Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt po raz czwarty laureatem Gazel Biznesu!

45 postów w tym temacie

CD Projekt

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że CD Projekt czwarty rok z rzędu został wyróżniony w ogólnopolskim rankingu Gazel Biznesu! Po raz czwarty też jesteśmy jedyną firmą z branży gier komputerowych, która znalazła się w tym prestiżowym gronie! Gazele Biznesu to tytuł przyznawany przez renomowany dziennik Puls Biznesu najbardziej dynamicznym firmom roku.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt po raz czwarty laureatem Gazel Biznesu!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się, że obroty idą w górę, skoro jakość słabnie ;)
Gratuluje takiego skoku wsród firm, współczuje spadku wśród graczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm muszę przyznać że przeskok miejscowy jest znaczny. Prawie o 1000 pozycji, co jest niezłym osiągnięciem.

Także moje gratulacje i oczywiście życzenia dalszego rozwoju. Bez wpadek oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacje - zasłużyliście w pełni.

P.S. Może by tak obniżyć cenę Xbox''a 360 w wersji Premium z tej okazji? ;)

P.S.2. Postarajcie się o więcej gier na tę konsolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja ułożyłem króciutki wierszyk na tą okazję ;p

"CD Projekt wciąż napiera, pop(piiiip)dala jak gazela :D"

Gratki panowie ! Tak trzymać i nie popuszczać ;)

Co do konsol to w ogóle więcej gier na konsole poprosimy. Pozdro !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, oczywiście. Choć ciekaw jestem, dlaczego firma pnie się w górę, a coraz częsciej zawala lokalizację głośnych tyułów? Wydanie zwykle jest dobre, ale sama polonizacja i błędy... Mam nadzieję, że to tylko chwilowy spadek jakości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2006 o 13:02, Piotrek K. napisał:

Ciekawe jak TEGO newsa skomentuja Ci wszyscy malkontenci z watku o Imperatorach... No wiec? Czekam

- Ja chetnie skomentuje mimo, ze malkontentem zazwyczaj nie jestem ;) - to tylko obecnosc w jednym z wielu rankingow, dla wyroznionych pewnie rankingu prestizowym. A tak naprawde to, przeciez obecnosc w nim, badz tez nie, nic nie zmienia, wiec znowu jakichs super powodow do radosci tez nie ma.
Ale zeby zakonczyc pozytywnie - gratulacje, mam nadzieje, ze wzrost obrotow byl polaczony z wiekszym zyskiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować