Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Do mnie też przed chwilką doszła gierka :) I niby miałem mieć AoE III z Platynowej Kolekcji a tu patrze i to chyba jest premierowe wydanie tej gry. No nic myślałem, że w końcu zobacze te słynne opakowanie PK ale i tak jest fajnie dostałem więcej wPLN. I jeszcze pytanko : w PK są dodane poradniki i ile sie dostaje wirtualnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem dzisiaj przesyłeczkę - zestaw startowy Skype. Niestety przy połączeniach przez Skype nie działa mikrofon, macie też takie problemy? Jeśli mikrofon jest uszkodzony to co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:36, Iloveavril napisał:

Ja też dostałem dzisiaj przesyłeczkę - zestaw startowy Skype. Niestety przy połączeniach przez
Skype nie działa mikrofon, macie też takie problemy? Jeśli mikrofon jest uszkodzony to co robić?

A włączyłeś go w windowsowej regulacji głośności? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tym, że mam nową płytę główną i na niej zintegrowaną kartę Realteka, może czegoś nie umiem skonfigurować w oprogramowaniu, sprawdzę potem na innym kompie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 20:59, Arclight napisał:

Listonosz. Zazwyczaj paczki z gram.pl przywozi kurier z poczty, tzw. doręczyciel, ale tym razem
przyniósł mi ją listonosz.

bo paczka ta była mniejszej wartosci, tak jak napisali to w regulaminie. ja mam awizo i jutro sobie odbiore mojego FEARA. pozdro, klawirka i myszka bezprzewodowa z zestawu co ja wygralem tu ma się znakomicie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś ze szczęśliwych zwycięzców i posiadaczy pendrive''a AMD 128 MB mógłby przesłać mi sterowniki do tegoż? (mój mail: mordimer @ o2.pl) Niestety, płytka dołączona do mojej nagrody jest uszkodzona. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem procek. Oczywiście do płyty nie pasuje (młotkiem nie próbowałem wbijać) więc sprzedaję go na Allegro. I od razu przychodzą pytania co z gwarancją. Może ktoś wie? Może ktoś mi odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 15:26, ondraszek napisał:

I od razu przychodzą pytania co z gwarancją. Może ktoś wie? Może ktoś mi odpowie?

Ja do laptopa dostałem podbitą i podpisaną gwarancję od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:03, Krejt napisał:

> I od razu przychodzą pytania co z gwarancją. Może ktoś wie? Może ktoś mi odpowie?
Ja do laptopa dostałem podbitą i podpisaną gwarancję od CDP.

Ja do procka też nie dostałem żadnej gwarancji - więc chyba jej nie ma (chyba że w zalepionym pudełku)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólny Disclaimer

Udało mi się ustalić, że z pewnych przyczyn (przedświąteczny zamęt) zamiast AOE III w platynie zostało wysłane AOE III w wersji premierowej - skład pakietu jest identyczny, za wyjątkiem ilości wPLN - w premierówce jest trochu więcej. Myślę że nie jest to zamiana na gorsze :), ale w razie czego piszcie na serie@cdprojekt.com

Kilka osób otrzymało kingmax 256 zamiast AMD 128. Przy wysyłce okazało się, że brakuje kilku sztuk AMD, więc by dotrzymać terminów wysłaliśmy te pamięci. Myślę, że nikt nie powinien mieć żalu za tę podmiankę :)

Gierki, flashe i skype''y poczta odebrała w piątek przed świętami (polecony priorytet) Gdyby nie doszło zaraz po nowym roku, polecam udanie się do urzędu pocztowego i sprawdzenie czy tam paczki nie ma. W razie czego piszcie na serie@cdprojekt.com :)

Status dostarczenia przesyłek kurierskich sprawdzę już po nowym roku - obecnie piszę z obczyzny i nie mam dostępu do listów przewozowych.

Pozdrawiam z miasta Kraka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... i jeszcze sprawa gwarancji - nie otrzymaliśmy jeszcze wszystkich kart od sponsorow (były tylko przy częsci laptopow i monitorow). Jak tylko je dostaniemy podeślę je listem polecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem monitorek i też mam pytanie dotyczące gwarancji. Jakich dokumentów potrzebuję, jak coś mi się zepsuje i będę chciał oddać do serwisu? No i na ile jest ta gwarancja? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wyglada to w wypadku monitora, ale z tego co widzialem w jakichs papierach, czy an sornie benq, to jest gwarancja w systemie dor to dor czy jakos tak, gdzie trzeba wyslac kurierem produkt do serwisu wraz z karta gwarancyjna, po czym oni ci to odsylaja... tak mi sie zdaje ze jest w przypadku laptopa, bo nie widzialem abym mial w szczecinie jakis serwis, wiec tylko taka droga pozostaje chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 16:54, kordzio1 napisał:

/ciach/


Pamiętaj, że BenQ to jest bodajże Siemens (tak BTW, widziałeś kiedyś monitory lub kompy Siemensa? ja nie :P). Na pewno w Szczecinie jest jakiś serwis Siemensa, skoro w takim "miasteczku" jak Płock istnieje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za dubla, ale chcę sprostować. (wiem, wiem, rozkojarzony jestem :P)

Nie wiem jak jest z komputerami, ale Siemens przejął BenQ pod względem komórek. A kompy i Monitory Siemens faktycznie produkuje sam :P

Ja nie wiem już jak z tą gwarancją, czekam więc na odpowiedź jakiegoś pracownika CDP :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrz kojarze to jedyny autoryzowany serwis laptopow mial byc w katowicach, tak mi sie zdaje ze na stroeni benq bylo, jezeli dobrze pamietam to benq mialo prawa do siemensa jesli chodzi o telefony, a w laptopach nie wiem jak to wyglada, a do gwarancji powinna wystarzyc karta, powinno byc zreszta gdzies pewnie napisane, tez sie w sumei zastanawialem, ale jakos wniklinie nie przegladalem, na wszelki wypadek mam wszystkie smieici wraz z dok. dotyczacymi samej dostawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować