Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 19:55, Zebek napisał:

> Reasumując:
> CDP ma już pliki potrzebne do zrobienia patcha 1.04PL ale testuje jeszcze a Obsidian wyśle

> lada chwila CDP polskiego patch i wrzuci na serwer aktualizacji tak??
> Poprawcie mnie jeżeli źle coś kombinuje...

Wg. Mnie twoj tok rozumowania jest prawidlowy i logiczny
Ale czy my wszystko wiemy???


No jasne ze nie :D Wiemy tylko to co nam przekazano ;)
Skoro jednak CDP podaje ze ma mastera, to takowego musi realnie mieć, bo inaczej w razie ciaglego braku poprawki od Obsidian sciagneli by sobie gromy na łeb (bo skoro maja, to czemu łaty z tego nie zrobili?).
Wiec, podsumowując jest ok. W ciagu paru dni pojawi sie albo oficjalne 1.04 obsidiana, albo nieoficjalne 1.04 CDP - tak czy siak, na dniach cos bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:20, NosferX napisał:

Reasumując:
CDP ma już pliki potrzebne do zrobienia patcha 1.04PL ale testuje jeszcze

Raczej testuje czy master działa prawidłowo.

Dnia 29.01.2007 o 19:20, NosferX napisał:

a Obsidian wyśle lada chwila CDP polskiego patch i wrzuci na serwer aktualizacji tak??

Ekipa Obsidiana może być raczej skonsternowana. Jeżeli była to pomyłka, to ktoś właśnie pije piwo i próbuje coś zapomnieć. ;)

Na serwer aktuaizacji z tego co zdązyłem zauważyć wrzuca zawsze CDProjekt, a raczej linkuje z serwera Obsidiana na swój (jest taki mały pliczek tekstowy, który wrzuca aktualizator i chyba z niego odczytuje wszystkie potrzebne dane do ściągania). Aktualizacje idą zawsze z serwera lokalnego wydawcy - a przynajmniej tyle udało mi się zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy na godzine 0.... w miedzy czasie polecam sobie obejrzeć jakiś dobry film lub serial(wlasnie Prison Break 14 odcinek zaczynam:))

Dnia 29.01.2007 o 21:21, Olamagato napisał:

> Reasumując:
> CDP ma już pliki potrzebne do zrobienia patcha 1.04PL ale testuje jeszcze
Raczej testuje czy master działa prawidłowo.

> a Obsidian wyśle lada chwila CDP polskiego patch i wrzuci na serwer aktualizacji tak??
Ekipa Obsidiana może być raczej skonsternowana. Jeżeli była to pomyłka, to ktoś właśnie pije
piwo i próbuje coś zapomnieć. ;)

Na serwer aktuaizacji z tego co zdązyłem zauważyć wrzuca zawsze CDProjekt, a raczej linkuje
z serwera Obsidiana na swój (jest taki mały pliczek tekstowy, który wrzuca aktualizator i chyba
z niego odczytuje wszystkie potrzebne dane do ściągania). Aktualizacje idą zawsze z serwera
lokalnego wydawcy - a przynajmniej tyle udało mi się zrozumieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to troszeczke sie pomylili? Na 6GB? A czym to wyslali? Jaka skrzynka pocztowa to zaakceptuje :P? No dobra, pozostaje jeszcze poczta konwencjonalna, ale wnioskujac ze sie pomylili to wyslali jednak poczta elektroniczna :) hehehehe, ach te serwery ajajajaj co za pojemnosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieoficjalną poprawkę 1.03 PL ściągałem już z kilku źródeł, jednak podczas instalacji wywalają ciągle te same błędy (w różnych jej momentach). Przedstawiają je poniższe screeny.
Klikam przerwij- zmiany się cofają, po patchowaniu nie ma śladu. Ponów próbę- nie skutkuje. Klikam ignoruj... po kilku takich kliknięciach instalacja patcha dochodzi do końca. Włączam grę, i co się okazuje? Gra figuruje dalej jako wersja 1.02. Ani widu, ani słychu po tym, że ktoś w ogóle próbował patchować grę. Reinstalowałem nawet grę, bezskutecznie. Czytałem wiele wcześniejszych postów, jednak nie udało mi się dojść do sedna problemu.
Spotkał ktoś się z tym?

20070129234934

20070129234956

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 23:53, Sztywny-pl napisał:

Nieoficjalną poprawkę 1.03 PL ściągałem już z kilku źródeł, jednak podczas instalacji wywalają
ciągle te same błędy (w różnych jej momentach)



Mam to samo.
Ale wyskakują Ci tylko te dwa błędy??
Bo mi wyskakuję cała masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mialem ten sam problem co ty ale moim zdaniem masz po prostu za malo miejsca na c:\ tak bylo w moim przypadku zwolnilem do ponad 3 gb i wszystkio ladnie sie zainstalowalo bez bledow. Na czas instalacji patcha proponuje ci wylaczyc i usunac plik wymiany jezeli uzywasz windowsa xp to zwolni ci sie z 1 gb jak nie lepiej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 00:24, Radomek napisał:

/.../

Zwolniłem sporo miejsca, mam na C 4,76 gb wolnego. Spróbowałem teraz z patchem, ale dalej nie chce się zainstalować :(

MetaL2 - mi też wyskakuje ich całkiem sporo, podałem tylko dwa przykładowe komunikaty.
Pozdrawiam, dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 01:50, Sztywny-pl napisał:

> /.../
Zwolniłem sporo miejsca, mam na C 4,76 gb wolnego. Spróbowałem teraz z patchem, ale dalej nie
chce się zainstalować :(

MetaL2 - mi też wyskakuje ich całkiem sporo, podałem tylko dwa przykładowe komunikaty.
Pozdrawiam, dobranoc.


Dziwne, ja nie miałem żadnych ale to żadnych problemów z instalacją patcha... Na c mam ponad 9 giga wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okej, [B]na zachodzie maja od wczoraj patch 1.04 FINAL. [/B] Kiedy my dostaniemy OFICJALNY patch 1.02->1.04? Szkoda ze CDP nie moze umiescic swojej korespondencji z Obsidianem. Bardzo ciekawi mnie po czyjej stronie lezy wina tak naprawde. Pewnie jak zwykle po srodku. Bo nie wierze ze wyslanie przez Obsidian 6gb mastera zamiast patcha jest tylko ich bledem. Bardziej podejzewalbym opcje nieporozumienia wynikajacego z nie dosc klarownych informacji od CDP na temat tego czego oczekuja (zreszta przyklady nieklarownych informacji od CDP mielismy juz niejednokrotnie na tym forum).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2007 o 09:36, dedoem napisał:

Okej, na zachodzie maja od wczoraj patch 1.04 FINAL.[...]


A w Polsce od dzisiaj jest autopatcher w wersji 1.07 :)

Przy okazji, dla wszystkich niezdecydowanych: naprawdę warto zainstalować beta wersję 1.03 - na moim laptopie (na którym gram z konieczności - jestem poza domem 4-5 dni w tygodniu) NWN2 nareszcie jest grywalne!!! W wersji 1.02 na najniższych detalach w 1024*768 był koszmarny slideshow.
Sprzęt: Pentium 1.73GHz (Sonoma), 1GB RAMu i GForce Go 6600 64MB (tutaj potrzebne jest oszukanie gry w rejestrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja juz naprawde mam dosyc czekania na tego patcha... Ciekawi mnie tylko, czy CDP naprawde mowi nam cala prawde, bo moge sie zalozyc, ze jakby wypowiedzial sie tu ktos z Obsidiana, to wygladaloby to "troszke" inaczej ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach uwielbiam takie akcje.... Czemu nie mogli wam dać tego wcześniej?
Mówili coś o wydaniu WSZYSTKICH patchy jednocześnie. Wniosek? Nie
wierzyć nie CDP, a Obsidianowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo współczuje CDP, że są traktowani przez zachodnie firmy jak chłopiec do bicia, kompletnie lekceważeni i ....
Nie wiem skąd jeden z gości od CDP wziął info, że od 1.04 patche mają wychodzić JEDNOCZEŚNIE ???(!!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gre przeszedlem jeszcze przed gwiazdka i od tej pory czekam na patcha zeby zagrac w sieci, ale juz moj limit cierpliwosci sie konczy jak do weekendu nie dadzą patcha to gre wystawiam NWN2 na allegro doloze cos kasy i kupie inna gre, bo ta to wielki niewypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować