Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Widze, ze sie spoznilem z postem, bo strony nie odswiezalem... SZOK macie Mastera nowego? Czy Obsidian to juz zidiocial do reszty? ;-P Nie mam pytan... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agrh... Must... Stop... The... Swearwords... Akhhh...

Ok. Już mi lepiej.
Gdyby ludzie w mojej firmie zachowywali się tak jak w Obsidianie, zwolnił bym wszystkich z palca.
" - Wyślij im coś.
- Co?
- Cokolwiek!
- Mamy tylko...
- Ślij!"

Jest jakaś szansa, że dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ nie ma się co przejmować, czekamy już tak długo, że kolejne miesiące już nas nie zbawią :)
Żeby była jasność, to nie mam żalu do Was za to opóźnienie, bo nie od Was to zależy. Ale jakim cudem można komuś wysłać mastera, zamiast patcha i tego nie zauważyć. Naprawdę, zjawiskowe jest zachowanie osób z Obsidiana, czasem mam wrażenie, że chłopaki i… dziewczyny (równouprawnienie :)), po prostu w kulki sobie lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem! Obsidian chce zebyscie teraz wytloczyli Nam wszystkim nowe gry z patchem 1.04PL i bedzie extra, oczywiscie koszty wysylki nowych plyt pokrywacie Wy!!! ;-P LOOOOOOOOOL

Naprawde brak slow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, wygląda na to, że pomimo maksymalnego zwalniania tempa gry patcha, tak jak chyba większość graczy, będę mógł zainstalować do drugiego przejścia gry (o ile będzie na to ochota). Szkoda, bo serce do tej gry straciłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sa K.... jakies jaja !
za chwile bedzie info. Niestety ten master przyslany nam w piatek to ten sam co wyslalismy do Obsidiana kilka dni wczesniej.Wersja 1.02......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was taką bardzo gorącą prośbę.
Wyślijcie pocztą Twoją koszulkę, ludziom z Obsidiana ze stosownym objaśnieniem słów: "Giń robalu".
Ta koszulka genialnie oddawałaby sens obecnej sytuacji.
Od razu mówie, że koszt transportu biorę na siebie :).

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech litości jakby był patch już gotowy nasz to bym dał znać :P
W piątek ledwo dostaliśmy nowego mastera tak więc porównanie 2 pakietów po 6GB trwa troszeczkę a już nie wspominam już o złożeniu odpowiedniego patcha :P

Master 1.04 działa hmmm właśnie go zainstalowałem :P i jest ok tak więc rozwiewam jakieś kolejne insynuacje.

Tak więc jak pisałem wcześniej dopytywanie co 5 minut czy już go skończyliśmy nic nie da, jak tylko coś się w kwestii patcha naszego bądź Obsidanu ruszy dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EEEEE,.... czyżby mi tu ktoś kamerę zainstalował? Hmm kurcze jutro założę inną, a poważnie nie będę robić reklamy Symantecowi:P

Poza tym mam bardziej wymowną koszulkę odnośnie tej sytuacji :) pomijam tą P.... Nie robie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie ta historia z patchem, to pod Dynastie i Mode na Sukces podchodzi... moze zrobia z tego jakis serial w Polsce? P jak Patch, albo z Patchem na dobre i zle, albo Patch - saga Patczyczow, albo Pierwszy Patch, badz Zbuntowany Patch? Ehh to taki smiech przez lzy... :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wogóle może Obsidian doprowadzić do sytuacji, że najpierw nie przysyła patcha 1.03 bo coś zwalili po drodze, potem obiecuje patcha 1.04+1.03, a zamiast niego dostajecie mastera z którego macie sobie sami patcha wyjąć? No przecież to jakaś totalna durnota... Myślałem, że dzisiaj już nic mnie nie dobije, ale jak to przeczytałem to normalnie padłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:29, Akashi napisał:

EEEEE,.... czyżby mi tu ktoś kamerę zainstalował? Hmm kurcze jutro założę inną, a poważnie
nie będę robić reklamy Symantecowi:P


Kamera to byłby mały pikuś, musze niestety Cię zmartwić i oznajmić, że w Twoim otoczeniu działa szpieg (tj. tajny współpracownik). Także uważaj gdzie chodzisz, w czym chodzisz i co mówisz - jesteś nieustannie obserwowany :). Jeżeli dzięki reklamie Symanteca, utrze się nosa Obsidianowi, to masz moje pełne poparcie - zresztą chyba nie tylko moje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pomysł na częściowe zrekompensowanie nerwów spowodowanych przez patcha 1.04 :D. Może CDP, choć to co się dzieje nie jest przez nich do końca spowodowane, każdemu kto kupił i zarejestrował NWN2, dołoży do konta bonusowe 10 wPLN :] <sesese>. Myślę, że nastroje na pewno nam się polepszą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam lepsze rozwiązanie. Kasa co każdy ma na ich koncie niech przyślą do chaty.
Tak na poważnie to ja już w żadne słowo nie uwierzę dopóki nie zobaczę Patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2007 o 15:35, Mistic napisał:

już nic mnie nie dobije, ale jak to przeczytałem to normalnie padłem.


dobrze dobrze szybciej będzie, tak to byśmy do NWN3 czekali na patcha:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha ! padam! owned ze tak powiem PWNED! omfg! lekko sie pomylili ^^ 6GB! ...tylko troszke...troszeczke..troszunia...poprostu SYSUNIA machnac sie o pare GB...proste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować