Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Tak, pytanie jest jedno główne. Czy jest możliwość przeniesienia standardowego folderu TEMP z Dysku C: na powiedzmy Dysk F: ? Mój dysk główny ma za małą pojemność (łącznie 5 Gb, obecnie 500 Mb wolnego miejsca, sic!) i nie mam możliwości odpalenia instalacji (w pewnym momencie wyskakuje błąd, który dam sobie głowę uciąć jest spowodowany za małą ilością miejsca na Dysku C: ...). Pytanie kieruję głównie do RobeNa i Olamagato, gdyż wiem że Oni znają się na tych sprawach.

Chociaż jak ktoś inny odpowie dobrze, to zły nie będę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:00, Enzo_0 napisał:

Mam te same bledy IRASS, wystapily mi we wszystkich plikach z filmikami. Coz, instaluje dalej.

instalujesz na 1.02 czy na 1.03?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:05, PolishWerewolf napisał:

Tak, pytanie jest jedno główne. Czy jest możliwość przeniesienia standardowego folderu TEMP
z Dysku C: na powiedzmy Dysk F: ? Mój dysk główny ma za małą pojemność (łącznie 5 Gb, obecnie
500 Mb wolnego miejsca, sic!) i nie mam możliwości odpalenia instalacji (w pewnym momencie
wyskakuje błąd, który dam sobie głowę uciąć jest spowodowany za małą ilością miejsca na Dysku
C: ...). Pytanie kieruję głównie do RobeNa i Olamagato, gdyż wiem że Oni znają się na tych
sprawach.

Chociaż jak ktoś inny odpowie dobrze, to zły nie będę :)

pomoc systemu Windows (F1)-->Indeks-->zmienne środowiskowe-->zmiana
i tam masz wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiec - patch praktycznie nie poprawil wydajnosci u mnie, moze o jakies kilka klatek, ale poprawa raczej nie jest zauwazalna golym okiem. Za to grafika jest znacznie gorsza. Chodzi mi o wyglad postaci, a konkretnie zbroje. Wiedzialem juz wczesniej ze patch 1,03 pogarsza ich wyglad, ale zeby AZ TAK ?! Wygladaja po prostu fatalnie, nie ma juz tych fajnych odbic swiatla na skorze czy metalu... Tragedia, jak gra sprzed 3 lat. Chyba wolalem NWN 2 bez tego patcha...

W opcjach jest kilka rzeczy nieprzetlumaczonych, a jedna okienko gdzie sie cos wybiera jest puste. Sa tylko trzy przyciski do zaznaczenia, ale nie ma zadnego tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź, poradziłem sobie już z tym po Twojej informacji.

I wiedziałem że powodem była mała ilość miejsca na dysku. Po zmianie lokacji TEMPa patch zainstalował się normalnie. Jak chodzi to sprawdzę dopiero jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:26, Enzo_0 napisał:

W opcjach jest kilka rzeczy nieprzetlumaczonych, a jedna okienko gdzie sie cos wybiera jest
puste. Sa tylko trzy przyciski do zaznaczenia, ale nie ma zadnego tekstu.

tez juz pisalem o tych 3 przyciskach nie opisanych ,ktos wie do czego one sluza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na prawdziwe 1.04 i na to aż mój bohater przestanie ściemniać:

Mój czar nie wypalił

przy wyborze jego postaci...
Niby błędy linkowania waveów miały być poprawione... A to jest błąd w samych ścieżkach głosowych postaci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 20:58, RobeN napisał:

Niby błędy linkowania waveów miały być poprawione... A to jest błąd w samych ścieżkach głosowych
postaci!!!


Taaaaa... do dzis pamietam, jak moja postac przy rzucaniu magicznego pocisku chrypiała jak Lisz po 3-dniowej libacji... A gralem elfką :P, taki miała meski glos hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie ile potrzeba wolnego miejsca na C: zeby patch mogl normalnie mogl sie zainstalowac? Bo nie wiem ile mam zwalniac... :/ Bardzo prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze nie poprawione sa dzwieki, ale na szczescie jest patch slipcia.

I mam wrazenie, ze u mnie tez jakby spadly fps, a napewno nie wzrosly. Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 21:49, Mejste napisał:

Ktoś wie ile potrzeba wolnego miejsca na C: zeby patch mogl normalnie mogl sie zainstalowac?
Bo nie wiem ile mam zwalniac... :/ Bardzo prosze o odpowiedź


~5 GB niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować