Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2007 o 15:06, Grigor4 napisał:

Ja mam nadzieje, że jak będe miał 120 pkt egzamin+ocenki to mnie do super wypaśnego technikum
informatycznego przyjmą


Jak mozesz miec 120 z egzaminu jak mozna z niego tylko 100?btw. do technikum u ciebie trzeba miec ponad 120pkt? Bo u mnie w mieście technika mają poziom jak zawodówki,potrzeba ok 70 pkt do przyjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:29, Manieklbl napisał:

> Ja to z ocen będe miał 75 pkt. chyba 5 z polskiego 6 z niemieckiego, 6 z matmy i fizyki...:D

> oby :D + 6pkt. za pasek + 3 za mistrzostwo województwa w siatkówke :D:D... <jupi>


Co z tego ze 6 ze szwabskiego? Przecież liczy się Angielski a szwabski w gim jest jako dodatkowy
tylko.

Spoko jesteś... haha ja mam niemiecki podstawowy...looool Co u ciebie nie ma innego języka niż angielski ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:38, Kubeczek77 napisał:

Spoko jesteś... haha ja mam niemiecki podstawowy...looool Co u ciebie nie ma innego języka
niż angielski ?


"laughing out out out out loud"? Niemiecki podstawowy to rzadkość, co zresztą jest całkiem zrozumiałe. Angielski jest o niebo bardziej przydatnym językiem, nauka dojcza na poziomie powyżej komunikatywnego ma sens tylko, jeśli biegle jest opanowany inglisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:38, Kubeczek77 napisał:

> > Ja to z ocen będe miał 75 pkt. chyba 5 z polskiego 6 z niemieckiego, 6 z matmy i
fizyki...:D
>
> > oby :D + 6pkt. za pasek + 3 za mistrzostwo województwa w siatkówke :D:D... <jupi>

>
>
> Co z tego ze 6 ze szwabskiego? Przecież liczy się Angielski a szwabski w gim jest jako
dodatkowy
> tylko.
Spoko jesteś... haha ja mam niemiecki podstawowy...looool Co u ciebie nie ma innego języka
niż angielski ?


To prawda. W niektórych gimnazjach jest tak, że niemiecki jest językiem podstawowym a angielski dodatkowym ;-)

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:30, Manieklbl napisał:

> Ja mam nadzieje, że jak będe miał 120 pkt egzamin+ocenki to mnie do super wypaśnego technikum

> informatycznego przyjmą

Jak mozesz miec 120 z egzaminu jak mozna z niego tylko 100?btw. do technikum u ciebie trzeba
miec ponad 120pkt? Bo u mnie w mieście technika mają poziom jak zawodówki,potrzeba ok 70 pkt
do przyjęcia

u mnie zawodówka (w wypadku samych 2 z ocen) wymaga 3 pkt z egzaminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko : Jak wygląda ten drugi z egzaminów po gimnazjum? Bo ten wczorajszy był dzisiaj w gazecie,i czy jak za 2 lata (akurat jak skończę gim) to będzie ten osobny sprawdzian z angielskiego czy będzie z czymś połączone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:52, boduczek napisał:

Mam takie pytanko : Jak wygląda ten drugi z egzaminów po gimnazjum? Bo ten wczorajszy był dzisiaj
w gazecie,i czy jak za 2 lata (akurat jak skończę gim) to będzie ten osobny sprawdzian z angielskiego
czy będzie z czymś połączone?

osobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 15:42, Maker3 napisał:

u mnie zawodówka (w wypadku samych 2 z ocen) wymaga 3 pkt z egzaminu


Zawdowka to juz calkiem gowno,ale u mnie licea profilowane po ktorych mozna pisac mature przyjmuja od 10-20 pkt.Najslabsze lo przyjmuje od 40 pkt a technika wszystkie prawie okolo 30-70.
Kubeczek ja sie z tym nie spotkałem,moge tylko powiedzieć że współczuje ci uczyć się języka tych nazistowskich plugawców zamiast najpopularniejszego na świecie i najbardziej przydatnego angielskiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:14, Manieklbl napisał:

> u mnie zawodówka (w wypadku samych 2 z ocen) wymaga 3 pkt z egzaminu

Zawdowka to juz calkiem gowno,ale u mnie licea profilowane po ktorych mozna pisac mature przyjmuja
od 10-20 pkt.Najslabsze lo przyjmuje od 40 pkt a technika wszystkie prawie okolo 30-70.
Kubeczek ja sie z tym nie spotkałem,moge tylko powiedzieć że współczuje ci uczyć się języka
tych nazistowskich plugawców zamiast najpopularniejszego na świecie i najbardziej przydatnego
angielskiego :/


Angielski wcale nie jest najpopularniejszy. Najpopularniejszy jest chiński/japoński i rosyjski :D

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 16:16, sferis napisał:

Angielski wcale nie jest najpopularniejszy. Najpopularniejszy jest chiński/japoński i rosyjski
:D

Pozdrawiam,
sferis


Po 1 mam na myśli przydatność nam,więc co do jap chn sie zgadzam ale nam nie potrzebny
A co do ruskiego to looooooooooooooooooooool prl minął po co to komu,do Ruskiej mafii się nie wybieram,dziwi mine ze w niektorych liceach jeszcze tego ucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:27, Manieklbl napisał:


> Angielski wcale nie jest najpopularniejszy. Najpopularniejszy jest chiński/japoński i
rosyjski
> :D
>
> Pozdrawiam,
> sferis

Po 1 mam na myśli przydatność nam,więc co do jap chn sie zgadzam ale nam nie potrzebny
A co do ruskiego to looooooooooooooooooooool prl minął po co to komu,do Ruskiej mafii się nie
wybieram,dziwi mine ze w niektorych liceach jeszcze tego ucza.


A wiesz, że ostatnio rosyjski jest coraz bardziej popularny? :P Zresztą zobacz sobie obszar Rosji. Tam wszyscy mówią po rusku, a jaki to gigant :P :-) Większy niż angielski.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przez całe 3 lata gimu uczyłam się rosyjskiego i myślę, że to nie jest wcale taki nieprzydatny język. No bo pomyśl na przykład - jakbyśmy my w ogóle dogadali się z Putinem i spółką, gdyby każdy myślał tak jak ty i olewał rosyjski? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2007 o 16:12, Manieklbl napisał:

osobny

Ach ta twoja obszerna odpowiedz.Cóż dzięki .Ale mogłeś jakoś bardziej się rozpisać chyba że oszczędzasz papier a raczej klawiaturę ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 16:39, boduczek napisał:


> osobny
Ach ta twoja obszerna odpowiedz.Cóż dzięki .Ale mogłeś jakoś bardziej się rozpisać chyba że
oszczędzasz papier a raczej klawiaturę ^_^


Spieszylem sie bo kolega przyszedl xD Zawsze pisze obszerne-zobacz srednia znakow 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 22:33, Sith66 napisał:

Taa. Ówarzam rze tak.
Oj, co się czepiasz ? Śpiący jestem.


Okej , to siem nie bendem czepiau :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:15, kacakandzer napisał:

yo!
jak wam poszły testy mat-przyr? kto sądzi że były łatwiejsze niż te wczoraj?
wyłożyłem się niestety przy tym pierwszym pytaniu dotyczącym wału... :D


Może zacznijmy od tego kto się NIE wyłożył? :P Zacznę od siebie - nie wiem czy ktoś inny w całej szkole ma to zadanie poprawnie, wychodzi na to, że każdy ma inny wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:28, YOUlia napisał:

Może zacznijmy od tego kto się NIE wyłożył? :P Zacznę od siebie - nie wiem czy ktoś inny w
całej szkole ma to zadanie poprawnie, wychodzi na to, że każdy ma inny wynik...


Sprawdzcie tutaj i powiedzcie kto sie nie wyłożył :P
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/0,80389.html
Mi wyszedł całkiem inny wynik :s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 17:32, Prince07 napisał:

> Może zacznijmy od tego kto się NIE wyłożył? :P Zacznę od siebie - nie wiem czy ktoś inny
w
> całej szkole ma to zadanie poprawnie, wychodzi na to, że każdy ma inny wynik...

Sprawdzcie tutaj i powiedzcie kto sie nie wyłożył :P
http://serwisy.gazeta.pl/edukacja/0,80389.html
Mi wyszedł całkiem inny wynik :s


A mi wyszedł taki sam ^^ Wiecie...zaczynałam juz wierzyć w to 15840 :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować