Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Ateizm

6335 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 16:05, Unf napisał:

Tez maja mase wyznawcow od wiekow wiec idac twoim rozumowaniem --> skoro od 2 500
lat buddysci wierza w budde tzn ze budda istnieje !


Budda to postać historyczna i założyciel tej religii i ich duchowy przewodnik, nie żadne bóstwo. Do książek albo łyknij trochę wiedzy na Wikipedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:05, Unf napisał:

Tez maja mase wyznawcow od wiekow wiec idac twoim rozumowaniem --> skoro od 2 500
lat buddysci wierza w budde tzn ze budda istnieje !


Gautama Buddha to prawdziwa, historyczna postać. Nie wiedziałeś? Widziałeś w życiu jakąkolwiek książkę, program dokumentalny czy cokolwiek w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skad wiesz ze J.Ch byl ? Obaj sa zalozycielami swoich religii i obaj sa ubostwiani przez swoich wyznawcow --> nie widzisz analogii ? To idz poczytaj.

Swoja droga wciaz poslugujac sie rozumowaniem skywalkera moge napisac tak:
Skoro od 2 500 lat buddysci wierza w reinkarnacje ( i nie wierza w istnienie np. duszy ) to znaczy ze tak jest !

i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę, żeby normalnie prawdziwe, udowodnione fakty historyczne ignorować, że Budda był, to już trzeba mieć super tok myślenia.

Skywalker pisał o faktach, że Kościół istnieje, a jakoś wielu próbowało go zniszczyć i im się nie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:24, Matthew22 napisał:

Ja nie mogę, żeby normalnie prawdziwe, udowodnione fakty historyczne ignorować, że Budda
był, to już trzeba mieć super tok myślenia.

Skywalker pisał o faktach, że Kościół istnieje, a jakoś wielu próbowało go zniszczyć
i im się nie udało.


Pokaz miejsce w ktorym napisalem ze Budda nie istnial. Nie ma ? To wracaj czytac

Wrecz przeciwnie --> pokazalem ze Budda i J.Ch. to takie praktycznie takie same postaci tylko bajki inne

Kazda religia ma taka postac , muzulmanie mahometa , buddysci budde a katolicy Chrystusa --> tutaj dopiero tzreba byc ignorantem zeby tej prawidlowosci i schematu nie widziec.

A co do waszych faktow --> oczywiscie biedny kosciol katolicki to jedyny kosciol ktory byl w historii atakowany nie ?

Zgadzam sie ze nie pzrestal istniec , tak samo jak np. meczety istnieja do dzis i maja tyle samo jak nie wiecej wyznawcow.

A mowie to po to zeby uswiadomic waszym wiernym glowkom, ze wasza ani zadna religia nie jest " jedna i sluszna " bo to mozna ze skywalkera wnioskowac --> KK byl atakowany ale przezyl i to dowod ze istnieje " Bog " ( w domysle --> Jahwe ) tak ? rofl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:36, Matthew22 napisał:

ROTFL się pisze. A poza tym religia chrześcijańska, judaizm i islam to są trzy religie,
które zalicza się do tzw. "religii Abrahama".
http://en.wikipedia.org/wiki/Buddhism_and_Christianity
http://en.wikipedia.org/wi ki/Religious_perspectives_on_Jesus


1. Tym niby poprawianiem " rofl " na " rotfl " chciales mi pocisnac czy sie osmieszyc ?

http://www.computerhope.com/jargon/r/rofl.htm

Dlaczego ominales polowe mojego posta:

>A co do waszych faktow --> oczywiscie biedny kosciol katolicki to jedyny kosciol ktory byl w historii atakowany >nie ?

>Zgadzam sie ze nie pzrestal istniec , tak samo jak np. meczety istnieja do dzis i maja tyle samo jak nie wiecej >wyznawcow.

>A mowie to po to zeby uswiadomic waszym wiernym glowkom, ze wasza ani zadna religia nie jest " jedna i >sluszna " bo to mozna ze skywalkera wnioskowac --> KK byl atakowany ale przezyl i to dowod ze istnieje " Bog " >( w domysle --> Jahwe ) tak ?

Trzeba palcem pokazywac ? ;/

3. I co z tego ma wynikac ze zalicza sie je do religii abrahama ?

Ktos tu nie dawno pisal ze teksty z wikipedii nie warto wierzyc bo byle kto moze napisac ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te teksty na Wikipedii są m. in. o postrzeganiu Jezusa przez inne religie. Jakoś go nie negują, ba, nawet mają własne poglądy na niego i włączają go w swoje wierzenia. Chyba że perspektywa czytania po angielsku cię przeraża, bo na mnie ten link podany przez Matthewa22 wrażenia nie zrobił. Ja to powiedziałem, że na necie byle kto pierdoły może napisać - ale mówiłem o internecie ogólnie. A ja nie sądzę, żebyś tam cokolwiek napisał w tym artykule po angielsku, czy też SoundWave, bo byłoby tam tylko jedno - "religie to bzdury".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:36, Matthew22 napisał:

ROTFL się pisze. A poza tym religia chrześcijańska, judaizm i islam to są trzy religie,

http://en.wiktionary.org/wiki/ROFL
Nie uncz Unfa rofle robic.
Jak widac warto zalozyc, ze ten drugi tez moze miec racje, inaczej za pare lat mozesz skonczyc jak inny idiota-fanatyk, a nikt tego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 16:53, SoundWave napisał:

Jak widac warto zalozyc, ze ten drugi tez moze miec racje, inaczej za pare lat mozesz
skonczyc jak inny idiota-fanatyk, a nikt tego nie chce.


Zakładam, że oddycham powietrzem (no bo czym niby). Inny zaś mówi, że nie. I co, mam mu przyznać rację? Poza tym, to ja się będę rozliczał z moich działań sam i sam będę brał za nie odpowiedzialność, więc "nie sądź, żebyś nie był sądzony". I "nauncz" się używać polskich liter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://en.wiktionary.org/wiki/ROTFL
To było pierwsze. Tam było napisane, że ROFL dawniej było używane w znaczeniu "ran out for lunch", to było pierwsze znaczenie ROFLa. Dopiero teraz dostosowano to do ROTFLa, bo pewnie komuś nie chciało się napisać jednej literki.

Skoro uważasz katolików za idiotów-fanatyków, no to w takim razie idioci zwyciężyli komunizm. Skoro zwiesz go głupcem, to uważaj, bo ten głupiec w takim razie pokona Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:31, mika818 napisał:

http://en.wiktionary.org/wiki/ROTFL
To było pierwsze. Tam było napisane, że ROFL dawniej było używane w znaczeniu "ran out
for lunch", to było pierwsze znaczenie ROFLa. Dopiero teraz dostosowano to do ROTFLa,
bo pewnie komuś nie chciało się napisać jednej literki.

I co z tego, ze bylo 1sze? Czy ktos tu dyskutowal o tym co bylo 1sze? Rofl, ze tak powiem ;] A nawet lmao. Zreszta ty jestes ciekawa osobka. Wczesniej dyskutowalas o tym, ze czlowiek w ogole nie jest zwierzeciem, magicznie zniknelas i teraz nagle znowu sie pojawilas. Co spowodawalo tak nagle pojawienie sie? A moze to prawda, ze kobieta zmienna jest?

Dnia 24.03.2008 o 17:31, mika818 napisał:

Skoro uważasz katolików za idiotów-fanatyków, no to w takim razie idioci zwyciężyli komunizm.
Skoro zwiesz go głupcem, to uważaj, bo ten głupiec w takim razie pokona Ciebie.

Nie wszystkich, tamto bylo skierowane do konkretnego. Ale widac, ze to cie przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 17:41, SoundWave napisał:

Co spowodawalo tak nagle pojawienie sie? A moze to prawda, ze kobieta zmienna jest?


Mam święta i nie mam obowiązku odpowiadania na posty debili. Co prawda jestem fanką Harry''ego Pottera, ale nie wierzę w magię a tu szok! Magia! Kurczę, Ty to jednak jesteś ;).

A Ty? Znikasz i jak wyślę Ci posta, to nagle się pojawiasz. Jakbym mojego psa wołała.

Dnia 24.03.2008 o 17:41, SoundWave napisał:

Nie wszystkich, tamto bylo skierowane do konkretnego. Ale widac, ze to cie przerasta.


Sam do siebie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 15:52, SoundWave napisał:

Jak glupim analfabeta trzeba byc zeby dojsc do wniosku "ciebie macali"? Przeciez to jest
na poziomie odzywek "twój stary", albo innych szczeniackich pyskowek, ktorych gowniarze
ucza sie w gimnazjum.


Na poziomie szczeniackich pyskówek jest twierdzenie, że księża często macają chłopców. Nie zazdroszczę ci tej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2008 o 18:02, Mogrim napisał:

Na poziomie szczeniackich pyskówek jest twierdzenie, że księża często macają chłopców.
Nie zazdroszczę ci tej wiedzy.


W dodatku zapewne wziął to z jakichś gazet;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.03.2008 o 17:51, mika818 napisał:

Mam święta i nie mam obowiązku odpowiadania na posty debili. Co prawda jestem fanką Harry''ego
Pottera, ale nie wierzę w magię a tu szok! Magia! Kurczę, Ty to jednak jesteś ;).

Ale jakos nie kontynuowales rozmowy sprzed swojego znikniecia tylko glupoty wypisujesz!

Dnia 24.03.2008 o 17:51, mika818 napisał:

A Ty? Znikasz i jak wyślę Ci posta, to nagle się pojawiasz. Jakbym mojego psa wołała.

Mam to samo uczucie, tylko, ze ja sie czuje jakbym wolal psa plci zenskiej.

Dnia 24.03.2008 o 17:51, mika818 napisał:

Sam do siebie piszesz?

Nie wiedzialem, ze tamten koles ma rownie inteligentna siostre. :)

mogrim automatycznie zapomina kazde wiadomosci o ksiezach-pedofilach, o ukrywaniu przez kosciol przez kilka lat tych smutnych faktow. Od tego calego szczekania ma krotka pamiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować