Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

kilka wstępnych testów na wersji beta 1.03 ...

i:

to co mnie najbardziej ucieszyło - antyaliasing ....
wreszcie. teraz w końcu jakoś to wszystko wygląda, a klatki nie spadły.
chociaż cieni na 4 tys. na obiektach dalekich nadal wziąść raczej nie mogę bo mi haczy mimo niezłego sprzętu. ale to juz mi akurat nie przeszkadza.

to co mnie najbardziej zawiodło - OGON !
bo nadal nie ma :(

instalacja bezproblemowa choć nieco przydługa.
faktycznie daję się odczuć minimalną poprawę w płynności gry.
porównując to co widzę a to co czytam o 1.04 - chyba dobrze że wybrałem jednak betę..
i tylko ten ogon ..:/
który mi tu kity wciskał ze w 1.03 beta PL jest ten ogon ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 14:18, LIZZU napisał:


to co mnie najbardziej zawiodło - OGON !
bo nadal nie ma :(

Dnia 31.01.2007 o 14:18, LIZZU napisał:

i tylko ten ogon ..:/
który mi tu kity wciskał ze w 1.03 beta PL jest ten ogon ...


Jest ogon w 1.03 beta PL. Jak wgrałem wcześniejszy save to go nie było ale w nowo stworzonej grze się pojawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Dnia 31.01.2007 o 14:18, LIZZU napisał:

i tylko ten ogon ..:/
który mi tu kity wciskał ze w 1.03 beta PL jest ten ogon ...


Ogon jest w 1.03 PL na 100%. Zaczekaj 3 minuty to zorbię screena i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no co Wy :(((
nie mówcie, że muszę grać od nowa żeby ogon był ..
nie da się tego jakoś .. ominąc ;)?

PS. poka tego screena bom ciekaw ;)
PS.2. thnx 2 slipcio - po prostu za to że Ci się chciało bujać z tymi głosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tak śledzę ten temat już jakiś czas.NWN 2 mam już koło miesiąca ,i z pewną taką nieśmialością zdecydowałem sie dzisiaj dopiero ją zainstalować..(Celem uniknięcia stresów zwiazanych z ostatnimi porażkami :G-3 i kilku innych hitów).Włączyłem autoupdade, a tam mi pokazuje ze jest wersja 1.07.^^Ooo..oczywiscie niedostepna dla PL i budujace info o "Critical Rebuild".Sprzet mam niezly więc to wszystko co sie dzieje ostatnio z supportami do gier powoduje że naprawdę boje się cokolwiek kupić nowego.Znowu kolejne 100zł w kubeł i nerwy zamiast rozrywki? Nie ogarniam tej polityki, ile się bedziecie z tym babrac? To żenujące jużjest .Moze kadry wam brakuje?..Już sam nie wiem jak tak można samobója ,raz po raz sobie fundować.Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.07 to wersja update''ra nie gry ;)

ogon .. wygląda trochę gorzej niż się spodziewałem ;) jak biały zaskroniec :P
mimo wszystko żałuję, że z poziomu load save game go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:38, LIZZU napisał:

1.07 to wersja update''ra nie gry ;)

Sory, fakt- przeoczyłem to, ale to i tak nie zmienia postaci rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki Stalker ale chyba wolę swojego ''ludka'' ;)
jakoś przeboleję ten ogon.
a co do wersji... IMHO nie wart 1.04 choćby z tego względu że PODOBNO gra działą gorzej (wolniej) niż w przypadku 1.03 .. który akurat w kwestii optymalizacji mi się podoba.
ja zostaję przy 1.03 i MOZE KIEDYS .. pokuszę sie o jakiś megaoficjalnyiwypasiony patch poprawiajacy w końcu wszystko to co powinno być poprawione juz dawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, może ktoś z CDP napisać jak bardzo się staracie aby przyspieszyć wydanie oficjalnego patcha? Zanim zacznę grać poprawioną wersję to ta gra będzie już przestarzała... Podobno mieliśmi mieć patcha razem z angielską wersją i co? Chyba przekazanie projektu NWN2 Obsidianowi było nie do końca udanym rozwiązaniem. Ale to tylko o nich świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak teraz to lepiej ich nie popedzac, bo zamiast pracy beda bodpowiadali na maile (co rowniez jest ich praca)
Ja uzbroilem sie w cierpliwosc, i w cierpliwosc i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawka 1,04 Pl już jest co prawda zrobiona przez nas aczkolwiek wszystkie zmiany pozytywne jak i negatywne są w niej zawarte...

Proponowałbym także cofnąć się o kilka postów odnośnie a znajdziesz informacje na temat tej jak i wcześniejszej poprawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie jestem w temacie i niestety nie mam czasu czytać wszystkich ważniejszych postów.
Czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy patch 1.03 lub 1.04 PL jest już w pełni sprawny, gotowy do pobrania czy mam jeszcze wstrzymywać się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 11:15, Pioni3r napisał:

czlowieku zrozum ze podobne bledy wyskakuja nie tylko w polskiej wersji ale tez i w innych
wiec jak zainstalujesz angielska wersje bedziesz mial te same problemy z gra co masz teraz


Naprawde?! No tos mnie zaskoczyl bo ja wlasnie mam angielska i ich nie mam. Moze mam jakas edycje specjalna czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 15:56, LIZZU napisał:

ja zostaję przy 1.03 i MOZE KIEDYS


a może spróbuj skopiować sobie plik TLK (z tekstami, chyba że teraz ma inne rozszerzenie) z wersji 1.04? wszystko będzie jak w 1.03 z poprawionymi tekstami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 18:00, KHRoN napisał:

a może spróbuj skopiować sobie plik TLK (..)


kusząca propozycja ale póki ktoś tego pierwszy nie sprawdzi czy działa i naprawia ja wolę nie kombinowac ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 10:59, Akashi napisał:

Przypominam także że Pomoc Techniczna nie zajmuje się Lokalizacją,.. poza tym pragnę zauważyć
jedną rzecz jak wspominałem wcześniej w patchu 1.04 miały być zawarte poprawki lokalizacyjne
których nadal nie zaimplementował Obsidian w masterze 1.04


Czyli jak ich nie ma w masterze to i ich nie będzie w oficjalnym patchu, czyli znowu trzeba czekać na następnego patcha w którym ich zapewne dalej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować