Zaloguj się, aby obserwować  
Ninja_Seba

Dark Messiah - temat ogólny

3618 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 11:47, safran44 napisał:

Cześć mam takie pytanko bo chcem sobie zakupic grę Dark Messiah of Might and Magic i niewiem
czy mi zadziała moj sprzet to AMD ATHLON 64+ 6400 X2 1GB ramu GeForce 8600 GT 256 mb.


Sory za off top , ale <używa słowa na K> człowieku napisałeś to żeby się kompem pochwalić ?! Nawet Gears of War Ci pójdzie ! A Ty piszesz swój komp na który wiesz że gra wejdzie i sie pytasz ! Robisz to specjalnie !? Ja rozumiem gdyby było pytanie czy nie ma problemów z kartą grafiki czy procesorem ale to przeginka :/

Full Wypas --> Ja skończyłem w piątek :D 3 raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra ktos w multi?
Ja zaczalem wczoraj, nawet fajnie,ale zadna rewelacja:) trzeba ramu sporo bo mi czasem chrupnie przy 1,5 giga ramu. I wydaje mi sie ze scena klanowa tez nie za duza;P Ot z 5 klanow na krzyz widzialem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 00:06, Radovan napisał:

gra ktos w multi?
Ja zaczalem wczoraj, nawet fajnie,ale zadna rewelacja:) trzeba ramu sporo bo mi czasem chrupnie
przy 1,5 giga ramu. I wydaje mi sie ze scena klanowa tez nie za duza;P Ot z 5 klanow na krzyz
widzialem ;)

Jak dla mnie multi bdb, dosyć wymagający, czasem irytujący ( biegający wkoło zabójca ehh) ale dający sporo satysfakcji ( head łucznikiem zrobiony przeciwnikowi biegnącemu z flagą nieumarłych na pare sekund przed końcem mapy - bezcenne :))
Full Wypas --> rób szybko upgrade bo gra jest tego warta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mam problem,gdyż czasem kiedy probuje wbić się na jakiś serwer dostaje komunikat że moja wersja mapy rozni sie z ta z serwera, wie ktos co z na to poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 21:34, Radovan napisał:

Znowu mam problem,gdyż czasem kiedy probuje wbić się na jakiś serwer dostaje komunikat że moja
wersja mapy rozni sie z ta z serwera, wie ktos co z na to poradzic?

Może serwer używa moda - na darkmessiah.filefront.com są mapy. Multi wcale mi się nie spodobało, ale może wpadałem na takie serwery (zresztą ludzie są tylko na CTF, którego nienawidzę)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:11, Ecko09 napisał:

Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie ma Dark Messiah do Steamu? Czy jest konieczny do gry w single?

nie, mozna zainstalowac dm bez steama, ale wtedy nie masz mozliwosci gry w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:21, MarneusPL napisał:

> Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie ma Dark Messiah do Steamu? Czy jest konieczny do gry
w single?
>
nie, mozna zainstalowac dm bez steama, ale wtedy nie masz mozliwosci gry w multi.


multi mi wisi, pytam sie o single.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 13:53, Ecko09 napisał:

> > Może mi ktoś wytłumaczyć jak sie ma Dark Messiah do Steamu? Czy jest konieczny do
gry
> w single?
> >
> nie, mozna zainstalowac dm bez steama, ale wtedy nie masz mozliwosci gry w multi.

multi mi wisi, pytam sie o single.

Więc nie musisz ściągać nic ze steama instalujesz i możesz grać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:40, zadymek napisał:

BTW Gdy już spotkasz tego pana(patrz screen) sprzedaj mu kopa odemnie:)


pana juz spotkalem, kopa z pozdrowieniami od ciebie dostal:)

obecnie jestem w poziomie z pajecza statua. na poczatku, glownie przez problemy techniczne, mocno sie zniechecilem do gry. nie spodobal mi sie design pierwszych leveli(scena wiazdu do stonehelm wygladala strasznie sztucznie), walka tez byla jakas dziwna, najbardziej wkurzalo mnie pudlowanie bohatera nawet podczas zamachu czy ciecia, tylko dlatego ze celownik nie byl dokladnie na przeciwniku a kilka centymetrow dalej. teraz juz lepiej opanowalem walke i nie mam z tym problemow, ale z poczatku bylo to mocno denerwujace.
im dalej w las tym lepiej mi sie gra - walka z cyklopem i poziom z chatkami orkow na klifach to po prostu majstersztyk. pojedynki za kazdym razem wygladaja inaczej, trzeba szybko zorientowac sie co nadaje sie do wykorzystania na nasza korzysc i szybko zrobic z tego uzytek. nie ma to jak przywalic orkowi krzeslem, poprawic pchnieciem po czym kopnac go tak by spadl z 200 metrowej przepasci:)

jak na razie gra bardzo mi sie podoba, mam tylko nadzieje ze nie skonczy sie zbyt szybko. od tej pajeczej statuy duzo jeszcze do konca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj przeszedłem demko i muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem tej gry świetna grafika a szczególnie fizyka daje "czadu" w tej grze engin od HL2 pokazuje pazurki gdyby nie wiedźmin to już pędził bym do sklepu po DM za 40 zł w TS :)

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2007 o 18:24, MarneusPL napisał:

jak na razie gra bardzo mi sie podoba, mam tylko nadzieje ze nie skonczy sie zbyt szybko. od
tej pajeczej statuy duzo jeszcze do konca?

Przeszedłeś połowę gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:56, Altair05 napisał:

he te dwie rzeczy można spokojnie połączyć.Biegniesz do sklepu teraz po dm za te 40 zl a potem
za tydzien po wiedzmina.Proste nieprawdaż?

Po wiedźmina nie muszę biegać przyślą mi go już w następnym tygodniu :P

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 18:29, PtaQ15 napisał:

Ja dopiero dzisiaj przeszedłem demko i muszę powiedzieć że jestem pod ogromnym wrażeniem tej
gry świetna grafika a szczególnie fizyka daje "czadu" w tej grze engin od HL2 pokazuje pazurki
gdyby nie wiedźmin to już pędził bym do sklepu po DM za 40 zł w TS :)

Pozdrawiam!

Jakby to dziwnie nie zabrzmiało uwielbiam się bawić telekinezą można tutaj świetnie zobaczyć działanie fizyki ( zabijanie postaci częściami otoczenia itp. ) Szkoda że w multi nie można mieć tego czaru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować