Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Czytaliście nowe CDA ? Redakcja nie dała jednak ciała i tak jak pisałem teoria spiskowa okazała się trochę dziurawa. NWN2 PL otrzymało niezwykle „wysoką” notę 6/10 z którą się całkowicie zgadzam. Przytoczę minusy jakie opisano w recenzji myślę, że się z nimi zgodzicie cyt. „o jeden patch za mało, brakujące kwestie mówione, różnice między instrukcją, a grą”. Mam nadzieję że autor recenzji (Aallor) którego osobiście bardzo lubię :) nie pozwie mnie do sądu za użycie części jego wysiłku intelektualnego.
Patcha jak nie było tak niestety niema, mam nadzieję że w tym tygodniu już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:14, DevilQ napisał:

Przepraszam ze się wtrącam chciałem wyznać ze też tak jak wy czekam na pacza i tez mnie nerwy
zżerają ale zaznaczam że nie zarzucam nic cdp bo to nie ich wina. Nigdy niemiałem żadnych
problemów z działaniem tej gry a ukończyłem ja już dwukrotnie i zaznaczam że gram na bardzo
słabym sprzęcie bo 512 mb ram i karce radku 9550 faktycznie brak możliwości grania w sieci
to jest spory problem zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę ile się zapłaciło za ta możliwości,
ale jeżeli na stronach tego tematu czytam że ktoś tam nie może przejść kampanii dla jednego
gracza to to chyba jest już cios poniżej pasa może problem w przypadku takich użytkowników
tkwi nie w programie który zakupili tylko w sprzęcie jaki posiadają lub konkretniej w braku
umiejętności obsługiwania go tysz co bąć dbania o niego Dziękuje za uwagę ;-)


Przeczytaj ten wątek, lub wątek "Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej" a przeczytasz, że niektórzy nie mogę skończyć kampanii z innych względów niż ty opisujesz.

Dla mnie to jest gra roku i czekałem na nią kilka lat, jednak wiele niedociągnięć przyćmiewa ten cały blask.
A szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:16, Tank25 napisał:

Czytaliście nowe CDA ? Redakcja nie dała jednak ciała i tak jak pisałem teoria spiskowa okazała
się trochę dziurawa. NWN2 PL otrzymało niezwykle „wysoką” notę 6/10 z którą się
całkowicie zgadzam. Przytoczę minusy jakie opisano w recenzji myślę, że się z nimi zgodzicie
cyt. „o jeden patch za mało, brakujące kwestie mówione, różnice między instrukcją, a
grą”. Mam nadzieję że autor recenzji (Aallor) którego osobiście bardzo lubię :) nie pozwie
mnie do sądu za użycie części jego wysiłku intelektualnego.
Patcha jak nie było tak niestety niema, mam nadzieję że w tym tygodniu już będzie.


Mi jeszcze nowe CDA z prenumeraty nie przyszło. Co do teorii spiskowych, że CDA trzyma z CDP to cały czas powtarzam, że są niedorzeczne. Ocena w sam raz, może jeszcze z jedno oczko wypadało by urwać na dzień dzisiejszy (5/10). Jak już (jeśli w ogóle) wyjdzie patch to trafną oceną będzie 7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:27, DrIDeR Z napisał:

W skrócie to co się wyprawia w tej firmie jest poprostu śmieszne...


Śmieszne to jest dla tych co NWN 2 nie kupili. Tzn. z nas się śmieją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.01.2007 o 22:19, pat-i-mat napisał:

Przeczytaj ten wątek, lub wątek "Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej"
a przeczytasz, że niektórzy nie mogę skończyć kampanii z innych względów niż ty opisujesz.

Dla mnie to jest gra roku i czekałem na nią kilka lat, jednak wiele niedociągnięć przyćmiewa
ten cały blask.
A szkoda

sledze wątki do tej gry od samego początku bardzo dokładnie i całkowicie się z tobą zgodzę że ta gra dużo niedociągnięć mniejszych lub większych które nie powinny się były zdarzyć aczkolwiek cdp nie jest twórcą tej gry spolszczenie mimo braków trzyma poziom to jest moje osobiste zdanie z którym nikt nie musi się zgadać. to co napisałem wcześniej miało uświadomić tobie i osoba tobie podobnym że wypociny w stylu już nigdy nie kupie nic co jest z logiem CDP, nic do tematu nie wnoszą, nikogo konkretniej nie interesują a niepotrzebnie sieja bajzel i zamieszanie !!! No cóż nie wyszło ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to powiedzieć, ale strasznie jestem rozczarowany NWN2 i to nie z powodu dużego opuźnienia z patchem 1.03, ale dlatego, że gra jest NIESKOŃCZONA! Strasznym nie porozumieniem jest to, że gra nie obsługuje kart GF 7300! To nie jest stara karta! I co gorsze nigdzie nie podano informacji o tym. Dowiedziałem się dopiero, gdy wszedłem na pomoc techniczna bo gra mi cieła. Kupiłem edycję kolekcjonerską czyli zapłaciłem 200zł, a tu takie oszustwo! Śmiem się pokusić nawet na stwierdzenie NACIĄGNIĘCIE. Taka informacja powinna znajdować się w sklepie on line, ba powinna chociaz znalezc sie na pudełku, ale i tam jej nie było! To co CDProjekt odstawił z NWN2 to jedno wielkie nieporozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie nowe w pracy czytam :) Powinno się odjąć po jednym punkcie za tydzień oczekiwania na patch bez żadnej informacji ze strony CDP, ale obawiam się że wtedy wyszło by 0/10 jak dzwon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jeszcze jak dlugo temat tego watku bedzie aktualny bo z tego co widze to mozemy tutaj jeszcze pisac przez kilka tygodni:)
No i temat nastepny " Neverwinter Nights 2 - patch 1.04 PL - KIEDY ?!"...zobaczymy czy tez bedzie mial ponad 1000 postow:)
Gre skonczylem ale chce jeszcze raz i czekam na patch wiec do jasnej ...ciasnej ...kiedy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Morthi wystraszył migema
swoim spammowaniem na temat HOMM5. ;)
A co do oceny w CDA, należało wam się CDP.
Niepotrzebnie tak spieszyliście się z wydaniem
gry na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:34, NosferX napisał:

Ciekawe jeszcze jak dlugo temat tego watku bedzie aktualny bo z tego co widze to mozemy tutaj
jeszcze pisac przez kilka tygodni:)
No i temat nastepny " Neverwinter Nights 2 - patch 1.04 PL - KIEDY ?!"...zobaczymy czy tez
bedzie mial ponad 1000 postow:)
Gre skonczylem ale chce jeszcze raz i czekam na patch wiec do jasnej ...ciasnej ...kiedy?:)


Się martwisz na zapas. Do utworzenia takiego tematu dojdzie najwcześniej za rok, może nawet za dwa. Teraz można się tylko zastanawiać po ilu tysiącach postów modzi zamkną ten temat bo będzie forum zamulał. Swoją drogą polecam wszelkim użytkownikom forum gram.pl wpisać się do tego tematu bo może się wkrótce stać legendarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... to jest w ogóle śmieszne i żenujące powoli się staje. Niech już wypuszczą 1.03 bo to jest paranoja.Grałem u kolegi w angielską wersję 1.03 i mu wszystko śmigało na podobnym sprzęcie jak u mnie.Jak tak dalej będzie to nikt oryginałów nie kupi.Specjalnie przerwałem kampanię bo czekałem na patch a tu taka lipa.A co do CDA to powinni dać 5/10 bo przez ten czas to mogli patcha wydać już spokojnie 2 razy a jego dalej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:30, Tank25 napisał:

Ja sobie właśnie nowe w pracy czytam :) Powinno się odjąć po jednym punkcie za tydzień oczekiwania
na patch bez żadnej informacji ze strony CDP, ale obawiam się że wtedy wyszło by 0/10 jak dzwon
:)


Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem to pracujesz o godzinie 22:30. Nocna zmiana czy co? Swoją drogą jak zakończe moją edukację też bym chciał mieć taką pracę żeby CDA w niej czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:41, Stalker92 napisał:

Ehh... to jest w ogóle śmieszne i żenujące powoli się staje. Niech już wypuszczą 1.03 bo to
jest paranoja.Grałem u kolegi w angielską wersję 1.03 i mu wszystko śmigało na podobnym sprzęcie
jak u mnie.Jak tak dalej będzie to nikt oryginałów nie kupi.Specjalnie przerwałem kampanię
bo czekałem na patch a tu taka lipa.A co do CDA to powinni dać 5/10 bo przez ten czas to mogli
patcha wydać już spokojnie 2 razy a jego dalej nie ma.


Mogli dać 20/10 jako próbę zgadnięcia roku wydania patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 19:18, Mistic napisał:

Zaytuj mi prosze wypowiedź Bafometusa, gdzie jest powiedziane, że niby jutro ma pojawić sie
patch.

Zacytuj mi prosze gdzie ja napisałem ze Bafometusa napisał ze jutro bedzie path? NIGDZIE, czepiasz sie poprostu, przewodniczacy robi OT i spamuje :P CHodziło mi o to ze: ludzie to przeczytaja i bedzie but ze skoro cdp go ma juz dzisiaj to czemu go niewydali.. poprostu podałem przykład , ale pan przewodniczący musi sie czepiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:29, SAdam21 napisał:

Przykro mi to powiedzieć, ale strasznie jestem rozczarowany NWN2 i to nie z powodu dużego opuźnienia
z patchem 1.03, ale dlatego, że gra jest NIESKOŃCZONA! Strasznym nie porozumieniem jest to,
że gra nie obsługuje kart GF 7300! To nie jest stara karta! I co gorsze nigdzie nie podano
informacji o tym. Dowiedziałem się dopiero, gdy wszedłem na pomoc techniczna bo gra mi cieła.
Kupiłem edycję kolekcjonerską czyli zapłaciłem 200zł, a tu takie oszustwo! Śmiem się pokusić
nawet na stwierdzenie NACIĄGNIĘCIE. Taka informacja powinna znajdować się w sklepie on line,
ba powinna chociaz znalezc sie na pudełku, ale i tam jej nie było! To co CDProjekt odstawił
z NWN2 to jedno wielkie nieporozumienie.


To, że gra oficjalnie nie obsługuje danej karty nie obsługuje wcale nie znaczy, że na niej nie pograsz. Aż się prosi o stwierdzenie: "Poczekaj na patcha", ale nie mam serca cie wciągać do naszego grona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:42, Scrapek napisał:

Jeśli wszystko dobrze zrozumiałem to pracujesz o godzinie 22:30. Nocna zmiana czy co? Swoją
drogą jak zakończe moją edukację też bym chciał mieć taką pracę żeby CDA w niej czytać :)

Są też i minusy jak wyjdzie patch Ty sobie będziesz grał o 22.30, a ja będę w pracy siedział i czytał (pewnie kwietniowe CDA). Poza tym ty będziesz powiedzmy o 2.00 spał, a ja na nocnych markach postował :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2007 o 22:14, DevilQ napisał:

ale jeżeli na stronach tego tematu czytam że ktoś tam nie może przejść kampanii dla jednego
gracza to to chyba jest już cios poniżej pasa może problem w przypadku takich użytkowników
tkwi nie w programie który zakupili tylko w sprzęcie jaki posiadają lub konkretniej w braku
umiejętności obsługiwania go tysz co bąć dbania o niego Dziękuje za uwagę ;-)

Miszczu, przetłumacz mojemu kompowi, a konkretnie grze, że POWINNA odpalić przejście do drugiego aktu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam, ze wersja PL bez patcha 1/10 i do kaszanki roku... 6/10 to o 5 pktow za duzo... A dodajac to, ze znow nas wykiwali i patcha nadal nie ma to powinno byc -100/10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować