Zaloguj się, aby obserwować  
Zlooty1

Kulturystyka

292 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2010 o 17:52, Chester001 napisał:

24lat, 176 wzrost, 72 kg
wiesz... wiem że mało KG (hantelki) ale na dłuższe ćwiczenia jak najbardziej ok ..


Masz mniej więcej moje warunki, ja ćwiczę 15kg hantlami, sam sobie odpowiedz czy w miarę ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 18:52, Budo napisał:

> 24lat, 176 wzrost, 72 kg
> wiesz... wiem że mało KG (hantelki) ale na dłuższe ćwiczenia jak najbardziej ok
..

Masz mniej więcej moje warunki, ja ćwiczę 15kg hantlami, sam sobie odpowiedz czy w miarę
ok ;]

No ok... wiem o co biega....
ale jak masz wiedze to możesz mi polecić jakiś sprzęt do domu ?
żeby nie było.. już coś wygoglałem i zastanawiam się nad atlasem na allegro jest w cenie 550 zł + 100 zł koszt wysyłki niezły atlasik.. może jest coś też jeszcze podobnego i tańszego... hmmm

bym musiał przejść się do GO SPORT i zobaczyć co tam mają ciekawego.. zaoszczędził bym tą stówkę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 19:48, Chester001 napisał:

ale jak masz wiedze to możesz mi polecić jakiś sprzęt do domu ?
żeby nie było.. już coś wygoglałem i zastanawiam się nad atlasem na allegro jest w cenie
550 zł + 100 zł koszt wysyłki niezły atlasik.. może jest coś też jeszcze podobnego i
tańszego... hmmm

Atlasy IMHO poniżej około 1500 złoty są produkowane na zasadzie" patrz nie dotykaj ". Na początek mogę ci polecić ławeczkę + obciążenie około 80 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 20:40, HeyBabyGirl napisał:

> ale jak masz wiedze to możesz mi polecić jakiś sprzęt do domu ?
> żeby nie było.. już coś wygoglałem i zastanawiam się nad atlasem na allegro jest
w cenie
> 550 zł + 100 zł koszt wysyłki niezły atlasik.. może jest coś też jeszcze podobnego
i
> tańszego... hmmm
Atlasy IMHO poniżej około 1500 złoty są produkowane na zasadzie" patrz nie dotykaj ".
Na początek mogę ci polecić ławeczkę + obciążenie około 80 kg.



http://allegro.pl/item1101523865_x_treme_87kg_zestaw_laweczka_sztanga_gryf_rekawice.html

Takie coś mi się widzi... ale bym se ćwiczył :D

poszukam czy jest jakiś sklep w BYd z takim czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 19:48, Chester001 napisał:

No ok... wiem o co biega....
ale jak masz wiedze to możesz mi polecić jakiś sprzęt do domu ?


Broń Boże nie tykaj atlasów za takie grosze. Polecam ławeczkę, sztangę i hantle. Zresztą w ogóle imo atlas to trochę strata kasy i miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ktoś z was próbował już jakiegoś prohormonu z allegro? Jak działa na dany typ budowy itp? Wiem, ze to można na google poszukać, ale tam przeważnie są opowiadania ciut przesadzone. ;)
Wiekowo już jestem daleko poza wymaganymi 21 latami;) po prostu potrzeba mi coś, żeby dojść do 95-100 kilo wagi:)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 21:33, Budo napisał:

> No ok... wiem o co biega....
> ale jak masz wiedze to możesz mi polecić jakiś sprzęt do domu ?

Broń Boże nie tykaj atlasów za takie grosze. Polecam ławeczkę, sztangę i hantle. Zresztą
w ogóle imo atlas to trochę strata kasy i miejsca...

OK.
a ta ławeczka co ją znalazłem na allegro może być ?
ogólnie możesz mi powiedzieć jak wyglądają firmy które robią takowe ławeczki ?
jakie brać w ciemno a jakich się wystrzegać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Raczej nic do tej ławeczki nie dodają. Wygląda spoko, poszukaj sprzętu Kelton, wiem, że robią tanio i dobrze. Hantle, gryfy, obciążenie sprawdź Promax. Jedni i drudzy są na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2010 o 15:53, Chester001 napisał:

chciałbym kupić sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń w domu ( na siłke nie chce mi się chodzić)


nie chce mi się. jestem zmęczony. nie dzisiaj. głowa mnie boli. od jutra zacznę. co za bzdury, gadasz jak panienka.

Dnia 03.07.2010 o 15:53, Chester001 napisał:

mam około 320 zł

dołóż 40zł i masz pół roku na siłce.

Dnia 03.07.2010 o 15:53, Chester001 napisał:

proszę o doradztwo.

o co? kalos kai agathos chłopie, rozwijaj ciało i nie zaniedbuj umysłu, bo masz 24 lata a piszesz jak dziecko z podstawówki.

za 320 złotych niewiele kupisz, za samą sztangę i obciążenie dasz ze dwie stówki, regulowana ławka drugie tyle, stówka na stojak.
więc albo spawasz samemu i odlewasz obciążenie z betonu (bardzo dobra sprawa jak się zrobi porządnie), albo idziesz na siłkę. albo olewasz sprawę i niewieściejesz dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ty nie bądź taki pro Azra. Spoko może sobie kupić hantle za niecałe dwie stówki i razem z drążkiem i podłogą może dawać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:38, Budo napisał:


Ty nie bądź taki pro Azra. Spoko może sobie kupić hantle za niecałe dwie stówki i razem
z drążkiem i podłogą może dawać radę.


pewnie, że tak - pod warunkiem, że przestanie biadolić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2010 o 23:25, Daelor napisał:


> chciałbym kupić sobie jakiś sprzęt do ćwiczeń w domu ( na siłke nie chce mi się
chodzić)

nie chce mi się. jestem zmęczony. nie dzisiaj. głowa mnie boli. od jutra zacznę. co za
bzdury, gadasz jak panienka.

>
Oj już nie przesadzaj, po prostu nie chce chodzić na siłkę.
Wolę prędzej wydać więcej i mieć w domu spokój cisze i od razu jak chce ćwiczyć godzinę to ide do pokoju i ćwiczę. proste i przyjemne.

Dnia 03.07.2010 o 23:25, Daelor napisał:

> mam około 320 zł
dołóż 40zł i masz pół roku na siłce.

Dnia 03.07.2010 o 23:25, Daelor napisał:

> proszę o doradztwo.
o co? kalos kai agathos chłopie, rozwijaj ciało i nie zaniedbuj umysłu, bo masz 24 lata
a piszesz jak dziecko z podstawówki.

za 320 złotych niewiele kupisz, za samą sztangę i obciążenie dasz ze dwie stówki, regulowana
ławka drugie tyle, stówka na stojak.
więc albo spawasz samemu i odlewasz obciążenie z betonu (bardzo dobra sprawa jak się
zrobi porządnie), albo idziesz na siłkę. albo olewasz sprawę i niewieściejesz dalej.

http://allegro.pl/item1092920420_x_treme_95kg_obciazenia_laweczka_hantle_rekawice.html

takie coś zobaczyłem od moich 350 zł odchodzi ale zdołam dozbierać na to.
Moim zdaniem zestaw fajny, szczególnie ciesze się z tego że będę ćwiczył nogi.
dzis i jutro rozejrze się za zestawami w sklepach stacjonarnych i jak będzie podobny zestaw to mocno pomyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2010 o 10:46, Chester001 napisał:

Moim zdaniem zestaw fajny, szczególnie ciesze się z tego że będę ćwiczył nogi.
dzis i jutro rozejrze się za zestawami w sklepach stacjonarnych i jak będzie podobny
zestaw to mocno pomyślę.


Tak tylko nie wiadomo jak tu wygląda z przysiadami, czy się ławka nie kołysze itp. Ponieważ na samym zginaniu podudzi daleko się nie zajdzie ;) Natomiast przysiady są jednym z ćwiczeń podstawowych i w samym obciążeniu wyjdziesz powyżej 100kg w krótkim czasie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Ostatnio dość mocno przeraziłem się dowiadując się ile ważę. 93kg przy 183cm wzrostu to "trochę" za dużo:/ Postanowiłem wziąć się za siebie. Planuję spalacz Animal Cuts, codziennie rano ok. 45min. biegania, dietę i w poniedziałek, środę i piątek siłownie. Moje pytanie więc brzmi: Co robić na tej siłce aby spalić tłuszcz? Głównie z brzucha i ud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2010 o 17:55, j4c3k_z02 napisał:

Witam!
Ostatnio dość mocno przeraziłem się dowiadując się ile ważę. 93kg przy 183cm wzrostu
to "trochę" za dużo:/ Postanowiłem wziąć się za siebie. Planuję spalacz Animal Cuts,
codziennie rano ok. 45min. biegania, dietę i w poniedziałek, środę i piątek siłownie.
Moje pytanie więc brzmi: Co robić na tej siłce aby spalić tłuszcz? Głównie z brzucha
i ud.


Generalnie zobacz co jesz, więcej jarzyn i owoców, do tego więcej posiłków ale mniejszych objętościowo no i wrzuć jakąś odżywkę wysoko białkową do tego, przy diecie na zbicie wagi białka będą zużywane jako paliwo dla organizmu, a nie mięśnie :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym na jego miejscu wstrzymał się ze wszelkiego rodzaju odżywkami i spalaczami, a jechał na sucho jak najdłużej. zrzuci trochę sadła aerobami, wypoci wodę i jak ogarnie dietę to będzie mógł się zabrać za robienie mięśni w miejsce tłuszczu :)

a, i polecam forum atleci.pl, dużo znających się na rzeczy ludzi, jak przekopie parę tematów o redukcji to będzie lepiej sprawę ogarniał - zarówno to, co chce osiągnąć, jak i to, co osiągnąć będzie mógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Animal Cuts to jeden z lepszych spalaczy. Nie przedawkuj, bo spalacze mogą mieć bardzo nieprzyjemne efekty, pamiętaj, że to silne środki i może być dziwnie nawet w zwykłej dawce. Jeśli chodzi o ćwiczenia to ja biegałbym interwały (albo robił je na rowerze) oraz tabatę. Do tego odpowiednia dieta, bez niej nie spalisz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować