Zaloguj się, aby obserwować  
Morfieusz

Neverwinter Nights 2 - Polskie Patche, Łaty, HotFixy - oczekiwania, problemy, zmiany i wszelakie inne sprawy :) [M]

3095 postów w tym temacie

Sory ale jak to mozliwe ze mamy juz (tzn CDP ma) gre w wersjie 1.04PL skoro jeszcze nie wyszla (chyba ze sie myle, ale nie widze nigdzie info) latka dla angielskiej wersji (tylko beta)? Obsidian poza tym przeslanym masterem nie napisal zadnych wiadomosci? Moze to co dostal CDP to jest 1.04PL BETA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mi się wydaje że nic już mnie nie zaskoczy w kwestii patcha CDP i obsidian natychmiast wyprowadza mnie z błędu. To co się dzieje przechodzi już ludzkie pojęcie. Ciekawe co wam następnym razem przyśle obsidian pudełko do gry w wersji 1.4 czy jakieś arcyciekawe gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:07, Kaen napisał:

Agrh... Must... Stop... The... Swearwords... Akhhh...

Ok. Już mi lepiej.
Gdyby ludzie w mojej firmie zachowywali się tak jak w Obsidianie, zwolnił bym wszystkich z
palca.
" - Wyślij im coś.
- Co?
- Cokolwiek!
- Mamy tylko...
- Ślij!"



Gratuluje Humoru
::))))))))

Nied lugo moze sie to przerodzi w w wysylanie po prostu czegokolwiek
:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 17:59, Zebek napisał:

Mam pytanie
Kiedy Bedzie dostepny NWN 2 ze wszystkimi latkami i spolszczeniami
Ja poczekam i go kupie



odpowiedż brzmi:nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:03, mikolajmix napisał:

> Mam pytanie
> Kiedy Bedzie dostepny NWN 2 ze wszystkimi latkami i spolszczeniami
> Ja poczekam i go kupie
>
>

odpowiedż brzmi:nigdy:)


Dlaczego ?? :))))
Zakladajac ze Obsidian standardowo nie wypuszcza za duzo latek powinno sie to skonczyc maxymalnie przy numerze 1.06 a wiec za jakies 2,3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komentując ostatnią wiadomość nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... Wysłali mastera zamiast patcha... W tym momencie naprawdę zabrakło mi słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 15:26, Akashi napisał:

Master 1.04 działa hmmm właśnie go zainstalowałem :P i jest ok tak więc rozwiewam jakieś kolejne insynuacje.

Czy możemy dostać jakieś drobne informacje z bitwy lokalizacyjnej? Czy coś znaczącego będzie jeszcze do poprawienia w wersji 1.05 PL, o czym wam teraz wiadomo?

Na przykład wszystkie dźwięki, które znalazł Slipcio (kilka postów wyżej) - działają w 1.04 PL czy jeszcze nie? W ogóle jeżeli byłaby pobieżna lista znanych błędów i poprawek, których nie udało się w tej wersji wrzucić - przydałaby się jako kolejna nieoficjalna informacja :) - żeby uprzedzić serię niepotrzebnych postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:14, Uzik napisał:

Komentując ostatnią wiadomość nie wiem czy mam się śmiać czy płakać... Wysłali mastera zamiast
patcha... W tym momencie naprawdę zabrakło mi słów...


Popatrz na to z innej strony
Jest lepiej CDP Ma juz Mastera, teraz tylko Obsidian dosle patcha i nastepne tloczone gry CD Projektu z NWN 2 beda mialy wszystko czego potrzebujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 18:25, Zebek napisał:

Popatrz na to z innej strony
Jest lepiej CDP Ma juz Mastera, teraz tylko Obsidian dosle patcha i nastepne tloczone gry CD
Projektu z NWN 2 beda mialy wszystko czego potrzebujesz


Jeah! To teraz pozostanie tylko kupic kolejną wersje za kolejne 130 zł i cieszyć się grą po jedynie 2 miesiącach od jej pierwotnego zakupu! Halleluyah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Obsidian przesłał Mastera z podtekstem, błagamy o pomoc! Podobno nasi informatycy są jednymi z najlepszych.

Może CDP powinni odesłać Mastera do Slipcia, kolega ma troszkę czasu a z takimi danymi pyknie to w 3-4 godzinki w porywach.

Przedziwna sytuacja! Albo Ci Amerykanie z Obsidiana są jak ich rodacy z głupawych seriali albo......................
Teraz to wszystkiego można się spodziewać, mam nadzieję że CDP mówi i pisze tylko prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:00, Black Ajgor napisał:

A może Obsidian przesłał Mastera z podtekstem, błagamy o pomoc! Podobno nasi informatycy są
jednymi z najlepszych.

Może CDP powinni odesłać Mastera do Slipcia, kolega ma troszkę czasu a z takimi danymi pyknie
to w 3-4 godzinki w porywach.

Przedziwna sytuacja! Albo Ci Amerykanie z Obsidiana są jak ich rodacy z głupawych seriali albo......................
Teraz to wszystkiego można się spodziewać, mam nadzieję że CDP mówi i pisze tylko prawdę.


Ale Slipcio CHWALA MU ZA TO zrobil to charytatywnie
A CD Projekt i Obsidian dosataje gruba kase od graczy za swoje dziela
Ja mam tylko cicha nadzieje ze oni nie licza na pomoc graczy
W koncu jestesmy po cos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:
CDP ma już pliki potrzebne do zrobienia patcha 1.04PL ale testuje jeszcze a Obsidian wyśle lada chwila CDP polskiego patch i wrzuci na serwer aktualizacji tak??
Poprawcie mnie jeżeli źle coś kombinuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:20, NosferX napisał:

Reasumując:
CDP ma już pliki potrzebne do zrobienia patcha 1.04PL ale testuje jeszcze a Obsidian wyśle
lada chwila CDP polskiego patch i wrzuci na serwer aktualizacji tak??
Poprawcie mnie jeżeli źle coś kombinuje...


Wg. Mnie twoj tok rozumowania jest prawidlowy i logiczny
Ale czy my wszystko wiemy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować