Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Ja nie mam większych. A wszelkie obecne bugi (poza tymi, które były
w polskiej wersji językowej) są winą patcha 1.04. Poczytajcie
trochę forum Obsidian, a zobaczycie. Ludzie narzekają na nowe
problemy z dźwiękami inkantacji, stabilnością, angielskimi napisami w
menu opcji itp. Podejrzewam, że poprawią to dopiero w którejś z następnych
wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:39, Telemach napisał:

> Rozumiem, że żadnych większych problemów z patchem nie ma to dobrze.
>
> Jak coś by się działo dajcie znać proszę... dobra wracam do grania cya

Kpisz sobie chyba? Wracasz do grania? To już przechodzi ludzkie pojęcie ...

Darmozjady z CDP.

Nie ma co liczyc na "profesjonalna wersje jezykowa" skoro ludzie z CDP graja i razacych bledow nie dostrzegaja.
Allelluja i do przodu Akashi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:39, Telemach napisał:

> Rozumiem, że żadnych większych problemów z patchem nie ma to dobrze.
>
> Jak coś by się działo dajcie znać proszę... dobra wracam do grania cya

Kpisz sobie chyba? Wracasz do grania? To już przechodzi ludzkie pojęcie ...

Darmozjady z CDP.

Przeholowałeś, obrażanie innych nie jest tolerowane na tym forum. Co w tym dziwnego,ze pracownik CDP w swoim prywatnym czasie chce sobie pograć?? Pobumeluj sobie troszeczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wypadałoby założyć topic bugi NWN2 związane z lokalizacją
i ich wyszukiwać z uporem maniaka, bo chłopaki (i dziewczyny) z CDP nie
zauważą wszystkiego złego co w niej siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:46, Bafometus napisał:

Nie ma co liczyc na "profesjonalna wersje jezykowa" skoro ludzie z CDP graja i razacych bledow
nie dostrzegaja.
Allelluja i do przodu Akashi !

a moze bys spojrzal na godzine posta Akshiego? ciebie pracodawca zagania do pracy po pólnocy bo ktos marudzi na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jak zauważyliście problemy z patchem 1.04 są takie same także w innych wersjach językowych, tak więc pragnę zauważyć, że nasza wersja na pewno będzie miała te same problemy co inne wersje gier z patchem 1.04

Pragnę także zwrócić uwagę co poniektórym, że my nie mamy możliwości "poprawiania poprawek" producenta... czy naprawić błędy które prowadził on w poprawce jedynie co możemy zrobić to zaraportować występowanie problemów i czekać na oficjalne stanowisko Obsidianu.

Przypominam także że Pomoc Techniczna nie zajmuje się Lokalizacją,.. poza tym pragnę zauważyć jedną rzecz jak wspominałem wcześniej w patchu 1.04 miały być zawarte poprawki lokalizacyjne których nadal nie zaimplementował Obsidian w masterze 1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:46, boogie85 napisał:

> > Rozumiem, że żadnych większych problemów z patchem nie ma to dobrze.
> >
> > Jak coś by się działo dajcie znać proszę... dobra wracam do grania cya
>
> Kpisz sobie chyba? Wracasz do grania? To już przechodzi ludzkie pojęcie ...
>
> Darmozjady z CDP.
Przeholowałeś, obrażanie innych nie jest tolerowane na tym forum. Co w tym dziwnego,ze pracownik
CDP w swoim prywatnym czasie chce sobie pograć?? Pobumeluj sobie troszeczkę...



Pozostaje jedynie załatwić sobie angielską wersję NWN 2 i zainstalować na polskim CD-KEYu i skończyć z tą całą farsą jaką fundujecie swoim klientom jako "profesjonalna" firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:57, gmx napisał:

> Nie ma co liczyc na "profesjonalna wersje jezykowa" skoro ludzie z CDP graja i razacych
bledow
> nie dostrzegaja.
> Allelluja i do przodu Akashi !
a moze bys spojrzal na godzine posta Akshiego? ciebie pracodawca zagania do pracy po pólnocy
bo ktos marudzi na forum?

A ty co za klakiera tu robisz ? Moze Akashi wzial "nocna zmiane" nikt go nie zaganial,moze dorabia do pensji :p
A na powaznie moze opracowac o ile "mozna" poprawke w swoim zakresie taka lokalizacyjna poprawiajaca te najbardziej rzucajace sie w oczy bledy o ktore najbardziej rozchodzi sie ludziskom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:44, maggit napisał:

Ja nie mam większych. A wszelkie obecne bugi (poza tymi, które były
w polskiej wersji językowej) są winą patcha 1.04. Poczytajcie
trochę forum Obsidian, a zobaczycie. Ludzie narzekają na nowe
problemy z dźwiękami inkantacji, stabilnością, angielskimi napisami w
menu opcji itp. Podejrzewam, że poprawią to dopiero w którejś z następnych
wersji.


No to zaczyna się dziać to samo co spotkało Battlefield 2.Będą robić patche do patchy.Szkoda gadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:05, Telemach napisał:

Pozostaje jedynie załatwić sobie angielską wersję NWN 2 i zainstalować na polskim CD-KEYu i
skończyć z tą całą farsą jaką fundujecie swoim klientom jako "profesjonalna" firma.


Mylisz pojecia, ja nie jestem pracownikiem CDP, tez kupiłem NWN2 w dniu premiery i teraz oczekuje na patcha, nie tyle by grac po sieci, ale czekam aż problemy z lokalizacja znikną (a przynajmniej ich większosć), jednak nazywanie kogos darmozjadem, gdzie ta osoba pracowała cięzko by dostarczyć nam patcha jest nie na miejscu. Można zgłaszac swoje pretensje, byle robić to z klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 31.01.2007 o 11:05, Telemach napisał:

Pozostaje jedynie załatwić sobie angielską wersję NWN 2 i zainstalować na polskim CD-KEYu i
skończyć z tą całą farsą jaką fundujecie swoim klientom jako "profesjonalna" firma.


czlowieku zrozum ze podobne bledy wyskakuja nie tylko w polskiej wersji ale tez i w innych wiec jak zainstalujesz angielska wersje bedziesz mial te same problemy z gra co masz teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 31.01.2007 o 11:15, Pioni3r napisał:

czlowieku zrozum ze podobne bledy wyskakuja nie tylko w polskiej wersji ale tez i w innych
wiec jak zainstalujesz angielska wersje bedziesz mial te same problemy z gra co masz teraz


Spójrz na całą sytuację, nie tylko na patch 1.04. Miał być patch 1.03 - miał być jeszcze z końcem grudnia. Nie chcę dyskutować na ten temat. To dziwne, że jakoś Obsidian dogaduje się z innymi współpracownikami i wszystko potrafią zacząć, zrobić i skończyć jednocześnie, tylko nas ma daleko i bagatelizuje całą sprawę. Wg mnie to marne tłumaczenie CDP. Począwszy od czasów wydania polskiej wersji NWN i kolejnych dodatków nic się nie zmieniło, a nawet można powiedzieć pogorszyło. Kupując angielską wersję oszczędziłbym sobie nerwów. Jednak myślałem, że coś się zmieni w CDP po pamiętnych bataliach z pierwszej edycji tej gry. Myliłem się.

"jak zainstalujesz angielska wersje bedziesz mial te same problemy z gra co masz teraz" - tak, będę miał te same, ale o wiele szybciej się ich pozbędę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:08, Bafometus napisał:

A ty co za klakiera tu robisz ?

raczej za zdrowy rozsadek :P

Dnia 31.01.2007 o 11:08, Bafometus napisał:

Moze Akashi wzial "nocna zmiane" nikt go nie zaganial,moze
dorabia do pensji :p

i moze dostal polecenie zeby siedziec i grac? a wy sie biednego czepiacie :P

Dnia 31.01.2007 o 11:08, Bafometus napisał:

A na powaznie moze opracowac o ile "mozna" poprawke w swoim zakresie taka lokalizacyjna poprawiajaca
te najbardziej rzucajace sie w oczy bledy o ktore najbardziej rozchodzi sie ludziskom ?

hmm, wlasnym czyli ludzi na forum czy wlasnym cdp? osobiscie z takimi zagraniami bym poczekal na oficjalną 1.04PL - nie ma to jak najpierw sie narobic a za kilka dni sie okazuje ze nie dziala bo zmienili cos gdzies w jednej linijce. no i przydala by sie gdzies lista bledow polonizacji ktora kazdy mogl by przeczytac i ewentualnie zgłosic niewymienione bo w tej chwili jest troche chaos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 31.01.2007 o 11:23, Telemach napisał:

"jak zainstalujesz angielska wersje bedziesz mial te same problemy z gra co masz teraz" - tak,
będę miał te same, ale o wiele szybciej się ich pozbędę.



No to jak chcesz to sobie zainstaluj wersje angielska. Ja nie widzę żeby ktos tutaj Ci tego bronił. Marudzić każdy potrafi. Zaiste w dziwnym kraju żyjemy. Nikt nie potrafi zrozumieć że żeby coś zrobić trzeba mieć troche umiejętności i chęci. A kiedy czyta sie takie poganiające i obrażające posty to tego drugiego zaczyna brakować, bo umiejetności programiści zapewne mają;). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marcin89k ---> nie marudziłbym, gdyby nie kupił tej gry i nie dał pieniędzy CDP. Zapłaciłem i czegoś wymagam. Ot cały problem.

"Nikt nie potrafi zrozumieć że żeby coś zrobić trzeba mieć troche umiejętności i chęci. A kiedy czyta sie takie poganiające i obrażające posty to tego drugiego zaczyna brakować, bo umiejetności programiści zapewne mają;)."

Sami sobie naważyli takie a nie innego piwa ... Niech teraz spijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę tnijcie cytaty, bo zaraz będą posty na stronę...
Nie odwołujecie się do postów sprzed 10 stron żeby cytować całości łącznie z cytatami w nich zawartymi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:36, RobeN napisał:

Ale przecież Olamagato założył temat!!!

no wiem, ale sam przyznasz ze 8 stron to nie jedna z wypunktowanymi bledami, moze wy sledzicie temat na bierzaco ale sprawdzic czy ktos juz znalezionego buga wczesniej zglosil troche zajmuje

dla mnie polonizacja to nie jest problem - najpierw stabilnosc i normalne dzialanie - dlatego nwn2 lezy i czeka na 1.04pl a narazie koncze Jade empire...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:49, gmx napisał:

> Ale przecież Olamagato założył temat!!!
no wiem, ale sam przyznasz ze 8 stron to nie jedna z wypunktowanymi bledami, moze wy sledzicie
temat na bierzaco ale sprawdzic czy ktos juz znalezionego buga wczesniej zglosil troche zajmuje



Ale ilu tematów nie założysz zawsze skończy się tym samym.
Poprostu ktoś musi przebrnąć przez te strony i stworzyć ostateczną listę.
Nie ma innego wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednej rzeczy nie kapuję ...

przy wypuszczeniu 1.03 BETA PL - tego zastępczego - WIELE osób dziękowało, i mówiło że WYRAŹNIE widać, że klatki poszły w górę, że teraz można spokojnie grać bez zaciachów na wyzszych rozdzielczościach.

a teraz przy 1.04 CDP nagle czytam, że nie ma poprawy w szybkości działaniaa wręcz jest więcej błędów niż było.

PYTANIE: czy nie bardziej więc póki co opłaca się zainstalować tą betę 1.03 i czy na tą betę bez problemu nainstalowaliście obecny 1.04?

PS. I JAK TO WRESZCIE JEST Z TYM OGONEM :))

bo znów .. w becie 1.03 podobno był .. a teraz jakieś marudzenie znowu czytam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować