Zaloguj się, aby obserwować  
citekmaniak

GTA IV WEDŁUG NAS , czyli co byśmy chcieli zobaczyć w grze

373 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2006 o 19:41, jedirulez napisał:

A ja bym chciał aby Rockstar nie spieprzył tak koncówki gry jak w San Andreas.



Co jset na końcu sa??(kiedyśb grałem ale niedoszlem,ateraz czekam az mi przyjdzie sa!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał aby były prawdziwe samochody prawdziwie istniejących firm a nie tak jak w poprzednich stare złomy robione na czegos bazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 19:42, pro evo napisał:

> A ja bym chciał aby Rockstar nie spieprzył tak koncówki gry jak w San Andreas.


Co jset na końcu sa??(kiedyśb grałem ale niedoszlem,ateraz czekam az mi przyjdzie sa!!)

>zgadzam się z tobą pro evo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak sobie dzisiaj właśnie myślałem, że chciałbym żeby w czwórce ludzie nie byli tak bezsensownie bezmyślni jak w popszednich częściach - chodzą bez celu i tylko stwarzają pozory żyjącego świata (cały świat powinien żyć własnym życiem, każdy żeby miał własne cele i plany, i żeby nie znikali jak również fury;P). A i żeby jeszcze jak wywalam ich z samochodu to żeby się nie poddawali tak ot po prostu jakiemuś pierwszemu lepszemu frajerowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:19, katatynka napisał:

Czy ktos wie kiedy wyjdzie najnowsze gta na komputer????


Teraz jest zapowiedziane jedynie na PS3 oraz X360. Miejmy jednak nadzieję, że tak jak poprzednie części wyjdzie około rok po premierze konsolowej.


...Słyszeliście ostatniego newsa? Wczoraj czytałem, że bardzo możliwe jest wyjście GTA na Wii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2006 o 10:19, katatynka napisał:

Czy ktos wie kiedy wyjdzie najnowsze gta na komputer????

z wypowiedzi pracownika Microsoftu (BTW news o GTA IV z gramu to tak naprawde komentarz wypowiedzi tegoż pracownika z E3, nie ma to jak kilku miesięczny poślizg :D) wynika że Gra wyjdzie na XBX 360 jak i Viste, czytajcie między wierszami.
Zresztą podali date przcież :)


struksik
>ja bym chciał prawdziwego rozwalania budynków, nie ma co kod na rakietnce i całe miasto twoje

a ja nie, nie wiem jak wy ale ja bym wtdy rozwalił cały świat gry, a niedaj bóg jak zrobisz coś takeiego podczas fabuły, np. budynek gdzie potem będzie sie wykonnywać misje, i co wtedy? bodynek będzie "nieśmiertelny" eee nieee nie przesadzajmy.


Buhaj91
>ja bym chciał możliwość posiadania psa. fajnie by byłlo zrobić sieczke z pitbullem na smyczy.... ;p;p

Wiesz, szans nie ma na to. zwierząt i dzieci w tego typu prach nie będzie, poprostu gdyby coś takiego było ( poza ptakami szybujcymi po niebie)
to zapewne można by je zabić.
a wtedy rockstar został by tak udupiony przez polityków że już by się nie podniusł, wyobraźcie sobie że taki gostek idzie i strzela do pców i dzieci, wiem że w postalu były zwerzęta ale jaki po tym był szum, poza tym nie popadajmy w przesade, po co psy w GTA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym chciał w GTA IV ? Klimat rodem z Hitmana, grafikę z Gears of War i otwartość świata 10 razy większą od San Andreas

Czego bym nie chciał ? Ziomalskiego klimatu rodem z San Andreas, grafiki na renderwar, lepszego AI, przynajmniej na poziomie Far Cry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować