Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 20.12.2006 o 22:01, lelelf napisał:

A zagląda tu ktoś ze szczęśliwców, którzy wygrali Neverwinter Nights w wersji EK? - konatktował

Z tego co zrozumiałem to wysyłają oni do piątku i wyślą emaila z powiadomieniem o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:03, Konrades napisał:

> A zagląda tu ktoś ze szczęśliwców, którzy wygrali Neverwinter Nights w wersji EK? - konatktował

Z tego co zrozumiałem to wysyłają oni do piątku i wyślą emaila z powiadomieniem o tym :)

no to skoro beda wysyłać od piątku to nie ma cudów zeby na świeta doszło. jak dojdzie w tym roku bedzie dobrze. tylko niech moja klawirke wysla kurierem jutro, juz chyba dosyc czekania, należy mi sie wkoncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:07, Rewolwerowiec napisał:

Ej, czy mi się tylko zdaje czy karta w laptopku ma naprawdę 512 Ramu pamięci :D.


To jest tylko HyperMemory, czyli jak mi się zdaje w razie potrzeby używa te 256MB z pamięci SDRAM(coś jak Turbocatche), ale nie jestem pewien, bo zamontowane ma na pewno (tylko;) 256MB. Lepiej spytaj może w konciku o kartach graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm jaka karta grafy? to by bylo zajefajnie ja jeszcze nie zagladalem, narazie mysle gdzie opchnac drugie san andreas z cenegi i czy mi starczy na winde kasy:) wlasciwie to nie przygladalem sie niczemu i oprucz procka to nie wiem nawet co to to ma na grafice muzyce i nawet czy naped to nagrywara dvd czy tylko czytnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 22:09, citekmaniak napisał:

> > A zagląda tu ktoś ze szczęśliwców, którzy wygrali Neverwinter Nights w wersji EK?
- konatktował
>
> Z tego co zrozumiałem to wysyłają oni do piątku i wyślą emaila z powiadomieniem o tym
:)
no to skoro beda wysyłać od piątku to nie ma cudów zeby na świeta doszło. jak dojdzie w tym
roku bedzie dobrze. tylko niech moja klawirke wysla kurierem jutro, juz chyba dosyc czekania,
należy mi sie wkoncu :)


Jejciu czemu nabijasz tyle postów?:/ Myślisz, że ci coś to pomoże? Dziesięć razy piszesz o tym samym i tak w kółko, ktoś Ci już zwracał chyba uwagę. Albo po pięć razy gratulujesz albo narzekasz, że jeszcze nie dzwonią. Wyluzuj chłopie, kolejeczka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT:
Jaką specyfikację ma właśnie ten laptop - RAM, Procek, karta grafiki(i czy zintegrowana jak w reszcie)?
Oczywiście ja też czekam na jakiś kontakt, ale mój zestaw bezprzewodowy na początku nie jest, więc jeszcze trochę cierpliwości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie także zero kontaktu :/ (jedynie mail na temat taki, że nie będą wymieniać gier na inne, ale to co innego).
Wygrałem pendrive''a i gre Scarface. Jak CDP leci po kolei to sobie chyba jeszcze poczekam.
Mam nadzieje ze o mnie nie zapomnia :P ...

Pozdrawiam i życze Wesołych Świąt ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rano dostałem maila z zapytaniem czy pasuje mi odbiór nagrody w piątek.
Wynika z tego, że zaczynają wysyłki dzisiaj.
Jest duże prawdopodobieństwo, że wszyscy otrzymają nagrody jeszcze przed gwiazdką.
Moim zdaniem za to duży plus dla CD Projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś dotarł do mnie kurier z moja karta graficzną thx CDP Niestety długo się nią nie pocieszyłem jest na PCI a ja potrzebuje na AGP ;-( No cóż nie można miec wszystkiego hlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a bedziecie sie kontaktowas z masterlinkiem o ktorej dokladnie dostarczy wam przesyłke? bo mi z cd projekt napisali ze jakby co to zebym sie kontaktowal z masterlinkiem zeby na konkretna godz. sie ustawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 20:08, citekmaniak napisał:

a bedziecie sie kontaktowas z masterlinkiem o ktorej dokladnie dostarczy wam przesyłke? bo
mi z cd projekt napisali ze jakby co to zebym sie kontaktowal z masterlinkiem zeby na konkretna
godz. sie ustawic.

Mi tak samo napisali ale w sumie nie wiem czy będe się kontaktował, się obaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować