• 0
Johnny_Bravo

Neverwinter Nights 2 - oficjalny temat pomocy technicznej

Pytanie

Witam,

Temat ten został założony z myślą o osobach, które mają problemy z instalacją, uruchomieniem lub działaniem gry Neverwinter Nights 2.

Przed napisaniem posta prosiłbym o sprawdzenie, czy problem nie został już rozwiązany na jednej z poprzednich stron tego tematu lub w naszej bazie pomocy technicznej: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=671

Osoby, które chcą podyskutować o samej grze lub mają problemy z przejściem jakiejś misji zapraszam do tematu "Neverwinter Nights 2": http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=112&u=1510

Z góry informuję, iż wszystkie posty niezwiązane z problemami technicznymi będą usuwane, a użytkownicy je publikujący po otrzymaniu ostrzeżenia zostaną zdegradowani.

Wątek ten będzie wątkiem przypiętym przez tydzień, po tej dacie zostanie on uwolniony. Proszę więc osoby, które nie chcą by temat ten widniał u nich jako podpięty o przetrzymanie tego tygodnia i powstrzymanie się od narzekania:P.

Najnowszy patch do polskiej wersji językowej jest już dostępny i można go pobrać przez aktualizator gry. [M]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2227 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 28.01.2007 o 20:33, TYHE napisał:

> Mam taki problem
Twój problem jest zupełnie inny.
Ban za ksywkę.
http://www.gram.pl/regulamin.asp


Następny ban, który muszę poprzeć w całej rozciągłości - gość nie wie że piszemy to przez "ch" a nie "h" i robi błąd ortograficzny. Dzieciarnia czyta i niewiedza idzie w świat.
To trzeba tępić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 22:06, Rainu-POL napisał:

Ej mam do was pytanie mysle ze mi pomozecie. Mianowcie, gdy zdobywam pierwszy okruch wracam
do wioski rozmawiam ze wszystkimi jest ,ale gdy zamierzam przejsc z wioski do knajpy placzacej
wierzby grac nie chce mi sie zaladowac pasek stoi w miejscu :/



spróbuj zwolnić miejsce na dysku na którym masz Windowsa

ja też miałem taki problem i pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 22:16, MetaL2 napisał:

> wierzby grac nie chce mi sie zaladowac pasek stoi w miejscu :/


spróbuj zwolnić miejsce na dysku na którym masz Windowsa

ja też miałem taki problem i pomogło




2. Problem z zapisami i miejscem na dysku
Gra i jej instalator zapisuje pliki w trzech miejscach:
a) na dysku C: umieszcza ok. 50 MB danych deinstalacyjnych
b) na dysku docelowym instalacji zapisuje ok. 6,5 GB plików gry. W trakcie gry może wymagać do 2 GB dodatkowego miejsca na pliki tymczasowe.
c) w folderze Moje Dokumenty zapisuje pliki obrazków z gry oraz zapisy po ok. 50 MB na każdy zapis. Jednak w trakcie zapisu może wymagać do 2 GB wolnego miejsca.


tak dla formalności:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 28.01.2007 o 22:19, MetaL2 napisał:

tak dla formalności:)



w tym przypadku też potrzebujesz miejsca na rozpakowanie modułu.

przynajmniej tak było u mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam. Możliwe, że nie znalazłem wszystkich postów o problemach z aktualizacją, ale z tego co widziałem, to niczgo nie powtórzę. U mnie wygląda to następująco. Najpierw aktualizacja nie chciała się ruszyć, więc ściągnąłem ulepszenie programu do atualizacji. Jak się ruszył, to zaktualizował mi grę do czegoś o numerze ''1.00.778 Polish'' Teraz wywala już za każdym razem ten sam błąd o niemożności odczytania jakiegoś pliku ze strony obsidiana.
Ręczna aktualizacja (ściągnąłem nowy 1.03PL) nie działa (nie może znaleźć wersji). Za wszelką pomoc dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.01.2007 o 22:39, LucasKing napisał:

Najpierw aktualizacja nie chciała się ruszyć, więc ściągnąłem ulepszenie programu do atualizacji.
Jak się ruszył, to zaktualizował mi grę do czegoś o numerze ''1.00.778 Polish''

Nie było takiej wersji. Polska wersja zaczyna się od 1.02. Na pewno masz oryginalną grę???
Bo wersja sugeruje jakbyś odpalił aktualizatora na cracku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam małe pytanie dotyczące gry a dokładniej Warowni na Rozdrożach która jest nasza po zabiciu Gariusa.Musze miec górników którzy wydobędą rude.Ok zatrudniłem górników ze studni starej sowy i tą kobiete z portu Last ale nie moge ich znaleśc w swojej twierdzy a trzeba im powiedziec gdzie znalazłem złoża rudy.Gdzie oni są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2007 o 13:12, Marcilek napisał:

Powiedzcie mi prosze gdzie znajdę najnowsze satystyki użytkownikówgram.pl ???????????

Na stronie głównej forum u dołu masz przycisk statystyki.Pozatym to nie wątek o forum tylko o Newerwinter Nights 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Wczoraj kupilem Neverwinter Nights 2 i spotkala mnie niemila niespodzianka :( Otoz tak: Wlaczylem gre, menu ladnie chodzi, ustawilem wszystko na najnizsze detale poniewaz mam slabego kompa ( Athlon 1.8 , Radeon 9600, 512 RAM ) i zrobilem postac. Gdy chce przejsc do rozgrywki zaczynaja sie schody :|. Wszystkie elementy interfejsu dobrze wygladaja, jednak zamiast gry widze czarny ekran. Wyglada to mniejwiecej tak jak na obrazku. Ktos wie czym moze to byc spowodowane, bo nie chcialem wydac 100zl na marne :( Pozdrawiam i licze na odpowiedz.

20070129135204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2007 o 13:52, Gremlinos napisał:

Witam!
Wczoraj kupilem Neverwinter Nights 2 i spotkala mnie niemila niespodzianka :( Otoz tak: Wlaczylem
gre, menu ladnie chodzi, ustawilem wszystko na najnizsze detale poniewaz mam slabego kompa
( Athlon 1.8 , Radeon 9600, 512 RAM ) i zrobilem postac. Gdy chce przejsc do rozgrywki zaczynaja
sie schody :|. Wszystkie elementy interfejsu dobrze wygladaja, jednak zamiast gry widze czarny
ekran. Wyglada to mniejwiecej tak jak na obrazku. Ktos wie czym moze to byc spowodowane, bo
nie chcialem wydac 100zl na marne :( Pozdrawiam i licze na odpowiedz.


Też mam Readeona 9600 i 512 ram.Ustawiłem wszystko na średnie detale i gra mi chodzi bardzo dobrze zwłaszcza z patchem 1.3.Jeśli chodzi o czarny ekran to odinstaluj gre i zainstaluj jeszcze raz może to pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2007 o 15:43, Rainu-POL napisał:

Mam jeszce pjedno pytanie znacei jakas srone z kad mozna pobrac wysztskie patche do NWN2 ??

A po co ci patche jak niema żadnych nowych,no chyba że masz pirata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Dobra chłopcy....

Wykazałam już się nieziemską cierpliwością w oczekiwaniu na ten cholerny patch(jak się teraz okazuje 1.04)
Pomijając wszelkie zapewnienia, wyjasnienia i inne zapełniacze straconego już czasu...GDZIE DO JASNEJ CIASNEJ JEST TEN ŁACIOR 1.04 !!!!

Wyrazy szacunku do całego grona ludzi zaglądających na forum...
Miłego Wieczoru, Dnia...i czegokolwiek tam (i tak patcha nie ma więc komu zależy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2007 o 13:52, Gremlinos napisał:

Witam!
Wczoraj kupilem Neverwinter Nights 2 i spotkala mnie niemila niespodzianka :( Otoz tak: Wlaczylem
gre, menu ladnie chodzi, ustawilem wszystko na najnizsze detale poniewaz mam slabego kompa
( Athlon 1.8 , Radeon 9600, 512 RAM ) i zrobilem postac. Gdy chce przejsc do rozgrywki zaczynaja
sie schody :|. Wszystkie elementy interfejsu dobrze wygladaja, jednak zamiast gry widze czarny
ekran. Wyglada to mniejwiecej tak jak na obrazku. Ktos wie czym moze to byc spowodowane, bo
nie chcialem wydac 100zl na marne :( Pozdrawiam i licze na odpowiedz.



co ty gadasz ze wydales jakies pieniadze.Czy widzisz ten obszar na polu tekstowym.Ten prostokat zaslaniajacy tekst. Masz pirata!!!!! albo cracka.Ale po co ci crack jak masz oryginalna wersje.Kub legala i dopiero zagadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.01.2007 o 14:35, grasz napisał:

Też mam Readeona 9600 i 512 ram.Ustawiłem wszystko na średnie detale i gra mi chodzi bardzo
dobrze zwłaszcza z patchem 1.3.Jeśli chodzi o czarny ekran to odinstaluj gre i zainstaluj jeszcze
raz może to pomoże?


Hm, a jaki masz procek? Bo i ja mam Radka 9600 i 512 ramu, a gra nie chodzi mi tak pięknie, mógłbym prosić o kontakt z Tobą, GG, albo mail? Może byś był taki miły i podał dokładne konfiguracje, co gdzie masz zmienione, byłbym bardzo wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się