Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 15:48, Skywalker560 napisał:

Naturalnie to tylko moje odczucia, dla Ciebie to może być świetna gra ;).


Nie wiem, co masz do klimatu. Dwójka jest po prostu bardziej rozbudowana, jedynka jest nadal pierwsza klasa. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi mu o humor, ale ja chyba wolę Nową Trylogię, Kłajgon, fajny chłop no i Obiłan młody też niczego sobie. Gralem sobie dlugi czas w demo i mi się podobało. :P
EDIT-> O kurw* zobaczyłem w sklepie gramu- jedna sztuka i brak Lego star wars... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się niezbyt podobała. Nie jest tak dopracowana i przemyślana jak dwójka. Widać, że w LSW dopiero eksperymentowali chyba z takim pomysłem na rozgrywkę. A klimatu, poza paroma miejscami, nie ma ;/. Na szczęście LSW2 to inna sprawa :).

Aragloin---->Nie mam Racera :|. Skąd Ci to przyszło do głowy? Ostatnio grałem w niego z 7-8 lat temu, brat cioteczny miał. A X-Wingi, zwłaszcza od X-Wing vs TIE Fighter to gry joystickowymagające, a nie joypadolubiące :P. Ja tam space simy uwielbiam, szczególnie te Star Warsowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:||| Ostatnia sztuka... Ale Sky, ja widziałem twą opinię pod grą... Ja nie mogę, będę musiał je odzielnie pwnie kupić a kasy ji ma( tzn. mam 50 zł a rodzice nie chcą dołożyć, bo "dopiero co kupiłem"- Outcasta)... :/ No to zasugeruj się Light sidem i wiesz...Acha, Xwinga sobie nie kupiujębo joypada nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam kasy, więc i tak nie kupię. Zresztą... dawno już nie grałem i teraz pewnie przeżyłbym szok, jak kiedyś przy Tread Marks. Chociaż... jakiś czas temu zagrałem sobie z powrotem w mojego ukochanego NFS 3 i dałem się znowu wciągnąć ;D. Nie no, kupuj, warto, bo to jedna z lepszych gier SW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:04, Skywalker560 napisał:

Na razie nie mam kasy, więc i tak nie kupię. Zresztą... dawno już nie grałem i teraz
pewnie przeżyłbym szok, jak kiedyś przy Tread Marks. Chociaż... jakiś czas temu zagrałem
sobie z powrotem w mojego ukochanego NFS 3 i dałem się znowu wciągnąć ;D. Nie no, kupuj,
warto, bo to jedna z lepszych gier SW.

Czyli może jakąś za 20 zł dokupię i Racera. :) Oj, Redmeer będzie miał co do poprawiki w GC. xD
A właśnie dzięki twojemu podpisowi przypomniało mi się coś: A Yoda? Z jakiej on rasy się wywodzi? Bo chyba ona jest rzadka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:06, Aragloin napisał:

A właśnie dzięki twojemu podpisowi przypomniało mi się coś: A Yoda? Z jakiej on rasy
się wywodzi? Bo chyba ona jest rzadka...


Unknown tridactyl species. Tyle wiadomo. Innymi przedstawicielami tej rasy, których znam są Jaddle i Vandar Tokare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:10, Skywalker560 napisał:

> A właśnie dzięki twojemu podpisowi przypomniało mi się coś: A Yoda? Z jakiej on
rasy
> się wywodzi? Bo chyba ona jest rzadka...

Unknown tridactyl species. Tyle wiadomo. Innymi przedstawicielami tej rasy, których znam
są Jaddle i Vandar Tokare.

Ja tam znam tylko z KotORa. :) Fajnie, zawsze musi być nutka tajemnicy, w końcu Yoda to zawsze mówił, że z Wami Moc musi być. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:16, Skywalker560 napisał:

Niewykluczone, że kiedyś podane zostanie więcej o nich informacji, ale wg mnie byłoby
to troszkę już naciągane. Lepiej niech zostanie jak jest.

Też tak uważam. A teraz trochę offtopicu: myślisz, że do racera Sacred ZE może być? Łącznie wszystkie koszty by wyniosły o ponad 10 złotych mniej, więc może staruszkowie by się zgodzili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skywalker560
Na ostatnim spotkaniu Fanów Star Wars w Rzeszowie była dyskusja na temat "małych zielonych przyjaciół"...
Niektóre teorie były naprawdę...ciekawe.
Ale wygląda na to, iż znanych jest tylko 3 przedstawicieli tej rasy i cała trójka była Jedi - ciekawe prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz. Nie grałem w Sacred, jedynie obserwowałem jak brat cioteczny gra, jego się pytaj raczej ;). A jeśli chodzi o reckę JO... mam nadzieję, że zamieścisz ją jak najszybciej ;). Chciałbym poznać, co sądzisz o grze, ale NIE PISZ niczego tutaj, poczekam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:22, Skywalker560 napisał:

Jak chcesz. Nie grałem w Sacred, jedynie obserwowałem jak brat cioteczny gra, jego się
pytaj raczej ;). A jeśli chodzi o reckę JO... mam nadzieję, że zamieścisz ją jak najszybciej
;). Chciałbym poznać, co sądzisz o grze, ale NIE PISZ niczego tutaj, poczekam ;).

Będzie ona w GC,ale wcześniej na moim sajcie.:) Ale spoko, dopiero jest jakaś 1/7. Chyba Sacreda kupię, bo demo mi się podobało, a ostatnio przez chwilę o kumpla grałem. Ale iwesz, ja twojego brata nie znam.xD
@Balduran2Hmm.. ja myślę, że Moc coś ma w tym przypadku coś do gadania( a czy ten jeden to też z kotora I liczyłeś?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos tego spotkania... Jak było? Byłem w Rzeszowie, ale niestety nie mogłem zajrzeć z powodu pewnych spraw :/. Muszę się w końcu kiedyś na to załapać ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:27, Skywalker560 napisał:

Tak a propos tego spotkania... Jak było?

Całkiem fajnie i przyjemnie było - nawet sporo osób przyszło (czyt. więcej niż normalnie).
Głównie było o zbliżającej się premierze The Clone Wars oraz planach na Nawikon.

Następne spotkanie najprawdopodobniej będzie w październiku [<-edit] (pomimo Nawikonu), już w Wojewódzkim Domu Kultury - bardzo możliwe, że coś będziemy oglądać w sali kinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.09.2008 o 16:32, balduran2 napisał:

Następne spotkanie najprawdopodobniej będzie w listopadzie (pomimo Nawikonu), już w Wojewódzkim
Domu Kultury - bardzo możliwe, że coś będziemy oglądać w sali kinowej.

Maraton "Star Wars" w wersji chronologicznej. :)
BTW Te spotkania to zawsze są w Rzeszowie czy okolicach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aragloin, w końcu Rzeszowskie... ;).

Na premierę The Clone Wars z chęcią bym się wybrał ;). Tak w ogóle interesuje mnie, ile dziewczyn jest fankami SW? :P I ile mniej więcej osób było? Ile to jest to całkiem sporo w tym przypadku? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Aragloin, w końcu Rzeszowskie... ;).

Wiele większych miast ma takie spotkania...

Dnia 08.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Na premierę The Clone Wars z chęcią bym się wybrał ;).

No ja też, ale nie wiem czy dam radę.

Dnia 08.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Tak w ogóle interesuje mnie, ile dziewczyn jest fankami SW?

Na ostatnim były 2 "dziewczyny".
A tak ogólnie to z Rzeszowskich Spotkań doliczyłem się 5 przedstawicielek płci pięknej.

Dnia 08.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

I ile mniej więcej osób było?

Bodajże 11.

Dnia 08.09.2008 o 16:35, Skywalker560 napisał:

Ile to jest to całkiem sporo w tym przypadku? :P

Jak na takie Rzeszowskie spotkanie 11 to sporo - zawsze jest kilka osób, koło 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:40, balduran2 napisał:

Wiele większych miast ma takie spotkania...


Wiem, ale mowa jest o tych rzeszowskich i wyszło takie małe nieporozumienie :P.

Dnia 08.09.2008 o 16:40, balduran2 napisał:

Na ostatnim były 2 "dziewczyny".


Czemu w cudzysłowie?

Dnia 08.09.2008 o 16:40, balduran2 napisał:

A tak ogólnie to z Rzeszowskich Spotkań doliczyłem się 5 przedstawicielek płci pięknej.


Whoah, dużo! XD

Dnia 08.09.2008 o 16:40, balduran2 napisał:

> I ile mniej więcej osób było?
Bodajże 11.


Czyli żadne tłumy, ale też niezła gromadka - jak dla mnie w sam raz.

Dnia 08.09.2008 o 16:40, balduran2 napisał:

> Ile to jest to całkiem sporo w tym przypadku? :P
Jak na takie Rzeszowskie spotkanie 11 to sporo - zawsze jest kilka osób, koło 7.


No, 7 to trochę mało, ale mimo wszystko Rzeszów jest "najmniejszym z największych" czy jakoś tak :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 16:45, Skywalker560 napisał:

> Na ostatnim były 2 "dziewczyny".
Czemu w cudzysłowie?

Bo jedną z nich trudno już nazwać "dziewczyną"...

Dnia 08.09.2008 o 16:45, Skywalker560 napisał:

> A tak ogólnie to z Rzeszowskich Spotkań doliczyłem się 5 przedstawicielek płci pięknej.
Whoah, dużo! XD

Czyżby?

Dnia 08.09.2008 o 16:45, Skywalker560 napisał:

No, 7 to trochę mało, ale mimo wszystko Rzeszów jest "najmniejszym z największych" czy jakoś tak :P.

Jak jest spotkanie w WDKu to przeważnie więcej osób przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować