Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

no laptop fajny, ale nadal sie nie moge z nigo cieszyc, anarazie sie wiecej mecze:P po wszystkich bojach z winda mysle ze moze lepiej bylo by sprobowac sie przyzwyczaic do linuxa:P jeszcze tylko mamnadzieje ze po rozwiazaniu wszystkich problemow uda mi sie jutro polaczyc wkoncu lapka do netu, jeszcze tylko wyslac poczekac na gry z cenegi i poczekac na odp. termin na wyslanie ostatniego kodu:) milej zabawy z nagrodami wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam mam akumulatorki do wygranego zestawu bezprzewodowego i bardzo juz mi sie podoba. uzywam go od jakiejs godziny i póki co jest super. maly skok klawiszy, ladny design, wszystko co trzeba. pozdro. chce ktos kupic FEAR bo wygralem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:00, Neurotic666 napisał:

Aparacik dotarł dzis w moje raczki :D Jest malusi i ladniusi :D Jeszcze raz dziękuje i zycze
wesolych swiat :D

Czy Twój też nie ma karty pamięci? Mój nie ma karty SD, tylko kilka mega pamięci wewnętrznej... Starcza to ledwie na kilka zdjęć.

Nie wiem czy tak jest normalnie i mam kupować kartę, czy lepiej przetrząsnąć jeszcze raz salon, czy gdzieś się nie zawieruszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ze szczęśliwych posiadaczy laptopa zmusił do działania dołączony do niego pilot? U mnie wszystko gra i buczy, windows śmiga, wszelkie urządzenia działają tylko pilot nie. Baterię włożyłem, lampeczka na nim się świeci, ustawiłem go w laptopie (fn+f11) a drań nie reaguje na wciskanie guziczków. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 22:27, Krejt napisał:

U mnie wszystko gra i buczy, windows śmiga, wszelkie urządzenia działają tylko pilot nie.

Czy nie było problemów z instalacją windowsów?
Ja dopiero zabieram się do tego i nie wiem na jakie możliwe problemy mogę natrafić.
Cóż, na razie święta: na karku rodzinka i czasu nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:38, pult napisał:

Ja dopiero zabieram się do tego i nie wiem na jakie możliwe problemy mogę natrafić.

Hint: na jednej z płyt są wszystkie sterowniki, których komputer potrzebuje. Elegancko spakowane w jeden katalog.
Warto też zainstalować cały software od Benq z tej samej płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:52, Krejt napisał:

na jednej z płyt są wszystkie sterowniki.

Owszem, płyty przeglądałem. Wiem tylko skądinąd, że mogą być problemy z zainstalowaniem (ze standardowej, oryginalnej płytki) windowsów na dysk SATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja sie jutro sprobuje pobawic z laptopem, mialem narazie glupie problemy z win xp media center, ale zdawalo mi sie jakby cos z tego oprogramowania na 2 plycie z benq mialo do tego sluzyc, ja jak narazie to do pilota tylko bateryjke wlazylem, a pozniej klalem, a to na linuxa, a to na winde:P jak uda mi sie podlaczyc bez problemu lapa i pc to sie zajme takimi zabawkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post pisany z nowego laptopa. ;)

Podpiąłem do niego neostradowy modem USB (Sagem), ale chyba najwyższy czas zainwestować w ruter, coby za każdym razem kabli nie przepinać między laptopem a stacjonarnym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 11:06, Krejt napisał:

Pierwszy post pisany z nowego laptopa. ;)


To prezencik jak znalazł, akurat tuż przed Wigilią. Ja wczoraj dostałem maila, że moja nagroda została wysłana priorytetem, więc mam nadzieję, że dzisiaj dojdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 11:21, Klimos napisał:

> Pierwszy post pisany z nowego laptopa. ;)

To prezencik jak znalazł, akurat tuż przed Wigilią. Ja wczoraj dostałem maila, że moja nagroda
została wysłana priorytetem, więc mam nadzieję, że dzisiaj dojdzie :P

no to cie zmartwie. te rzeczy ktore zostaly wczoraj wyslane priorytetem poczta polska dojda najwczesniej dzień po świetach. nawet się nie łudź że dziś ci to przyjdzie. nie ma takiej po prostu opcji. troche sie na tym znam i dobrze wiem ze nie masz co czekac dzisiaj na to. pozdro
ps. klawirka i myszka sprawuja sie znakomicie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do konkursów podchodziłem jak zawsze sceptycznie... Ale widzę, że zacznę coś grać w tych konkursach, bo jak widzę jednak na wygranie jakieś szanse są :D Heh, nie przejmowałbym się nie dostarczoną paczką na czas... Po prostu bym czekał ciesząc się tym, że WYGRAŁEM i TO COŚ do mnie dotrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 21:20, Monastor napisał:

Czy Twój też nie ma karty pamięci? Mój nie ma karty SD, tylko kilka mega pamięci wewnętrznej...
Starcza to ledwie na kilka zdjęć.


Zgodnie z tym co piszą na wszystkich stronach i stronie producenta , nie ma karty pamięci dołączonej w zestawie. To co jest wbudowane starcza na zrobienie 3 zdjęć, ja też oczywiście nie miałem karty SD w pudełku ale byłem na to przygotowany i już kupiłem kartę :D Jakie wychodzą Ci zdjęcia zrobione tym aparatem bo mi raz idealnie a raz koszmarnie i nie wiem od czego to zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 11:25, citekmaniak napisał:

no to cie zmartwie. te rzeczy ktore zostaly wczoraj wyslane priorytetem poczta polska dojda
najwczesniej dzień po świetach. nawet się nie łudź że dziś ci to przyjdzie. nie ma takiej po
prostu opcji. troche sie na tym znam i dobrze wiem ze nie masz co czekac dzisiaj na to. pozdro


I wykrakałeś. Nie dość, że paczka od CD-Projektu nie przyszła, to jeszcze nie doszły prezenty które kupowałem przez allegro w zeszłym tygodniu i rzekomo zostały wysłane priorytetami w poniedziałek lub wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 23:53, Krejt napisał:

EDIT: no, tylko pilota rozgryźć nie mogę.


I co udalo ci sie rozpracowac z tym pilotem cos? bo ja sie bawilem chwile i nic, choc podejrzewam ze moze miec zastosowanie w tym media center ktore uruchamia sie tym przyciskiem srebrnym najbardziej po lewej od power, juz dzis nie mam sily na zabawe jutro poprobuje z jakimis dvd:) ale jesli tak to wyglada to troche malo praktyczne (tzn jezeli spod samej windy nie dziala)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2006 o 16:36, Klimos napisał:

> no to cie zmartwie. te rzeczy ktore zostaly wczoraj wyslane priorytetem poczta polska
dojda
> najwczesniej dzień po świetach. nawet się nie łudź że dziś ci to przyjdzie. nie ma takiej
po
> prostu opcji. troche sie na tym znam i dobrze wiem ze nie masz co czekac dzisiaj na to.
pozdro

I wykrakałeś. Nie dość, że paczka od CD-Projektu nie przyszła, to jeszcze nie doszły prezenty
które kupowałem przez allegro w zeszłym tygodniu i rzekomo zostały wysłane priorytetami w poniedziałek
lub wtorek.

po prostu wiem co mowie. to bylo oczywiste jak dzisiejsza wigilia. nie ma takiej sily zeby ci doszlo to przed swietami. za bardzo w to uwierzyles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować