Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2006 o 20:03, kordzio1 napisał:

I co udalo ci sie rozpracowac z tym pilotem cos? bo ja sie bawilem chwile i nic, choc podejrzewam
ze moze miec zastosowanie w tym media center ktore uruchamia sie tym przyciskiem srebrnym najbardziej
po lewej od power, juz dzis nie mam sily na zabawe jutro poprobuje z jakimis dvd:) ale jesli
tak to wyglada to troche malo praktyczne (tzn jezeli spod samej windy nie dziala)

Teoretycznie włącza się pilota kombinacją klawiszy fn+f11 (dla oszczędności energii odbiornik w laptopie jest wyłączony). Niestety nawet po tej operacji pilot nie działa.
Powinien on obsługiwać zarówno QMedia Center (nakładkę na Windows) jak i QMedia XS ("niezależny" system operacyjny do obsługi multimediów) - niestety nadal nie mogę go zmusić do współpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem problemy z polaczeniem w siec i dostepem do internetu na 2kompach, aa wczesniej z glupim windowsem wiec nie mialem za bardzo czasu si bawic, jedyne co mi sie udalo z pilotem zrobic to znalezc ten maly schowek na niego w laptopie:D poszukam moze cos w ustawieniach jest, albo gdzies, bo moze i nie uzywal bym za bardzo tego,ale pilot fajny bajer, a jak go dali to chyba do czegos sluzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle ze z fotografia cyfrowa to ma akurat niewiele wspolnego:P a wszystie tematy o laptopach tycza sie problemow z wyborem glownie... a zreszta ten temat i tak zaraz ginie smiercia naturalna:P a na max 3posty nie oplaca sie zakladac nowego, ale mniejsza z tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 10:47, kordzio1 napisał:

tyle ze z fotografia cyfrowa to ma akurat niewiele wspolnego:P a wszystie tematy o laptopach
tycza sie problemow z wyborem glownie...

Aparat cyfrowy ma niewiele wspólnego z fotografią cyfrową? To bardzo ciekawe, myślałem że cyfrowe aparaty fotograficzne są jednak jakoś z tym tematem powiązane (bardzo luźno, ale jednak) :P

Ja tutaj nie piszę wcale o laptopach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam i gratuluję wszystkim wygranym. Do tej pory tylko obserwowałem forum ale teraz mam pytanie: Wygrałem zestaw startowy skype czy chce ktoś może się zamienić za np. Jakąś grę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 13:07, nigol22 napisał:

Witam i gratuluję wszystkim wygranym. Do tej pory tylko obserwowałem forum ale teraz mam pytanie:
Wygrałem zestaw startowy skype czy chce ktoś może się zamienić za np. Jakąś grę??

chyba zartujesz. zestaw starwowy za gre. lol pozdor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 14:17, nigol22 napisał:

Tak myślałem :P ale dzięki za odpowiedż. Pozdrowienia


Ciesz się, że wogóle coś wygrałeś ;) Ja czekam na nwn diamentówke. Jutro powinna dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 20:47, citekmaniak napisał:

po prostu wiem co mowie. to bylo oczywiste jak dzisiejsza wigilia. nie ma takiej sily zeby
ci doszlo to przed swietami. za bardzo w to uwierzyles


Nie tyle za bardzo uwierzyłem, co miałem cichą nadzieję, że dojdzie przed Wigilią.
Paczuszka doszła dzisiaj - właśnie odebrałem ją od listonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 12:43, Klimos napisał:

> po prostu wiem co mowie. to bylo oczywiste jak dzisiejsza wigilia. nie ma takiej sily
zeby
> ci doszlo to przed swietami. za bardzo w to uwierzyles

Nie tyle za bardzo uwierzyłem, co miałem cichą nadzieję, że dojdzie przed Wigilią.
Paczuszka doszła dzisiaj - właśnie odebrałem ją od listonosza :)

a ja na mojego FEARA jeszcze czekam. dobrze ze klawiaturka doszla na świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 15:05, nigol22 napisał:

Właśnie dostałem zestaw startowy skype :P Tylko teraz co by z nim zrobić :) Dzięki CD Projekt


Jak nie potrzebujesz, to zawsze jest Allegro. Ja tam swojego zamierzam podłączyć do kompa i używać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować