Zaloguj się, aby obserwować  
Narodowiec

Egzamin Gimnazjalny (temat dla 3-cio klasistów i nie tylko)

1540 postów w tym temacie

Dnia 22.04.2009 o 19:02, confident napisał:

> rozprawka (...)temat był głupi
A można wiedzieć na jaki temat była ta rozprawka? Nie chce mi się googlować, a do tej
pory myślałem, ze nie ma głupich tematów na rozprawkę :) Każdy temat jest dobry tylko
trzeba odpowiednio do niego podejść (chyba, że dali wam coś nie z tej Ziemi ;P)

No może nie tyle głupi, co bardziej taki drętwy... temat był taki: "Wyprawa, wędrówka, tułaczka...-podróż niejedno ma imię" Podaj jeden przykład z tekstów egzaminacyjnych i dwa swoje: z historii lub literatury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 19:04, Redjevel napisał:

Oj to ty już 2 lata w 3 klasie siedzisz bo widzę browarek no tylko pogratulować... ;)

Hm... w 3 klasie siedzę pierwszy raz i średnią na półrocze miałem 4,73 więc...

A co jest złego w browarku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 19:04, Massa napisał:

No może nie tyle głupi, co bardziej taki drętwy... temat był taki: "Wyprawa, wędrówka,
tułaczka...-podróż niejedno ma imię" Podaj jeden przykład z tekstów egzaminacyjnych i
dwa swoje: z historii lub literatury...

Rzeczywiście na pierwszy rzut oka temat wydaję się trochę... nudny. Chociaż jak ma się "pomysła" to można się rozpisać. Pierwsze co mi przyszło na myśl, od razu po przeczytaniu tematu, to tułaczka "Latarnika" i "Odyseusza", a żeby się trochę zastanowić to można by dać chociażby "Małego Księcia" :) Ale wiem... stres i te sprawy. Ja miałem temat o ogrodach i wymyślałem rzeczy z sufitu, a nawet mi do głowy nie przyszło, żeby odwołać się do wiszących ogrodów czy biblijnego Raju :P

I uważaj z tym browarkiem, bo już nie za takie rzeczy leciały degrady na tym forum (do tej pory naukowcom nie udało się ustalić jak działa mózg moderatora...);PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na rozprawkę dałem właśnie Odyseusza, tego Marka, ucieczki w czasie II wojny światowej i jako ostatni deportacje na sybir. Tylko ,że jak zawsze zakończenie mam fatalne.^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 19:06, Massa napisał:

A co jest złego w browarku?


Też nie widzę nic złego w browarze. Sam nie piję bo nie lubię (wiem, frajer ze mnie:P). Ale jak ktoś chce to po dobrze wykonanej pracy można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 20:08, Redjevel napisał:


> ROTFLMFAOMGOWNED :P
Wiesz niektórzy nie piją Alkoholu póki nie mają 18 lat :D

Nie no rozumiem to ale zeby od razu pisac ze drugi rok siedzi xd
Poza tym ja nie mam nic przeciwko piciu przed 18, chociaz to tez zalezy kto po ilu padnie, bo sa tacy ktorzy wygladaja na nawalonych po 1 puszce (nawet znam jednego) - zalezy od czlowieka xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak Jezus i Daniel Garner z Painkillera, bo przeszedłem dzisiaj przez piekło. Wczoraj skończyłem test 30 minut przed czasem dzisiaj o mało bym nie zdążył. Ciężko było, ale myślę, że ponad 40 punktów będzie :). Czekam aż w GW umieszczą odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 11:39, Belmundo napisał:

Czuję się jak Jezus i Daniel Garner z Painkillera, bo przeszedłem dzisiaj przez piekło.
Wczoraj skończyłem test 30 minut przed czasem dzisiaj o mało bym nie zdążył. Ciężko było,
ale myślę, że ponad 40 punktów będzie :). Czekam aż w GW umieszczą odpowiedzi.


Dokładnie jak ja... z tym ze dziś dałem egzaminatorowi komórkę, kazał mi 10 minut do końca czekać na korytarzu, a okazało się, że była w pokoju nauczycielskim. A tam swobodnie można było wejść. Żal.

Wyszło wam 1000J, 11 L w dwóch zadaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 11:48, Woo-Cash napisał:

> Czuję się jak Jezus i Daniel Garner z Painkillera, bo przeszedłem dzisiaj przez
piekło.
> Wczoraj skończyłem test 30 minut przed czasem dzisiaj o mało bym nie zdążył. Ciężko
było,
> ale myślę, że ponad 40 punktów będzie :). Czekam aż w GW umieszczą odpowiedzi.

Dokładnie jak ja... z tym ze dziś dałem egzaminatorowi komórkę, kazał mi 10 minut do
końca czekać na korytarzu, a okazało się, że była w pokoju nauczycielskim. A tam swobodnie
można było wejść. Żal.

Wyszło wam 1000J, 11 L w dwóch zadaniach?



Mi 250J i 2 l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 12:20, krl_krl napisał:

Mi wyszło 250 W. To zadanie z koszem skopałem wybitnie. Ale dobra odpowiedź to 25 L .
E: jak wam wyszło z dachami?

Mi z dachami wyszło I 96 pierwiastków z 3, II 96 pierwiastków z 2. Ale nie wiem czy dobrze. Kosz wyszedł mi 49l, a power 250W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na drugim dachu nie wiedziałem, czy liczyć same równoległoboki, czy jeszcze trójkąty, ale ostatecznie je doliczyłem. Pierwszy dach wyszedł mi 128 m^3, a drugi 96^3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2009 o 13:01, Gumisiek2 napisał:

Ja na drugim dachu nie wiedziałem, czy liczyć same równoległoboki, czy jeszcze trójkąty,
ale ostatecznie je doliczyłem. Pierwszy dach wyszedł mi 128 m^3, a drugi 96^3...


Matko, to ja się chyba pożegnam z dobrą szkołą...a w tych z dachami wyszło mi 320 i ileś tam dla drugiego 48 czy 16 pierwiastków dla pierwszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować