Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 23.04.2009 o 14:39, Vernio napisał:

Czy są na sali osoby, które tak jak jak pomyliły ścianę w domku numer II z kawałkiem
dachu?

Niestety mam ten sam problem:/ Ile punktów się przez to traci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Jeżeli będzie po 2 p za obliczenie powierzchni dachu i 1 p za wynik to zapewne 3 i myślę ,że tak będzie.:/ Może dadzą punkt za kreatywność.xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde... nie wiem jak mi to wyszło, że większą powierzchnię ma dach 1... kurde a za to pytanie było (jak dobrze pamiętam) 5pkt. Może będę miał ze 2 pkt za wzory itp. Dach 1 obliczyłem tak, że obliczyłem powierzchnię 1i z 4 części (trójkąt) dachu (wzorem na trójkąt równoboczny) a później to pomnożyłem przez 4 (bo z tylu trójkątów składał się dach). 2 dach obliczyłem tak, że obliczyłem też pole trójkąta ( w tym wypadku były 2 trójkąty) oraz pole prostokąta (a prostokąty były 2). I później zrobiłem 2 x pole trójkąta + 2 razy pole prostokąta. Co tu źle zrobiłem? Jeszcze jak w tym 2 domku był ten dach to tam w tym trójkącie trzeba było ściane boczą obliczyć z twierdzenia Pitagorasa? x do kwadratu = 4 do kwadratu + 4 do kwadratu itd? Czy to był równoboczny i ta przeciwprostokątna wynosiła po prostu 4 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za same dane i obliczenia chyba dostaniesz 1 punkt, także... Weźcie, ludzie. Jeśli będziemy pisać jeszcze raz humanistyczny, to pójdę prosić o powtórkę matematycznego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:02, Yutima napisał:

Za same dane i obliczenia chyba dostaniesz 1 punkt, także... Weźcie, ludzie. Jeśli będziemy
pisać jeszcze raz humanistyczny, to pójdę prosić o powtórkę matematycznego ;p



Chyba nie powtórzą humana tylko dlatego ,że teza rozprawki była równoważnikiem zdania a nie stwierdzeniem jak było w poleceniu. Chyba ,że o innym powodzie piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:37, Redjevel napisał:

> 12,5% - tego akurat jestem pewien ;P

Możesz być pewien ale chętniej obejrzałbym odpowiedzi, są gdzieś już?
i jak myślicie czy na angielskim też będzie afera z tymi wyciekami pytań ?:d



Na pewno ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 14:22, Redjevel napisał:

> Ja mam punktow w przedziale 28-33 okolo, czyli innymi slowy beznadzieja, modle sie
o
> 36+ z polaka

Co tak nisko się oceniasz ;) ja przynajmniej dostanę 20 no ale nie sądzę... będzie 15
:D

Ja wiem na pewno że mam 26, do tego jeszcze punkty za dane, wzory i ogolnie obliczenia + do 2 zadan za 2 punkty nie jestem pewny, ale i tak slabo bo z humanistycznego nie bede mial zbyt duzo a z moimi ocenami (trojki, kilka czworek, dwie albo jedna dwojka) bede mial maly wybor szkol
Do tego jescze 2 miechy nauki wiec oceny moga sie pozmieniac na gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieliście na próbnym Angielskim że nauczyciel nie mógł zatrzymać odtwarzacza lub powtórzyć/puścić od nowa?
ponieważ na próbnym teście byliśmy w sali gimnastycznej i oczywiście siedziałem z tyłu a słyszałem tylko buczenie przez głośniki :D Ponieważ magnetofon czy co tam mieli podłączyli do większych głośników...
i przez to dostałem 35 punktów po prostu zgroza i pewnie dlatego wszyscy będą pisać Angielski w małych salach teraz... :d Taak to się nazywa prawdziwa nowoczesna szkoła...
Ale oczywiście potem zrobili nam powtórkę próbnego :) no i otrzymałem 40 ale jestem ciekaw jak mi pójdzie z jutrzejszym oby był łatwy jak zawsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej bym się cieszył, gdyby na angielskim było do napisania wypracowanie lub jakiś list, przynajmniej miałbym co robić, a połowa cwaniaków by się na tym przeleciała.

Słyszeliście, że osobą, która rozprowadziła odpowiedzi jest dyrektorka? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:32, Yutima napisał:

Słyszeliście, że osobą, która rozprowadziła odpowiedzi jest dyrektorka? ^^

A nie woźna, matka tego który wrzucił je do netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:32, Yutima napisał:

Ja najbardziej bym się cieszył, gdyby na angielskim było do napisania wypracowanie lub
jakiś list, przynajmniej miałbym co robić, a połowa cwaniaków by się na tym przeleciała.


Słyszeliście, że osobą, która rozprowadziła odpowiedzi jest dyrektorka? ^^


No to się jej dostanie a co do tego listu to naprawdę dobry pomysł sam bym chciał napisać jakieś opowiadanie lub coś w tym stylu naprawdę nie jeden by się na tym wyłożył a ja bym sobie to spokojnie napisał :)
no ale jak sądzę że będą pytania z najniższej półki czyli przetłumacz słówko :D
lub też ostatecznie napisz co widać na rysunku co to ma być!! takie coś to ja w 1 klasie podstawówki się uczyłem
powinni przynajmniej dać pytania związane z czasami żeby człowiek się pogłowił a nie napisać przetłumacz sun is shining i już ma się 2 punkty.... nahh przedszkolak by to napisał lub przekazał alfabetem brajla ! ludzie!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:38, CBOOL22 napisał:

test z angielskie będzie tylko ABCD ministerstwu nie starcza kasy na szkolenia


A skąd ta pewność że będzie tylko A, B, C, D ?? może i nie starcza ale test to test ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 15:32, Yutima napisał:

Ja najbardziej bym się cieszył, gdyby na angielskim było do napisania wypracowanie lub
jakiś list, przynajmniej miałbym co robić, a połowa cwaniaków by się na tym przeleciała.


Słyszeliście, że osobą, która rozprowadziła odpowiedzi jest dyrektorka? ^^

Nie, pewien chłopak który ma siostrę w gimnazjum. Teraz jestem na jego profilu na NK, i co by tu powiedzieć jest bardzo popularny :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zamkniętych 2 błędy [powstanie i z oświetleniem], otwarte wszystkie chyba dobrze, choć napisałem, że ich marzeniem był wyjazd do Anglii, nie wspomniałem o Dudku. Podanie ciut źle, ale może powyżej 45 będzie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co to za różnice robi jak sie z angielskiego napisze?? Podobno te punkty nie będą do niczego brane pod uwagę bo jesteśmy pierwszym rocznikiem i piszemy to tylko po to aby następne roczniki wiedziały co może być:/ Dla mnie to tak troche głupie bo ja bym sobie na tym nieźle punktów być może nabił (jak kilka próbnych pisaliśmy to miałem punkty w granicach 47,5-48,5:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja w sumie. Ja miałem bodaj 46, więc też bym się nie obraził jakby doliczali. :P A mają tak robić chyba przez 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować