Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Ktos gdzies pisal ze neeshka ma ogon po spatchowaniu do 1.03. To byla sciema czy to prawda? Bo u mnie w wersji 1.04 nie ma. Czy moze trzeba zaczac gre od nowa zeby sie pojawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy bedzie normalny patch? Dostepny przez autoupdate''a? Bo to nedzna podrobka to chyba jakis zart jest... Ja rozumiem, doceniam, ze panowie z cdp sie postarali i costam z mastera wyciagneli, ok spoko. Ale jak to mialo polegac tylko na wylapywaniu roznic pomiedzy obiema wersjami to łomatko.... A kompilacja? A wydajność? A sprawdzenie bledow? A testy? 2h testow? Toz to wieksza zbrodnia jest niz by mialo go nie byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:23, Tank25 napisał:

Dobrze że chociaż chłopaki z CDP próbowali pozostaje czekać na patcha od obsydianu.

Masz jakieś problemy? niby jak CDP miał by wydać pacha 1.04 przed(olbo w tym samym czasie) oficjalną premierą 1.04? to jest pach od Obsydianu <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:29, moreus napisał:

> Dobrze że chociaż chłopaki z CDP próbowali pozostaje czekać na patcha od obsydianu.
Masz jakieś problemy? niby jak CDP miał by wydać pacha 1.04 przed(olbo w tym samym czasie)
oficjalną premierą 1.04? to jest pach od Obsydianu <_<

Z tego co czytałem w tym i innych tematach o NWN2 ten patch jest od CDP. Jeszcze nie dostali patcha od obsidianu dostali tylko mastera (6 GB) na podstawie którego CDP zrobiło własnego patcha. Jak dostaną to dadzą znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:26, The-Darkest napisał:

Wiadomo kiedy bedzie normalny patch? Dostepny przez autoupdate''a? Bo to nedzna podrobka to
chyba jakis zart jest... Ja rozumiem, doceniam, ze panowie z cdp sie postarali i costam z mastera
wyciagneli, ok spoko. Ale jak to mialo polegac tylko na wylapywaniu roznic pomiedzy obiema
wersjami to łomatko.... A kompilacja? A wydajność? A sprawdzenie bledow? A testy? 2h testow?
Toz to wieksza zbrodnia jest niz by mialo go nie byc...

Oficjalny patch nie bedzie sie roznil niczym od tego na 100% !!
Bo bedzie robiony (moze juz jest zrobiony) z tego samego mastera co dostalo CDP.
Tak wiec bedzie sie roznil tylko tym ze bedzie mial nazwe "oficlalny"
Podsumowujac "profesjonalna wersja jezykowa" jest kiepsciutka ,braki w tlumaczeniach,nie przetlumaczone txt en w menu no i stare problemy z glosami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem happy, cdp sie postarał ,ale wam jest wieczni ŹLEEEEEEE, denerwuje mnei juz to, a dedoem skoro nesshka nie ma u ciebie ogona, to teoretycznie w pathy obsydianowym tez nie ebdzie maiała, chyba ze slepy:P jestes. JA tam sie cieszie ze cdp sie chciało, a nie jak obsidianowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:36, Tank25 napisał:

Z tego co czytałem w tym i innych tematach o NWN2 ten patch jest od CDP. Jeszcze nie dostali
patcha od obsidianu dostali tylko mastera (6 GB) na podstawie którego CDP zrobiło własnego
patcha. Jak dostaną to dadzą znać.


To ja teraz sie o tym dowiaduje ?! Musze jak najszybciej wywalic ten CDP-owski syf z kompa... i reinstall NWN 2 oczywiscie. Very nice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:41, Enzo_0 napisał:

> Z tego co czytałem w tym i innych tematach o NWN2 ten patch jest od CDP. Jeszcze nie dostali

> patcha od obsidianu dostali tylko mastera (6 GB) na podstawie którego CDP zrobiło własnego

> patcha. Jak dostaną to dadzą znać.
>

To ja teraz sie o tym dowiaduje ?! Musze jak najszybciej wywalic ten CDP-owski syf z kompa...
i reinstall NWN 2 oczywiscie. Very nice.

Wiesz co, zdenerwowałes mnie. Najpierw jestes w stadzie osób które omało nie zabili cdp za te pathe, i mowili zeby wydali itp. To jak cdp bierz sprawy w swoje rece to znowu ku**a zle. (cos mi humor niedopisuje). A tak na boku to path od cdp teoretycznie bedzie sie roznl tym ze masz go teraz a ten od obsydianu bedzie,.. kiedys :P A i po necie sie chyba da juz grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w oficjalnym będzie poprawione Menu Gry - angielskie teksty i ich całkowity brak.


A mój bohater z "tym" głosem który mu wybrałem (nie mag!!) dalej przy wyborze będzie mówił, że Czar mu nie wypalił, a gdy w walce czar mu nie wypali będzie mówił Naprzód czy jak to tam idzie...

Szkoda :D

Zastanawia mnie też to info na temat pogorszenia obrazu - może trzeba nwn.ini na nowo??? Może konfigurację na AUTO i potem ręcznie znów zmienić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:26, The-Darkest napisał:

Ale jak to mialo polegac tylko na wylapywaniu roznic pomiedzy obiema
wersjami to łomatko.... A kompilacja? A wydajność? A sprawdzenie bledow? A testy? 2h testow?
Toz to wieksza zbrodnia jest niz by mialo go nie byc...


A kolega jest taki obeznany w robieniu poprawek? Możesz im troszkę odpuścić bo się postarali, a mogli iść sobie do domu albo na piwo! Może lepiej się powstrzymać od takich komentarzy - przynajmniej do opublikowania oficjalnego patcha, o ile ten wniesie coś spektakularnego, choć pewnie nic albo niewiele, bo to co zrobili chłopcy z CDP powinno być tym samym co zrobi Obsidian! A czy tak jest, to się dopiero okaże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Jak ktoś ściągnie tego patcha, niech go umieści na jakiejś
hostującej stronie, bo ja znowu nie mogę ściągnąć patcha z ftp''a CDP. :/

PS. Dobra robota CDP, nie spodziewałem się, że patch pojawi się tego
samego dnia co angielski. :klaszcze:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 22:20, dedoem napisał:

Ktos gdzies pisal ze neeshka ma ogon po spatchowaniu do 1.03. To byla sciema czy to prawda?
Bo u mnie w wersji 1.04 nie ma. Czy moze trzeba zaczac gre od nowa zeby sie pojawil?

bez kitu, ogona nie ma?? u mnie jest na 1.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki.
Czy ktoś zna jakikolwiek serwer z którym można się połączyć mając zainstalowanego tego patcha.
Próbuje i jakoś nie idzie, nie mogę się połączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 00:11, maggit napisał:

Mam prośbę. Jak ktoś ściągnie tego patcha, niech go umieści na jakiejś
hostującej stronie, bo ja znowu nie mogę ściągnąć patcha z ftp''a CDP. :/

PS. Dobra robota CDP, nie spodziewałem się, że patch pojawi się tego
samego dnia co angielski. :klaszcze:


Poszukaj zanim będziesz dalej narzekał...
Już umieściłem - widać nie śledzisz w ogóle wątku ;P

http://rapidshare.com/files/14129873/neverwinter_nights_2_pl_patch_102_104.zip.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że żadnych większych problemów z patchem nie ma to dobrze.

Jak coś by się działo dajcie znać proszę... dobra wracam do grania cya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 00:34, Akashi napisał:

Rozumiem, że żadnych większych problemów z patchem nie ma to dobrze.

Jak coś by się działo dajcie znać proszę... dobra wracam do grania cya


No są te braki textu w opcjach oraz angielskie texty w opcjach.

Poza tym wygląda na to, że przynajmniej 1 ze schematów męskich głosów został spaprany - mój bohater przy wyborze często mówi, że Czar mu się nie udał, a w gdy rzeczywiście czar mu się nie powiedzie podczas walki to cieszy się z wyboru na głównego członka drużyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki.
Czy ktoś zna jakikolwiek serwer z którym można się połączyć mając zainstalowanego tego patcha.
Próbuje i jakoś nie idzie, nie mogę się połączyć.

Sorry, ze pytam jeszcze raz. Ale czy jest jakiś testowy serwer ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować