Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Mi to się wydaje, że jakiś dyrektorek dał dla synka zadanka, żeby biedaczek dużo punktów miał, a ten "niewdzięcznik" pytania porozpowiadał.

GrooG------>To tylko niedoczytanie, za bardzo sie śpieszył, żeby go nie przyłapali.

BTW: Swoją drogą, ciekawe kiedy będziemy drugi raz pisali (o ile sie nie rozejdzie, bez konsekwencji, ale jak Roman to zobaczy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:31, chemik10 napisał:

albo jakiś nieuk źle zrozumiał zadanie, które widział :)


Taka koncepcja też jest realna.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i to dobry tok myślenia, żę zadanie nie było ZUPEŁNIE identyczne, ale reszta danych jest zupełnie identyczna.. cóż... będzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chę pisać raz jeszcze! W sumie w necie pojawiły sie tylko mało komu potrzebne informacje i to zadanie z czajnikiem, ale oczywiście sfrustrowani uczniowie, którym źle poszło nadmiernie rozdmuchują całą sprawę, drą się ciągle o jakiejś sprawiedliwości i równości, bełkoczą o całym arkuszu, który pojawił się w necie przed testem. Myślę, że nie musimy się aż tak przejmować, rok temu były podobne teksty o przeciekach, a i tak nic z tego nie wynikło. Wiadomo - frustraci byli, są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:24, YOUlia napisał:

Nie chę pisać raz jeszcze! W sumie w necie pojawiły sie tylko mało komu potrzebne informacje
i to zadanie z czajnikiem, ale oczywiście sfrustrowani uczniowie, którym źle poszło nadmiernie
rozdmuchują całą sprawę, drą się ciągle o jakiejś sprawiedliwości i równości, bełkoczą o całym
arkuszu, który pojawił się w necie przed testem. Myślę, że nie musimy się aż tak przejmować,
rok temu były podobne teksty o przeciekach, a i tak nic z tego nie wynikło. Wiadomo - frustraci
byli, są i będą.


Mam taką nadzieję :-( Ale pamiętaj, że mamy teraz w kraju rozbrykanego Romka ;/

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:31, sferis napisał:

> Nie chę pisać raz jeszcze! W sumie w necie pojawiły sie tylko mało komu potrzebne informacje

> i to zadanie z czajnikiem, ale oczywiście sfrustrowani uczniowie, którym źle poszło nadmiernie

> rozdmuchują całą sprawę, drą się ciągle o jakiejś sprawiedliwości i równości, bełkoczą
o całym
> arkuszu, który pojawił się w necie przed testem. Myślę, że nie musimy się aż tak przejmować,

> rok temu były podobne teksty o przeciekach, a i tak nic z tego nie wynikło. Wiadomo -
frustraci
> byli, są i będą.

Mam taką nadzieję :-( Ale pamiętaj, że mamy teraz w kraju rozbrykanego Romka ;/

Pozdrawiam,
sferis


Oby Rozbrykany Romek nie przejął się tym i uznał to za kaczkę, to znaczy za indyka dziennikarskiego (poprawność polityczna przede wszystkim) - w razie czego sformujemy 5 legionów i będziemy oblegać siedzibę MEN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:13, chemik10 napisał:

i będziemy oblegać siedzibę MEN :)


Chyba CKE (Centralna Komisja Egzaminacyjna) ...

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:33, Lucas016 napisał:

> Chyba CKE (Centralna Komisja Egzaminacyjna) ...
Ale Romek urzęduje w MEN ;P


No tak, ale głównie zawiniło CKE :P

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 12:32, spam to ja napisał:

BTW: Swoją drogą, ciekawe kiedy będziemy drugi raz pisali (o ile sie nie rozejdzie, bez konsekwencji,
ale jak Roman to zobaczy.....


Mam nadzieję że nie będziemy drugi raz pisać ! Drugi raz przeżywać to samo ? Chyba bym się pochlastał !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:38, kolektor napisał:

Mam nadzieję że nie będziemy drugi raz pisać ! Drugi raz przeżywać to samo ? Chyba bym się
pochlastał !!!

Aż tak źle było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 14:40, Lucas016 napisał:

Aż tak źle było??


Może nie aż tak ;)
Ale te mi nawet w miarę poszły i bałbym się że teraz gorzej napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.04.2007 o 13:31, sferis napisał:

Mam taką nadzieję :-( Ale pamiętaj, że mamy teraz w kraju rozbrykanego Romka ;/

No i co z tego? Przecież wiadome jest to, że dla Romana Giertycha liczą się wyniki, a nie to w jaki sposób ten dobry wynik został osiągnięty. (świadczy o tym amnestia maturalna) O unieważnieniu testu nie ma nawet co myśleć, nie w tym kraju. Wiecie co Wam powiem? Patrzycie głównie przez pryzmat wyników jakie osiągnęliście. Tym co dobrze poszło najwięcej krzyczą o tym, że powtórki być nie może, że frustraci, którym nie poszło rozdmuchują sprawę, a Ci którym test za dobrze nie wyszedł test powtórki chcą. (bądź nie, gdyż nie chcą ponownie przeżywać emocji związanych z nim) Każdy myśli tylko o sobie i swoim wyniku i nie zastanawia go fakt czy uczciwym jest to, że ktoś znał niektóre pytania przed napisaniem egzaminu. Przeciek zawsze jest przeciekiem i to czy zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje zależy od władzy. Unieważnienie egzaminu wywołało by z pewnością aferę, a raczej rozdygotanemu Ministerstwu Edukacji afery nie są potrzebne, więc powtórki nie będzie, a Wy po prostu martwicie się na zapas. Trochę dystansu, naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię że test mi wyszedł bardzo dobrze. Test mi wyszedł tak sobie. Ale nie chcę przeżywać ponownie tego stresu. I podejrzewam że większość trzecioklasistów Ci tak powie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowski też tak sądze,oni mają w rządzie naprawde sporo problemów, nie potrzebują kolejnych, wybuchła by afera więc teraz wszystko uciszą i nic sie nie stanie tak myśle. A co do Romana to jego jurysdykcja też się kończy,nie może sam podejmować decyzji. Także ja myśle że nie będzie powtórki ,zresztą co z tego że kilkunastu osobom się uda mieć pare pkt więcej jak pare tysięcy przy powtórce miało by gorzej jeśli by słabiej napisali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heja Wam!
Po artykule w www.wiadomosci24.pl napłyneły do nich tysiące maili z informacją, że... przeciekły 4 zadania. Nie tylko to z czajnikiem, lecz także z graniastosłupem i dwa po 1 pkt. Co teraz będzie? Ciekawe, czy jeszcze jakieś przecieki wykryją. O tych czterech zadanich jest osobny artykuł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:08, Madia napisał:

Heja Wam!
Po artykule w www.wiadomosci24.pl napłyneły do nich tysiące maili z informacją, że... przeciekły
4 zadania. Nie tylko to z czajnikiem, lecz także z graniastosłupem i dwa po 1 pkt. Co teraz
będzie? Ciekawe, czy jeszcze jakieś przecieki wykryją. O tych czterech zadanich jest osobny
artykuł...


No to na 99% będzie powtórka ;/ Nie chce :-(

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:08, Madia napisał:

Heja Wam!
Po artykule w www.wiadomosci24.pl napłyneły do nich tysiące maili z informacją, że... przeciekły
4 zadania. Nie tylko to z czajnikiem, lecz także z graniastosłupem i dwa po 1 pkt. Co teraz
będzie? Ciekawe, czy jeszcze jakieś przecieki wykryją. O tych czterech zadanich jest osobny
artykuł...

No to zajefajnie, teraz to już na pewno będziemy pisali (o kurde, a ja na wakacje chciałem se wyjechać, a teraz zanim test ułożą i go przeprowadzą....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2007 o 12:13, spam to ja napisał:

No to zajefajnie, teraz to już na pewno będziemy pisali (o kurde, a ja na wakacje chciałem
se wyjechać, a teraz zanim test ułożą i go przeprowadzą....)


Tak, ale w tym momencie opóźni się cała rekrutacja.. bo w końcu kogo będą przyjmować jak nikt nie będzie miał egzaminu z matmy zaliczonego w terminie.. a co do tych czterech zadań.. to ci wszyscy co pisali te maile wskazywali na te same zadania. Jedni mówili, że wiedzą o dwóch, inni, że o trzech, ale ciągle przewijały się te cztery zadania.. paranoja.
ja też chciałam wyjechać... i miałam wyjechać, ale w tej sytuacji.. cóż zobaczę jak to się potoczy. Czy będziemy pisali? Nie wiem, będę śledzić sprawe dalej i czekać. A najlepsza była reakcja mojego taty jak powiedziałam, że będę może powtarzać egzamin: "ee tam"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. W sumie możnaby od CKE żądać zwrotu pieniędzy za wczasy, które już opłaciłem w biurze podróży.... A jak nie to do sądu... To w końcu jest ich wina, że te dane wyciekły, nie moja. Według mnie przy rozpoczęciu testu o 9, do każdej szkoły powinien NAJWCZEŚNIEJ dotrzeć o 8:30 tego samego dnia KURIEREM.

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować