Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 najbardziej przereklamowana?

102 postów w tym temacie

Od samego początku Ps3 jest przeraklamowane :) Pokazywali screeny z gier (super szczegóły) a teraz 33% gorzej !!!! Według mnie Xbox360 jest dużo lepszy od Ps3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:49, Kurammi napisał:

> a ja żeby Microsoft splajtował ... i Nintendo ... to by było piękne:)))))))))))))))))))))))))))))


Microsoft zbankrutował! Śmieszny jesteś :D. A nawet jeśli, to na 95% używasz Windowsa. Gdyby
M$ splajtował jakiego systemu używałbyś Linuxa i Maca. Ludzie wy po prostu nie szanujecie M$.
Wiem, że z nim dużo kłopotów, ale iżeli się jest największą firmą na świecie, trudno ustrzec
się błędów.



Używam Windowsa ale takie z nim problemy są ... gdyby Microsoft zbankrutował ( wiem że to prawie niemożliwe ale można pomarzyć :) ) to bym używał Linuksa jest o wiele lepszy a gdyby tego mało jest darmowy ale mało popularny więc jest mały dostęp do produktów do Linuksa dlatego go nie używam :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, zastanówcie się. Jak można oceniać coś czego nie ma jeszcze na rynku (na naszym)? To jak powiedzieć, że ziemniaki są nie dobre nigdy w życiu ich nie próbując. Zamiast objeżdżać firmę, poczekalibyście trochę aż sprzęt się zadomowi, pobędzie trochę na rynku, a nie "PS3 jest głupie bo coś tam". Jak czytam coś takiego to wyobrażam sobie albo fanboya innej marki albo kogoś, kogo zżera wielka zazdrość do tych, którzy mogli sobie pozwolić na daną rzecz (co do PS3 to mnie pewnie nie będzie na nią stać, no ale cóż, takie życie "jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma").O ile dobrze sobie przypominam to samo było jak wychodził X360 i co teraz jest? "X360 jest zajebisty itp. itd.". Tak samo może być z PS3. Narzekacie, że PS3 jest droga (no i macie trochę racji) ale na wstępie w Polsce będzie kosztować taniej niż PS2 jak wchodziło na nasz rynek (2699 zl). Po co jeździć firmie za ich sposób bycia (mnie też się nie podoba ale spróbujcie sami prowadzić taką firmę, splajtowalibyście szybciej niż myślicie)? Cierpi na tym konsola która może się okazać naprawdę dobra i zarządzić na rynku, a potem (albo przedtem :) pojawić się w waszych domach. Ciekawe tylko czy wtedy przyznacie się do błędu czy będziecie siedzieć cicho. Ja tam licze na sukces wszystkich 3 konsol. Wtedy będzie dużo fajnych gierek dla każdego. Nie krytykujcie czegoś czego nie próbowaliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 15:05, Mr_Hyde napisał:


>
> no to prawda z tym PS3 a jeśli chodzi o Wii ... to też , tylko Wii moty rozwalają telewizory

> , okna , wazony itd. ... ciekawe czy były już ofiary śmiertelne :) ojojoj powinni zabronić

> Wii i uznać za urządzenie NIEBEZPIECZNE DLA ZDROWIA :)

Ludzi twojego pokroju powinni uznac za niebezpiecznych z powodu twojego fanatyzmu i braku racjonalnego
rozumowania :P .



to najbardziej złośliwa odpowiedź jaką dostałem w życiu ... ty jesteś niebezpiecznym durnym fanatykiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tych komentarzy nie ma większego sensu. Ocenianie konsoli po tym co się widziało na screenie, która jest dopiero miesiac na rynku ? brednia i tyle. Nikt z X360 nie wyciągnął pięknej grafy miesiac po jej wydaniu a wy czepiacie się ps3. Porównanie można robić za min rok jak już większość producentów nauczy się w dużej części programować gry.

Zgadzam się z Garret. Tym większy sukces konsol tym są tańsze, tym bardziej się do nich przykładają a przy okazji powstaje więcej ciekawszych gier. Same zalety z większej konkurencji :) Czasami tylko szkoda że do zagrania w pewne gry trzeba mieć kilka konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwne wrażenie, że każda konsola jest bardzo dobra. Ale zgadzam się, że JAKIM DO JASNEJ CHOL**** cudem można wiedzieć, jak się gra na PS3, skoro nie ma na nią najlepszych tytułów, które są w trakcie powstawania?

Jakość konsoli liczy się od gier na nie, szybkości działania, uniwersalności itp. cech. A im większa konkurecja, tym lepiej, bo pozwala to a) sprawdzić gry; b)pozwala walczyć producentom, co dla nas konsumentów jest najlepsze <obniżki cen itp.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>JAKIM DO JASNEJ CHOL**** cudem
Nazwy choroby bym nie cenzurował:) (koniec offtopu)
A PS3 nie lubię za odejście Sony do świata, za ich wydumane wyobrażenie o sobie - to samo z M$ i XKlocem

Jedyne do czego JESZCZE się nie zraziłem to Wii (chyba że nazwa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wróżę Sony sukcesu.
PS3 jest przereklamowane, drogie, mają kłopoty z produkcją, a na dodatek tworzenie gier jest trudne i kosztowne.
PS3 z powodu zaporowej ceny kupią tylko najwięksi fani, ciekawe czy uda im się sprzedać choć 20mln...

A co do stwierdzenia, że sytuacja z PS2 była podobna kompletnie się nie zgadzam.
PS2 było prawie dwukrotnie tańsze, nie było takich kłopotów z produkcją, konkurencja była dużo słabsza, no i dużą rolę w popularyzacji PS2 odegrało DVD (które w przeciwieństwie do Blu-ray było już dość popularne i nie miało żadnej konkurencji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepokojące jest dla mnie tylko jedno. Mianowicie, jeżeli się okaże, że PS 3 odniesie sukces, załóżmy, że taki jak PS 2, to kolejna generacja będzie jeszcze bardziej bogata w kity, które będą nam wciskać podczas różnych prezentacji. Poziom "przesadyzmu" sięgnie swego szczytu, a duma wypruje im z rozumu wszelki szacunek do klienta. Okaże się bowiem, że odpowiednie wyniki badań marketingowych uczynią z nas doszczętnie bezdusznych niewolników konsumpcji w oczach wielkich biznesmenów. O ile już nas tak nie spostrzegają...

Co nie zmienia faktu, że zależy mi na PS 3 ^^ Jednak rodzę nadzieję, że po tej promocji Sony się zreflektuje i zacznie traktować nas jak ludzi, a nie wyłącznie jako numerek, który ma robić za wyznacznik zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@1602
PS2 w dniu premiery w Polsce kosztowało 3 tyś zł, w porównaniu do PS3 który będzie zapewne tańszy 2.6 tyś lub coś w tej okolicy. Tańszy może i był, ale w Stanach lub innym rejonie gdzie przelicznik był w $ a nie euro. Nie mówiąc już o tym że Polska nie była jeszcze w UE. Jedyny tak naprawdę problem Sony to produkcja, reszta to jest tylko takie gadanie. Droga ? X360 też tyle kosztował w dniu premiery. Trudności w tworzeniu gier ? jak narazie gadanie tylko nie których developerów, jakoś np Squeresoft nic nie gadał, a są z PS od ich początku istnienia. Także zapewne trudności są porównywalne do tych jakie były przy wcześniejszych wersjach konsoli Sony jak i przy X-klockach. Nowa architektura to trzeba się też uczyć, a nie którym nie chce się to też narzekają. Co do Blu-raya to mimo wszystko po to odeszło się od CD aby nie nagrywać na kilka płyt, to samo będzie z DVD jak wkońcu skończy się miejsc, a mysle że przy takich tytułach jak MGS czy FF może to nastąpić bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:53, neozeus napisał:

Niepokojące jest dla mnie tylko jedno. Mianowicie, jeżeli się okaże, że PS 3 odniesie sukces,
załóżmy, że taki jak PS 2, to kolejna generacja będzie jeszcze bardziej bogata w kity, które
będą nam wciskać podczas różnych prezentacji. Poziom "przesadyzmu" sięgnie swego szczytu, a
duma wypruje im z rozumu wszelki szacunek do klienta. Okaże się bowiem, że odpowiednie wyniki
badań marketingowych uczynią z nas doszczętnie bezdusznych niewolników konsumpcji w oczach
wielkich biznesmenów. O ile już nas tak nie spostrzegają...

Co nie zmienia faktu, że zależy mi na PS 3 ^^ Jednak rodzę nadzieję, że po tej promocji Sony
się zreflektuje i zacznie traktować nas jak ludzi, a nie wyłącznie jako numerek, który ma robić
za wyznacznik zysków.

Ja liczę że na rynku będzie podobna ilość konsol różnych producentów (w szczególności X-klocka i PS) co ostudzi pewne zachowania kierownictwa Sony, ale też przyczyni się do jeszcze większej walki o klienta czy większego rozwoju konsol ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 18:55, PioTRaS napisał:

@1602
PS2 w dniu premiery w Polsce kosztowało 3 tyś zł, w porównaniu do PS3 który będzie zapewne
tańszy 2.6 tyś lub coś w tej okolicy. Tańszy może i był, ale w Stanach lub innym rejonie gdzie
przelicznik był w $ a nie euro. Nie mówiąc już o tym że Polska nie była jeszcze w UE.

To, że w Polsce PS2 kosztowało 2799zł nic nie znaczy, bo w krajach od których zależą losy konsoli (UE, USA, JAP), PS2 kosztowało prawie 2 razy mniej niż teraz PS3.

Dnia 19.12.2006 o 18:55, PioTRaS napisał:

Co do Blu-raya to mimo wszystko po to odeszło się od CD aby nie nagrywać
na kilka płyt, to samo będzie z DVD jak wkońcu skończy się miejsc

Chodziło mi o to, że Blu-Ray nie przyciągnie graczy tak jak kiedyś DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie wróżę Sony sukcesu.

Wróżyć to ty se możesz z tyłka (wybacz, musiałem)

>To, że w Polsce PS2 kosztowało 2799zł nic nie znaczy, bo w krajach od których zależą losy konsoli (UE, USA, JAP), PS2 kosztowało prawie 2 razy mniej niż teraz PS3.

Zobacz sobie specyfikacje. PS2 ma gorsze bebechy niż mój komp z 99 roku (czyli słabszy niż słaby) co daje niskie koszty produkcji. PS3 jest jakieś hmmm... 4-6 razy lepsze niż mój obecny komp. Ma skomplikowane bebechy, które trochę kosztują. Ponieważ postęp techniki jest bardzo duży za parę miesięcy koszty znacznie się zmniejszą, programiści nauczą się dobrze programować na konsoli. Czyli będzie mogło sobie na nią pozwolić więcej ludzi + gry będą lepsze (tak, być może nawet (a raczej zapewne) lepsiejsze niż te na X360 i Wii).

>Chodziło mi o to, że Blu-Ray nie przyciągnie graczy tak jak kiedyś DVD.

Rodzaj zapisu nie przyciąga graczy. DVD też nie przyciągało graczy. Po prostu umożliwiało lepszą jakość i więcej miejsca. Tak samo jest z Blu-Ray''em. Graczy przyciągają gry. A te w niedługim czasie mogą zajmować dużo więcej miejsca niż pozwala na to DVD, a może nawet (no a GTA któreś tam to już na pewno) więcej niż pozwala na to HD-DVD. Zresztą nie wiesz czy przyciągnie czy nie. Nie jesteś bogiem ani nikim w tym rodzaju, więc nie możesz przewidzieć przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 20:04, Garret2 napisał:

Wróżyć to ty se możesz z tyłka (wybacz, musiałem)

Nie ma to jak błysnąć intelektem (wybacz, musiałem)

Dnia 19.12.2006 o 20:04, Garret2 napisał:

Ponieważ postęp techniki jest bardzo duży za parę miesięcy koszty znacznie się zmniejszą

Sony dopłaca do PS3 bardzo dużo i obniżka ceny w ciągu najbliższego roku jest praktycznie nierealna, a za rok nawet jeżeli cena spadnie do ok. 2000 to i tak będzie bardzo dużo w porównaniu z X360, które też będzie tanieć...

Dnia 19.12.2006 o 20:04, Garret2 napisał:

Rodzaj zapisu nie przyciąga graczy. DVD też nie przyciągało graczy.

Mylisz się DVD miało bardzo duży wpływ na popularność PS2, ale nie ze względu na gry tylko na filmy.

Dnia 19.12.2006 o 20:04, Garret2 napisał:

nie. Nie jesteś bogiem ani nikim w tym rodzaju, więc nie możesz przewidzieć przyszłości.

Nie trzeba być Bogiem, żeby wiedzieć, że błędy jakie ostatnio popełnia Sony mogą mieć dla ich najnowszej konsoli katastrofalne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość z was PS3 na oczy nie widziała. Nie mówiąc o grach. A już jesteście za lub przeciw. Prawda jest taka że dla części graczy PS3 będzie rozczarowaniem... Na początku. To prawda że SONY jest firmą która lubi bajerować wszystkich. Porażki? Wszystko oprócz marki PLAYSTATION. Może większość z was nie wie, ale PLAYSTATION i działy z nią związane to jedyne dochodowe działy firmy. Inne przynoszą straty. Jeśli PS3 się nie przyjmie to bye bye sony..
Widziałem PS3 w akcji. To jest to. Ale 8-12 miesięcy. Czyli wtedy kiedy NAS POLAKÓW będzie stać na jej kupno. I mówie warto. A nowe KILLZONE wymiata- i nie chodzi o słynny traletr tylko o nowe demko. Ta gra JUŻ wyglada lepiej niż ten filmik. SZCZĘŚLIWIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 21:39, masay napisał:

Ale 8-12 miesięcy. Czyli wtedy kiedy NAS POLAKÓW będzie stać na jej kupno.

Nie sądzę, żeby znalazło się wielu Polaków, którzy byliby w stanie wydać ponad 2000zł na konsolę. (pomijam maniaków)

Zauważyłem, iż wiele osób łudzi się, że cena PS3 szybko spadnie, tak jak miało to miejsce po premierze PS2.
Prawda jest taka, że Sony dopłaca ogromne kwoty do każdej PS3 i jakakolwiek obniżka ceny przynajmniej przez pierwszy rok jest nierealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z reguły trudno opowiedzieć się po którejś stronie barykady. Prędzej czy później Sony wyjdzie na swoim, narazie , to fakt, wszyscy jeżdzą po firmie, ale kto będzie zwycięzcą na końcu- to sie okarze, narazie wypada życzyć powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować