Zaloguj się, aby obserwować  
Patryk_R1

Archiwum Star Wars czyli coś dla wielbicieli Jedi i nie tylko

4666 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2007 o 22:31, Adamido napisał:

Pytanko :Czy stormtrooperzy to klony?


Niekoniecznie.11 lat przed bitwą o Yavin doszło na Kamino do rebelii klonerów przeciwko Imperium,którzy używali swoich technologii klonowania do wypowiedzenia wojny Imperium.Została ona stłamszona potężnym atakiem na Tipoca City,na czele którego stał Boba Fett,prowadzący 501st przez korytarze kompleksu klonowania.

Potem Imperator zminimalizował ryzyko buntu klonów Jango Fetta,dodając nowe wzory genetyczne i rekrutując nie-klonów.W końcu główny trzon szturmowców tworzyli normalni żołnierze,nie klony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 23:03, Lamb3rt napisał:


> Pytanko :Czy stormtrooperzy to klony?

Z tego co wiem to tak ;) Po przemianowaniu Republiki na Imperium dostali nową broń (ciekawe,
że była słabsza ;P) i zbroje (też mniej efektywne... :P).


No nie koniecznie. Zobacz sobie Jedi Academy, kampania, pierwsza misja. Dwóch gości ze sobą gada, jeden mówi, że był Clone Trooperem, a na klona Jango Fetta nie wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:06, fataem napisał:

A SW:Jedi Academy, nie ukazało się czasem wcześniej niż Atak Klonów, w którym widoczna była
twarz Jango Fetta?

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2007 o 22:31, Adamido napisał:

Pytanko :Czy stormtrooperzy to klony?


Chmmm,,,to raczej kwestia oczywista...
Oczywiście, że tak. Jak wspomnieli tu wcześniej moi przedmówcy z czasem do Akademii Imperailnej przyjmowano (lub zmuszano do szkolenia i służby) cywili, ze względu na przyspieszone starzenie się klonów. Podczas akcjii ST klony były już stare, a nowa produkcja dwukrotnie szybciej przestawała być użyteczna w celach imperailnych...Z tego względu (to są moje przypuszczenia, nie widziałem nigdy na to jeszcze potwierdzenia) Imperator miał dwa typy wojsk - żołnierzy i weteranów...Weterani zapewne strzegli DS, różne statki itp., a mięso bitewne, czyli cywile zostawali wysyłani na działania zbrojne ;)
Mimo tego iż przyjmowano cywili to pierwsza armia szturmowców w 100% składała się z klonów - potem dopiero zaczetyo mieszać, jednak na 99,9% (niestety nie doczekaliśmy się o tym książki) w czasach RotJ klony (oczywiście pod nazwą szturmowcy) funkcjonowały...
Full Wypas - eee...no i co z tego iżwgrze ma inny wizerunek?! Mogło być co najmniej dzieisęć powodów,dla których tak nie zrobili. Poza tym nawet samo umieszczenie zdania w grze jest błędem. Przypomnę iż premiera JK:JA miała miejsce w 2003 roku. Skąd twórcy mogli wiedzieć co stanie się z klnami w RotS?
Sidious mógł na przykład kazać zabić wszysktie klony, a Kamino zniszczyć doszczętnie. Przecież Lucas mógł sobie napisac tam co chciał...:D
hans olo - trochę spóźnione, ale gratki z okazji awansu xD
Skywalker560 - jak sam napsiałeś, do rebelii doszło w 11 BBY - a co przez te osiem lat? Kim byli szturmowcy?
Na końcu napisałeś, że główny trzon potem stanowili cywile - no ale klony jednak były, prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 14:56, Oskar24 napisał:

Na końcu napisałeś, że główny trzon potem stanowili cywile - no ale klony jednak były, prawda?:P


Miałem na myśli to,że Imperator dążył do ograniczenia ilości klonów,szczególnie Jango Fetta,które to klony mogły się zbuntować.Wymieszano wzory genetyczne i rekrutowano obywateli.Po pewnym czasie liczba klonów poważnie zmalała,a w późniejszym okresie zniknęły one kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2007 o 14:56, Oskar24 napisał:

Full Wypas - eee...no i co z tego iżwgrze ma inny wizerunek?! Mogło być co najmniej
dzieisęć powodów,dla których tak nie zrobili. Poza tym nawet samo umieszczenie zdania w grze
jest błędem. Przypomnę iż premiera JK:JA miała miejsce w 2003 roku. Skąd twórcy mogli wiedzieć
co stanie się z klnami w RotS?
Sidious mógł na przykład kazać zabić wszysktie klony, a Kamino zniszczyć doszczętnie. Przecież
Lucas mógł sobie napisac tam co chciał...:D


A może kontaktowali się z Lucasem w sprawach ep 3? W 2003 miał już w miarę przejrzysty scenariusz (dowiedziałem się, bo mam album Zemsty). Zresztą to też są tylko moje przypuszczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha! Dziś jest ten dzień!!! Właśnie przeczytałem news. Dokładnie za 4 godziny i 52 minuty będziemy mogli ściągnąć pierwszą część KotFa!!! A 7 Lipca drugą część! Każda po około 1 GB!! W końcu! Jeśli teraz Tim tego nie wypuści (w co szczerze wątpię) to kompletnie przekreślę KotFa. To po prostu musi wyjść!

PS Piszę dwa posty pod rząd, ale są one w odległości czasowej o jeden dzień, a wczoraj jeszcze tego newsu nie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko małe - w demku Jedi Outast,w tej misji na Azloc III,po pokonaniu Reborna trzeba przejść do drugiego hangaru takimi drzwiami,z których wyłażą szturmowcy po zabiciu Mrocznego Jedi.Problem w tym jest taki,że korytarz potem jest zablokowany polem siłowym.Jak je wyłączyć,by nie trzeba było cheatować (no wiecie,cheat na przechodzenie przez ściany)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludizom coś naprawdę odwala :/
Amazon przeprowadził ranking, gdzie wytypowano pięć najgorszych serii wszechczasów...
I na piątym miejscu znalazło się...Star Wars!!
Hańba! Bluźniercy!
Co to ma być? Co to za głosowanie!?!
http://film.interia.pl/wiadomosci/film/news/najgorsze-filmowe-serie,932227 - link do artykułu :/
Jest tyle złych serii, ale oczywiście antyfanów SW jest całkiem sporo, szczególnie wśród starszego wieky - nie potrafią docenić klasyki i dla nich ST to tylko rąbanka...
Echhh.....no brak mi słów ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Zauważyłem i zatrowrzyłem się śmiertelnie - toż to hańba! Ja rozumiem - nowa trylogia jest naprawdę japońska (czyli jako-taka), ale następne trzy części to klasyka! Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skandal! Ktoś im musiał za to zapłacić.Seria Star Wars przyniosła krocie!!! I to jedna z najlepszych serii!!

BTW FILES STILL UPLOADING....%35 JEszcze tylko 65%... Za ok. 1 h będzie można ściągnąć KotFa ;) O ile się nie mylę, to jeśli nie masz konta na Rapidshare to nie będziesz mógł ściągnąć KotFa, więc rejestrować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:20, Full Wypas napisał:

BTW FILES STILL UPLOADING....%35 JEszcze tylko 65%... Za ok. 1 h będzie można ściągnąć KotFa

A co Ci to da? Przecież i tak dzisiaj będzie tylko 1 część do ściągnięcia i czekanie na 2 część prawie 2 tygodnie.

Dnia 25.06.2007 o 16:20, Full Wypas napisał:

;) O ile się nie mylę, to jeśli nie masz konta na Rapidshare to nie będziesz mógł ściągnąć
KotFa, więc rejestrować się!

Pierwszy raz słyszę o tym, że trzeba mieć konto żeby "coś" z RS ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Ooo! Widzę, że natrafiłem na kogoś, kto orientuje się w temacie KotF. Mam takie pytanie: Jaką trzeba mieć część gry - JK2 czy JK: Jedi Academy, by można było sobie ściągnąc ten dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:39, Wieśniakoo napisał:

Ooo! Widzę, że natrafiłem na kogoś, kto orientuje się w temacie KotF. Mam takie pytanie: Jaką
trzeba mieć część gry - JK2 czy JK: Jedi Academy, by można było sobie ściągnąc ten dodatek?

Ja się orientuje na tyle, że wiem tylko że mod jest przeznaczony do Jedi Academy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2007 o 16:35, balduran2 napisał:

A co Ci to da? Przecież i tak dzisiaj będzie tylko 1 część do ściągnięcia i czekanie na 2 część
prawie 2 tygodnie.

No ale raczej będzie można grać w tą część pierwszą. Tim oddzielił singe od multi i odjął większość misji, co nie oznacza, że nie będzie już można pograć. Przynajmniej tak mi się wydaje... Co do Rapidshare- pomyliłem się, po prostu będzie się szybciej ściągał KotF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 16:55, Full Wypas napisał:

No ale raczej będzie można grać w tą część pierwszą. Tim oddzielił singe od multi i odjął większość
misji, co nie oznacza, że nie będzie już można pograć. Przynajmniej tak mi się wydaje...

Możliwe, choć wątpliwe. Ale mam nadzieję, że będzie można już pograć na 1 części. Bo czekać kolejne 2 tygodnie to była by już przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 17:05, Lamb3rt napisał:

W pierwszą część można będzie zagrać ;) Nie bójcie się o to ;P

Dobrze, już się nie boimy ;P
Czyli jak dobrze pójdzie, to jeszcze dzisiaj w nocy sobie zagram!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować