sposobem dostania gry w Polsce przed rokiem 2010 jest kupno, oczywiście u was, za 150zł...,
chindusik,
DM wyjdzie w Polsce najwcześniej w Lutym,
Jakubu,
Na CDP nawet Chuck nie pomoże... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale oco wam chodzi...

Gra bedzei super dopracowana i pamietatajcie ze moze wyjdzie do roku 2008 ponadto bedzie wersja czeska i wegierska gratis!! a wy narzekacie...

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nicker,
Chciałbym być takim optymistą, ale ta gra wyjdzie w Polsce najwcześniej w 2010 :-(. Ale radzę zamowić angielską EK, przynajmniej sobie pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 20:21, Andarak napisał:

migiem,
Przykro mi, ale nie uwierze już nikomu z Cd Projektu w sprawie tej gry. Spieprzyliście sprawę,
bo po 5 przesunięciu premiery, powinniście wypuścić angielską ZWYKŁĄ wersję, za 100 zł, a nie,
że jedynym sposobem dostania gry w Polsce przed rokiem 2010 jest kupno, oczywiście u was, za
150zł...,
chindusik,
DM wyjdzie w Polsce najwcześniej w Lutym,
Jakubu,
Na CDP nawet Chuck nie pomoże... :-(


Nie ma mozliwosci wydania angielskiej gry w tej cenie w Polsce, nie zgodzi sie na to producent, bo bedzie sie czul zagrozony faktem ze np. przyjedzie tutaj anglik i kupi za 100 pln co dla niego jest w funtach warte tyle co polowa ceny tej gry w jego kraju. Dlatego producent zawsze naciska na wydanie w wersji PL gry, w tym konkretnym wypadku udalo sie wywalczyc wydanie multijezykowe, ale jak widac i tak nam to nie pomoglo w wydaniu gry na czas. Mozesz nie wierzyc, ale pamietaj ze my zyjemy ze sprzedazy gier, a nie z ich nie wydawania a wiec nie mamy zadnego interesu w celowym ich opoznianiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować