Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

eXtra Konkurs - Wyniki!

523 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2006 o 20:08, citekmaniak napisał:

a bedziecie sie kontaktowas z masterlinkiem o ktorej dokladnie dostarczy wam przesyłke? bo
mi z cd projekt napisali ze jakby co to zebym sie kontaktowal z masterlinkiem zeby na konkretna
godz. sie ustawic.

Ja też dostałem maila, ale wcześniej był telefon od CDP a później od Masterlinka by potwierdzić odbiór - miło bardzo. Fachowy kontakt i załatwienie sprawy. Pozdrowienia dla Mariusza Dudy, całego CDP i Masterlinka !
PS: Nie pozdrawiam za to poczty polskiej bo moją paczkę z 2xEK NWN 2 transportują już 2 tygodnie !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja napisalem do cdp maila by mi podeslali nr listu, abym mogl sie z masterlinkiem skontaktowac, dostalem nr. wszedlem na strone masterlinka wpisalem nr przesylki zobaczylem o ktorej wyszla z sortowni i zakladajac ze jedzie z warszawy do szcecina z normalna predkoscia sobie tak na oko policzylem o ktorej powinien byc, no i z grubsza sie sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL
szukalem sie na poczatku grudnia i nie widze...
dzis dostaje maila ze paczka juz idzie
postanowilem po raz kolejny sprawdzic liste ale tym razem przypadkowo wcisnalem klawisz szukania wiec wpisalem ksywke i... faktycznie SWAT 4 zlota edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Natomiast ja mam pytanie - klawi i mysz już doszły, wszystko działa i jest ok, ale nigdzie tego nie znalazłem więc zapytam tutaj:
Na ile godzin wystarczą baterie?
Chodzi o to, że u mnie komputer jednak chodzi praktycznie cały dzień, zawsze każdy czegoś z PC potrzebuje etc. i bym nie chciał byc zaskoczony przez nagły zanik energii w trakcie korzystania z kompa, a i codzienne kupowanie nowych baterii nie jest zbyt miłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 12:23, KannX napisał:

Dostałem dzisiaj maila! Zapytano mnie, czy odpowiada mi wysyłka kurierem, więc dpowiedziałem

> twierdząco :)
To super że dostałeś maila . Do mnie dziś dotarł kurier i mam już procka ciesze się ogromnie myśle że i Ty ucieszysz się tak samo jak ja jak dostaniesz a może nawet bardziej bo dłużej czekasz. Pozdrawiam i Wesołych Świąt .
I wielkie podzienkowania dla sponsorów tego konkursu za nagrody !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:47, Tomek1990 napisał:

Natomiast ja mam pytanie - klawi i mysz już doszły, wszystko działa i jest ok, ale nigdzie
tego nie znalazłem więc zapytam tutaj:
Na ile godzin wystarczą baterie?

Ciężko powiedzieć - ale na wszelki wypadek polecam kupić akumluatorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie zawitał kurier - wszystko zgodnie z umową. Bardzo fajnie. Mam już w domu procka i klawiaturę (2). Z prockiem mam dylemat czy go opchnąć czy przesiadać się na AM2 - wszystko bym musiał wymieniać, płytę, Ram, Grafikę...
Oczywiście raz jeszcze dziękuję organizatorom i sponsorom. Wesołych Świąt i również masy prezentów !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:19, Evil Khan napisał:

Do mnie właśnie zawitał kurier - wszystko zgodnie z umową. Bardzo fajnie. Mam już w domu procka
i klawiaturę (2). Z prockiem mam dylemat czy go opchnąć czy przesiadać się na AM2 - wszystko
bym musiał wymieniać, płytę, Ram, Grafikę...
Oczywiście raz jeszcze dziękuję organizatorom i sponsorom. Wesołych Świąt i również masy prezentów
!!!


Jeżeli przesiadanie się na AM2 nie jest teraz dla ciebie zbyt wygodne - koszty etc., a twój komp nadal sobie radzi z grami - opchnij ten procek. Za jakiś czas będzie on już - co normalne - raczej kiepski i ciężko go będzie sprzedać za sensowne pieniądze, a teraz możesz coś tam za niego dostać.

Ja natomiast nieco zmieniłem nastawienie co do mojego zestawu - o ile klawiatura jest dobra, to myszka to istna katorga:
Granie w cokolwiek wymaga niezłej cierpliwości i nerwów, ponieważ wystarczy chwilę nie używać myszy aby po kolejnym poruszeniu czekać jakąś chwilę na reakcję, a że w wielu grach taka chwila jest ważna, to myszka akurat odpada...no i jeszcze te skoki - podczas rozgrywki potrafi mi się np. przestawić nagle kamera, co nie jest fajne. Mam więc pytanie:
Czy jest możliwość uzywania samej klawiatury, a myszki innej(w tym wypadku optycznej ale z kablem)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:28, Tomek1990 napisał:

Jeżeli przesiadanie się na AM2 nie jest teraz dla ciebie zbyt wygodne - koszty etc., a twój
komp nadal sobie radzi z grami - opchnij ten procek. Za jakiś czas będzie on już - co normalne
- raczej kiepski i ciężko go będzie sprzedać za sensowne pieniądze, a teraz możesz coś tam
za niego dostać.

Niby tak ale tak było by łatwiej się przesiąść bo procka już mam - tak czy inaczej temat do zastanowienia...

Dnia 22.12.2006 o 17:28, Tomek1990 napisał:

Ja natomiast nieco zmieniłem nastawienie co do mojego zestawu - o ile klawiatura jest dobra,
to myszka to istna katorga:

Myszka ma tendencje do zawiech przy nieużwyaniu przez kilkadzisiąt sekund... Mimo to nie zdażyło mi się to w grze tylko pod windowsem. Co do używnia samej klawy to chyba się da. Co do myszki i klawy - przed odpaleniem gry wyłącz koniecznie oprogramowanie to Q-type i Q-point - w takim np.: Gothicu 3 nieźle ono mieszało - nie działało np.: szybkie save''owanie (F6) i przeciąganie przednmiotów z inventory do menu podręcznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 16:47, Tomek1990 napisał:

Na ile godzin wystarczą baterie?

W opcjach Q-type i Q-point masz zakładkę ze wskaźniekiem baterii - możesz sob ie ustawić by pokazywał ci się on w task bar.PO tygodniu uyużywania myszki i klawiatury (łącznie z 20 godzin pracy) myszka ma 2/3 baterii pełne a klawa 100 % (niby)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 17:30, RaDSoN007 napisał:

Super właśnie przyszedł kurier i dostarczył mi laptopa :D Jestem bardzo zadowolony dobrze że
dostałem go jeszcze przed świętami :)

Ech ... fajnie masz - polowałem na niego ;)
Podaj jak już się nacieszysz jego konfigurację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra - myszka z zestawu poszła do pudła, a stara optyczna za 15 zeta z Biedronki znowu gotowa do akcji i teraz całośc mi odpowiada.
Osobiście nie widzę sensu egzystencji bezprzewodowych myszek w roli sprzętu do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No :)
Przyszedł aparacik i monitorek :D :D :D
Na dodatek jeszcze coś czeka na poczcie... pewnie gra z konkursu Cenegi :D
Dzisiaj przyszła też wiedźmińska paczka dla mojej siostry. Koszulka jej się chyba spodobała, bo od razu ją założyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dotarła jusz klawiatura:) I wszystko w niej jest jaknajbardziej okej (przede wszystkim cieszy mnie to, że jest cicha:)), szkoda tylko, że nie chodzi pod Linuxem. Tzn. chodzic moze i by chodzila gdybym cos umial zrobic, ale tak to nawet Mandriva mi sie nie uruchamia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 18:07, zpawelz napisał:

A do mnie dotarła jusz klawiatura:) I wszystko w niej jest jaknajbardziej okej (przede wszystkim
cieszy mnie to, że jest cicha:)), szkoda tylko, że nie chodzi pod Linuxem. Tzn. chodzic moze
i by chodzila gdybym cos umial zrobic, ale tak to nawet Mandriva mi sie nie uruchamia:P


Ja natomiast po głębszych oględzinach i wypróbowywaniu zestawu klawi+mysz włożyłem go z powrotem do pudełka - nie to, że jest zły - po prostu już tak jestem przyzwyczajony do mojego starego sprzętu, że po prostu nie moge się przyzwyczaic do tego wygranego...ktoś che kupic zestaw bezprzewodowy ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Razem z Radsonem kombinujemy teraz jak to cudo odpalić... Jednak mamy mały problem. Przy włączeniu pyta nas się o nazwę użytkownika i hasło, jednak zanim doszło do tego momentu pytało się jedynie coś o hasło. Może jeśli chodzi o laptopy to jestem całkowitą lamą, jednak dobrze by było z tej machiny trochę się pobawić. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procek przysszedł dzisiaj o 16-tej :) Cieszę sie bardzo i niedługo sprzedaje, bo mi nie podchodzi pod płytę główną. Jako że nie ma na niego gwarancji, to go wystawię na Allegro od złotówki bez ceny minimalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować