Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 30.05.2007 o 16:25, skaybay napisał:

Uff no skoro tak... pocieszyłeś mnie,trochę :]


Hehe :D Nie ma za co :P YouTube to złota rzecz - gdyby nie to, to chyba bym nigdy Włatców Móch ani pierwszego Clone Wars nigdy nie obejrzał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 12:56, Oskar24 napisał:

Wiadroman - to na bastionie jest trailer do ściągnięcia ;)


Dzieki Ci najmocniej! :) Wlasnie sciagnalem i obejrzalem i... noooooo nie moge sie doczekac. :D Jestem pod wrazeniem niesomowicie dobrej animacji postaci. Mimo tego, ze nie sa one fotorealistyczne ich naturalne ruchy nadaja duzo realizmy. Oglada sie prawie jak film. :)
Doswiadczylem zabawnego uczucia, keidy ogladalem ten zwiastun... Poczulem sie tak, jakby filmowa saga Star Wars jeszcze sie nie skonczyla. Tak, jakby mieli krecic 7 czesc. :D Dla mnie mistrzostwo. ;)
I na koniec pytanie: czy ktos wie dlaczego Assaj Ventress walczyla dualem? W komiksach i wczesniejszych Clone Wars uzywala dwoch mieczy. Jak to sie zminilo? I w sumie kiedy to sie dzieje? Przed tamta seria raczej nie, bo to tam pojawia sie Ventress. Po jej porazce podobno spotyka Skywalkera jeszcze tylko 2 razy. raz w jakiejs ksiazce i raz w komiksie Obsesja, gdzie wygalda na to, ze juz nie zobaczymy wiecej tej postaci w Star Wars. Na zwiastunie ejdnak widzimy, ze poszukuje ona Skywalkera. Kiedy wiec to sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:14, Wiadroman napisał:

> Wiadroman - to na bastionie jest trailer do ściągnięcia ;)

Dzieki Ci najmocniej! :) Wlasnie sciagnalem i obejrzalem i... noooooo nie moge sie doczekac.
:D Jestem pod wrazeniem niesomowicie dobrej animacji postaci. Mimo tego, ze nie sa one fotorealistyczne
ich naturalne ruchy nadaja duzo realizmy. Oglada sie prawie jak film. :)
Doswiadczylem zabawnego uczucia, keidy ogladalem ten zwiastun... Poczulem sie tak, jakby filmowa
saga Star Wars jeszcze sie nie skonczyla. Tak, jakby mieli krecic 7 czesc. :D Dla mnie mistrzostwo.
;)

Ajj...klony to geniusz i się będe zachwycał cały czas :D No ale reszta postaci - niektóre świetne, niekóre szpetne (czytaj: Anakin xD)

Dnia 30.05.2007 o 23:14, Wiadroman napisał:

I na koniec pytanie: czy ktos wie dlaczego Assaj Ventress walczyla dualem? W komiksach i wczesniejszych
Clone Wars uzywala dwoch mieczy. Jak to sie zminilo? I w sumie kiedy to sie dzieje? Przed tamta
seria raczej nie, bo to tam pojawia sie Ventress. Po jej porazce podobno spotyka Skywalkera
jeszcze tylko 2 razy. raz w jakiejs ksiazce i raz w komiksie Obsesja, gdzie wygalda na to,
ze juz nie zobaczymy wiecej tej postaci w Star Wars. Na zwiastunie ejdnak widzimy, ze poszukuje
ona Skywalkera. Kiedy wiec to sie dzieje?

Chmmm....z moich obliczeń to tak mniej więcej w 20,5 BBY, czyli środek Wojen Klonów ;)
A co do duala - może mały make up zrobiła :P A tak na serio to może potrzebowała małej odmiany, lub tamten miecz po porażce jej przepadł no i zrobiłą nowy - postanowiła, że będzie podwójny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:22, Oskar24 napisał:

Ajj...klony to geniusz i się będe zachwycał cały czas :D No ale reszta postaci - niektóre świetne,
niekóre szpetne (czytaj: Anakin xD)


Osobiscie nie razi mnie tak wyglad Anakina, jak Padme, ktora jest podobna zupelnie do nikogo... :|

Dnia 30.05.2007 o 23:22, Oskar24 napisał:

Chmmm....z moich obliczeń to tak mniej więcej w 20,5 BBY, czyli środek Wojen Klonów ;)


Masz na mysli czas, kiedy Anakin przestal byc padawanem i (uwaga, teraz zaznacze przelomowy moment w calej sadze Gwiezdnych Wojen ;D) zaczal zapuszczac wlosy? :D

Dnia 30.05.2007 o 23:22, Oskar24 napisał:

A co do duala - może mały make up zrobiła :P A tak na serio to może potrzebowała małej odmiany,
lub tamten miecz po porażce jej przepadł no i zrobiłą nowy - postanowiła, że będzie podwójny
:P


No, ale w Obsesji, gdzie widzimy koniec jej "kariery" tez ma dwa miecze... Czyli zacyznala z dwoma, konczyla z dwoma. Nieco dziwne bedzie tyo, keidy w miedzuyczasie bedzie miala duala... I jakos wciaz nie podoba mi sie to, ze mieli sie spotkac 3 razy,a nagle wychodzi an to, ze prawdopodobnie spotkaja sie wiecej razy. No, chyba, ze pokaza w serialu to drugie spotkanie opisane w jednej z ksiazek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:30, Wiadroman napisał:

Osobiscie nie razi mnie tak wyglad Anakina, jak Padme, ktora jest podobna zupelnie do nikogo...
:|

Właśnie Padme fajnie wyszła :P Nie znasz się :D

Dnia 30.05.2007 o 23:30, Wiadroman napisał:

Masz na mysli czas, kiedy Anakin przestal byc padawanem i (uwaga, teraz zaznacze przelomowy
moment w calej sadze Gwiezdnych Wojen ;D) zaczal zapuszczac wlosy? :D

I to i to ;) Widzimy, że Anakin sam już lecie na misję (końcóka trailera) - więc Jedi już jest, no i ma zapuszczone włosy...

Dnia 30.05.2007 o 23:30, Wiadroman napisał:

No, ale w Obsesji, gdzie widzimy koniec jej "kariery" tez ma dwa miecze... Czyli zacyznala
z dwoma, konczyla z dwoma. Nieco dziwne bedzie tyo, keidy w miedzuyczasie bedzie miala duala...
I jakos wciaz nie podoba mi sie to, ze mieli sie spotkac 3 razy,a nagle wychodzi an to, ze
prawdopodobnie spotkaja sie wiecej razy. No, chyba, ze pokaza w serialu to drugie spotkanie
opisane w jednej z ksiazek.

No to właśnie...The Clone Wars dzieję się po Clone Wars, gdzie ona miała jeden miecz, teraz ma dwa i w Obsesji, czyli jeszcze później też ma dwa...Nie czytałem, więc nie wiem kiedy się to dzieję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 08:28, Doktor14 napisał:

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć a czym polega i czym się zajmuje 501st legion???

Chce się czegoś więcej o nim dowiedzieć... Gdy wpisałem w przeglądarkę 501st to otworzyła mi
się ta strona
http://www.501st.com/

Jest może jakaś polska strona o tym ugrupowaniu??? (jeżeli to w ogóle jest ugrupowanie)...


http://www.polishoutpost.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 23:33, Oskar24 napisał:

No to właśnie...The Clone Wars dzieję się po Clone Wars, gdzie ona miała jeden miecz, teraz
ma dwa i w Obsesji, czyli jeszcze później też ma dwa...Nie czytałem, więc nie wiem kiedy się
to dzieję :P


W Clone Wars miala dwa. Przypomnij sobie. Najpierw jeden niebieski, drugi zielony, potem Dooku daje dwa czerwone. W The Clone Wars ma duala, staff, czy jakkolwiek do mozna nazwac. Taki zajzer jak mial Maul. ;) W Obsesji tez ma dwa miecze i to anwet z takimi samymi rekojesciami, jak te, ktore dostala od Dooku, co wskazywaloby na to, ze ich nie stracila. No coz... Wyglada na to, ze bedziemy musieli poczekac, zeby sie pzrekonac. :]
Co do Obsesji, to goraco polecam. Genialny klimat komiksu, ciekawa kreska i naprawde fajna fabula. Najlepszy komisk Star Wars jaki czytalem. A dzieje sie to pod koniec Wojen Klonow. Jest to umeijscowione gdzies pomiedzy 21, a 25 odcinkiem Clone Wars. Jest to chyba niedlugo pzred porwaniem Kanclerza, jelsi sie nie myle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poza pierwszą częścią mam wszystkie pozostałe zeszyty i muszę przyznać ci rację,to bardzo dobry komiks jest.Co prawda,te końcowe dialogi Obiego i Ventress trochę ssą (niemal jak kwestie Padme i Anakina w AOTC i ROTS :P),ale całość jest naprawdę dobra,tylko za krótka! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:38, Paluch 222 napisał:

Niedawno wyłapałem zapowiedź nadchodzącej w 2008 roku komedyjki ze Star Wars w roli głównej
http://youtube.com/watch?v=UBkA3R2Habo . Widać kilka smaczków dla fanów SW, a i zapowiada się
starcie z fanami Star Treka. Ciekawe co z tego wyjdzie.

heh większe wariaty ode mnie.Naszczescie juz mi przeszło o szaleństwo na topie SW.Sam mam pokój cały w SW.Począwszy od plakatów po zabawkki,figurki(300 figurek:D) po hełmy i pancerz szturmowca.Tatus kochany od dziecka uczył :P.Dam jedna fotke (nie bede sie chwalic zbiorami:P)

20070602235037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 23:50, witek194 napisał:

heh większe wariaty ode mnie.Naszczescie juz mi przeszło o szaleństwo na topie SW.Sam mam pokój
cały w SW.Począwszy od plakatów po zabawkki,figurki(300 figurek:D) po hełmy i pancerz szturmowca.Tatus
kochany od dziecka uczył :P.Dam jedna fotke (nie bede sie chwalic zbiorami:P)


Pięęękny hełm, należysz może do 501? Sam nie mam pokoju wyładowanego gadżetami, jednak urok nie słabnie i oby nigdy nie przeminął ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile tomów (częci - bo trudno to nazwać tomami :P) ma seria komiksów Obsesja?;>
Wszyscy zachwalają, a jadę jutro na wycieczkę 3-dniową do Wrocławia, więc i wizyta w Empiku się pewnie trafi :P
Z reguły komiksów SW nie czytam, jedyny to komiksowa wersja Cieni Imperium i jeszcze taki co kupiłem na wyprzedaży nad morzem :D Wolę książki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2007 o 11:55, fataem napisał:

Według mnie jest ich 5, ale nie chce mi się sprawdzać.


Sprawdziłem na bastionie ;)
Ale piszę, że ciekawsze Więzy Krwi :P Tylko jedna część jest?;>
Tak tu się pytam, a w Empiku jak zwykle będzie jeden komiks xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy słyszeliście o modzie Knights of the Force do Jedi Academy?
Czy można go gdzieś ściągnąć, czy jest on traktowany jako dodatek i sprzedawany jest oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że słyszeliśmy.To jest mod,a więc musi być za darmo.Na razie możesz ściągnąć sobie demo ze strony www.kotf.com (oficjalna strona moda).Pełna wersja miała się już pojawić,ale nadal o niej nic nie słychać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 14:53, Skywalker560 napisał:

Pewnie,że słyszeliśmy.To jest mod,a więc musi być za darmo.Na razie możesz ściągnąć sobie demo
ze strony www.kotf.com (oficjalna strona moda).Pełna wersja miała się już pojawić,ale nadal
o niej nic nie słychać...

A można w to pograć bez podstawki? I w sumie się zapytam jeszcze czy podstawkę można gdzieś jeszcze dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:10, zbysheck napisał:

> Pewnie,że słyszeliśmy.To jest mod,a więc musi być za darmo.Na razie możesz ściągnąć sobie
demo
> ze strony www.kotf.com (oficjalna strona moda).Pełna wersja miała się już pojawić,ale
nadal
> o niej nic nie słychać...
A można w to pograć bez podstawki? I w sumie się zapytam jeszcze czy podstawkę można gdzieś
jeszcze dostać?

Można czasami na allegro, ale nie spodziewaj się normalnych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:23, hans olo napisał:

Można czasami na allegro, ale nie spodziewaj się normalnych cen.

A jakiegoś dystrybutowa w Polsce to ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 23:29, zbysheck napisał:

> Można czasami na allegro, ale nie spodziewaj się normalnych cen.
A jakiegoś dystrybutowa w Polsce to ma?

Prawnie to pewnie i ma. Ale praktycznie to można powiedzieć, że "dał nogę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować