Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

MOŻLIWY SPOILER
/ciach/
Wybacz, że odgrzebuje tego posta, ale musiałem to zrobić, bo z wiedzą o zakończeniu mogę powiedzieć, że...

Dnia 21.01.2007 o 23:45, Lone Wolf napisał:

Fabuła- prawdę mówiąc, to pokazana w tak prosty sposób, że wszystkiego domyśliłem się w 2 rozdziale
:D Ale nie powiem, żeby była głupia, czy coś. Zwyczajnie nie wybija się ponad przeciętną.

Jeśli patrzeć na to ze strony domyślania się, to ja domyśliłem się wielu rzeczy już przed premierą :P:P:P
Tutaj na dowód kilka linków:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1615&pid=694
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1615&pid=696
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1615&pid=734
Większość z moich przypuszczeń się sprawdziła ;]

Dnia 21.01.2007 o 23:45, Lone Wolf napisał:

Ogółem jednak bardzo przyjemna gra :)

Racja, racja :D

A teraz moje odczucia na temat gry:
BOSKO
:)
Gra jest cudna, trochę krótka, ale przynajmniej nie nuży. Walki to wielka beczka miodu. Ale jak w każdej beczce miodu jest łyżka dźiegciu - walka z pająkami to istna udręka, przynajmniej dla woja (chociaż po zdobyciu miecza zadającego obrażenia od ognia, to nie jest tak źle).
Z pomysłów nietrafionych/niewykorzystanych razi mnie jedynie możliwość korzystania ze zdolności Xany. Taki bajer, który nie jest za bardzo użyteczny...
Za to walka finałowa jest całkiem przyjemna.
Ogólnie: jestem bardzo zadowolony z kupna DM. Jest warta pieniędzy jakie trzeba na nią wydać (a nawet jest warta więcej). A te wszystkie pochwały są tylko po singleplayer. Gra wieloosobowa może dostarczyć mi kolejnych powodów do zachwytu.

PS
Troszke szkoda, że mistrz Phenrig nie dostał większej roli. Bardzo interesująca postać IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moja gra nie odtwarza filmow o co kaman chodzi ,jet glos mistrza i Xanny a ekran czarny z bialym prostokatem.Widac dopiero loading do 1ego rozdzialu.Ale zagralem w prolog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem tego Steama żeby grać w internecie i jak klikam na ikone DM wielu graczy to updatuje sie ten steam i jak sie zupdatuje to działa i co mam zrobić zeby grać przez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mój procesor da radę(Athlon Xp 2500+)
Demo mi chodziło na wysokich detalach.
Minimalny wymagania procesora to 2,6GHz czy 2,2GHz??
Proszę o odpowiedź: czy będe mógł grać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem włączyłem DM po raz pierwszy i grałem aż do 5 rozdziału wyłączyłem i zrobiłem przerwę włączyłom po raz drugi machnąłem miczem na ekranie pojawiły się paski i wyszło do pulpitu gdzie było napisane engine error Internal driver error in IDDirect9::Device9::Presents() włączyłem po raz drugi i normalnie sie ruszyłem i to samo nie wiem co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gra zainstalowała się bez problemu tylko jak odpalam gry to zamiat gry pokazuje się okienko

o tytule

mm.exe-Nieznaleziono punktu wejścia

i w oknie pisze

Nie znaleziono punktu wejścia procedury _BinkShouldSkip@4 w bibliotece binkw32.dll.

nigdy nie ma na to odpowiedzi prosze o pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bink, to bibliotek służąca do odtwarzania filmów. Gra wysypuje Ci się w momencie próby inicjalizacji interfejsu tej biblioteki ... Możliwe powody:
- niepoprawna instalacja gry (reinstalacja w innym folderze może pomóc)
- stara wersja biblioteki binkw32.dll (podłożenie jej z innej gry np Obliviona, ale to małoprawdopodobne DM ma własną z płyty)
- namieszane w systemie (tu trudno coś doradzić ... nowe stery do grafiki, reinstalka DX-a ...)
- zainfekowany komp (wirusy dopisują się do plików zmieniając ich strukturę wewnętrzną, to może wywołać podobny objaw)

Żeby to ominąć (trochę niedźwiedzia rada, bo o ile pomoże to w samym odpaleniu gry, to w trakcie akcji, są też filmiki, które mogą się wysypać) usuń wpisy z pliku: Dark Messiah of Might and Magic\mm\media\startupvids.txt
Pomoże to na pewno tyle, że uruchomi się menu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gdy grałem w Dark Messiah wszystko było po polsku. Po restarcie kompa, steam wywalił jakieś błędy więc odinstalowałem go bo i tak nie chciałem grać w necie. Włączam grę dla pojedynczego gracza, a tu wszystko po angielsku. Zainstalowałem steama ale to nic nie dało. PROSZĘ O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej Steam odinstalował się razem z częścią plików konfiguracyjnych wskazujących na polskie zasoby... Ponowna instalacja gry powinna Ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie jezyka w grze. Czy jesli kupie wydianie polskie czy bede mogl właczyc tryb english?
Nie lubie gier tlumaczonych na polski, wole grac w ich "ojczystym" jezyku.
A jesli nie bede mogl grac na mojej polskiej wersji po polsku, czy bedzie dzialał cd key i plyta jesli sciagne wersje instalacyjna z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grr nie mozna edytowac.

"A jesli nie bede mogl grac na mojej polskiej wersji po polsku, czy bedzie dzialał cd key i plyta jesli sciagne wersje instalacyjna z netu? " prosze zmienic na
A jesli nie bede mogl grac na mojej polskiej wersji po angielsku, czy bedzie dzialał cd key i plyta jesli sciagne wersje instalacyjna z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem taki gupi :)

Nie kupilem jeszcze gry, pytam sie przed popelnieniem tego bledu ;)

Nie moge nigdzie znalesc wersji po english :S
Znalazlem na steam... ale to kosztuje o 50 zl wiecej niz na polce w polsce. Dlatego sie pytam ;)

Napewno nie bedzie mnie kosztowalo 50 zl sciagniecie ;)

A wiesz gdzie mozna kupic wersje english?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 10:53, Norrdec napisał:

/ciach/

Podczas instalacji masz możliwość zainstalowania DM w jednej z czterech dostępnych wersji językowych: polskiej, angielskiej, czeskiej lub węgierskiej.
Swego czasu w sklepie gram.pl była jeszcze angielska wersja kolekcjonerska, ale już jej nie ma. Jednak mówiąc szczerze obecna wersja, która zawiera podobne dodatki jak AEK (tzn. dodatkowa płyta z filmem "Making of.." i ścieżką dźwiękową, mapa do trybu multiplayer; nie wiem jak z dodatkowymi broniami i postacią do multiplayera), a dodatkowo ma 4 wersje językowe, opłaca się bardziej niż AEK (IMO).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować