Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Kurde jest już jakiś kod na nieśmiertelność ??
bo w tym patchu 1.0004 nie poprawili błędu który zrobili w 1.0003 że kamizelka nie działa .
Dostaję 3 strzały z TR 300M i leżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

skoro dochodzisz do elektrowni to nie wiem :P ja chyba mbym nie dal rady od nowa wszystkiego przechodzic gdybym nie musial ;)

bledow jest sporo poprawionych (na stalker.pl znajdziesz liste poprawek z patcha 1.0004) lacznie jest sporo poprawek i warto te patche wg mnie zainstalowac :)

ale zrobisz jak uwazasz - mozesz zaczac nowa gre (ale sugerowalbym z modami poxdanymi przeze mnie - coby gra byla przyjemniejsza - szczegolnie z alife skoro juz stalkera prawie calego przeszedles)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a gdzie tak do Ciebie strzelaja? czyzby w czerwonym lesie? nie masz wyjscia jak tylko podbiec szybko i cicho do budki i chlopcow zdjac (ew wczesniej potraktowac ich granatem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jestem w sercu elektrowni ale pełno tam skażenia a niestety mam mało leków antypromiennych.Czy mogę tam znależć jakieś leki czy też mam cofnać się do Baru i je kupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:30, morthi napisał:

skoro dochodzisz do elektrowni to nie wiem :P ja chyba mbym nie dal rady od nowa wszystkiego
przechodzic gdybym nie musial ;)

bledow jest sporo poprawionych (na stalker.pl znajdziesz liste poprawek z patcha 1.0004) lacznie
jest sporo poprawek i warto te patche wg mnie zainstalowac :)

ale zrobisz jak uwazasz - mozesz zaczac nowa gre (ale sugerowalbym z modami poxdanymi przeze
mnie - coby gra byla przyjemniejsza - szczegolnie z alife skoro juz stalkera prawie calego
przeszedles)


No wiesz, mało pamiętam z tego stalkera, bo przeważnie strasznie się męczyłem z wydajnością:) A muszę instalować patcha 1.03, czy od razu 1.04 wystarczy? Już czwóreczka się ściąga. To po jej instalce już nie muszę konfigurować .ltx?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha :) tego to nie wiem :P bo nie mialem reinstalki kompa ani stalkera odkad go kupilem mozesz sprobowac zainstalowac patcha 1.0004 ale raczej musisz miec wersje 1.0003 zeby zadzialal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lekow w elektrowni jest jak na lekarstwo niestety... najlepszym pancerzem na wycieczke do sarkofagu jest seva (mozesz ja kupic w jantarze lub dostac od woronina - generala powinnosci lub tez znalezc w dziczy)
jesli nie masz takoweo ubranka to pozostaje CI sie zaopatrzyc w duza ilosc apteczek naukowcow oraz lekow przeciwpromiennych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 14:45, kuko7 napisał:

Mam pytanko..
Na gram.pl są trzy patch''e. Muszę mieć wszystkie po kolei, czy wystarczy ten najnowszy? :)


Na moje to wystarczy ten ostatni, ale nie jestem pewien, w końcu swoje waży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 22:29, morthi napisał:

hectrol_stalker_minimod_0.5 - dodatkowe zwierzatka i potwory + poprawiona grafika


Pytanie do wszystkich: Czy po zainstalowaniu tego moda gra będzie potrzebowała mocniejszego kompa, tj. czy na słabszych sprzętach płynność się zmniejszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:05, Irc100 napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy ten nowy patch powoduje że gra obsługuje dwa rdzenie procesora
? Z góry dzięki.


"Obliczania szczegółowych obiektów zostało przeniesione do drugiego strumienia CPU"

Pierwsza linijka opisu patch-a 1.0004.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkie mody musisz rozpakowac do katalogu gamedata (jesli go nie masz to musisz stworzyc) w glownym katalogu z gra

aby mody zadzialaly musisz zmodyfikowac plik fsgame.ltx zmieniajac wartosc No na YES (jest tylko jedna taka wartosc :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak jak radziłeś, ale po rozpoczęciu nowej gry wywala mi do windowsa :( Po usunięciu folderu gamedata wszystko jest ok. Mieliście taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:28, Fang napisał:

> A ja mam takie pytanie. Czy ten nowy patch powoduje że gra obsługuje dwa rdzenie procesora

> ? Z góry dzięki.

"Obliczania szczegółowych obiektów zostało przeniesione do drugiego strumienia CPU"

Pierwsza linijka opisu patch-a 1.0004.


Wiem ale nie byłem pewnie czy to o to chodzi. Nie chciało mi się w to wierzyć :P. Nigdy nie grałem w grę wykorzystującą 2 rdzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:16, morthi napisał:

byc moze nadgrales pliki z niektorych modow na siebie i to powoduje problemy - musisz dokladnie
sprawdzic czy nie zastapiles plikow

tutaj znajdziesz paczke z modami ktore specjalnie przygotowalem zeby nie bylo najmniejszych
problemow z kompatybilnoscia http://files-upload.com/files/257446/Stalkerpaczkazmodami.zip


Usunąłem całkowicie Dream mod z gamedaty i teraz jest ok. A jakie mody są w tej paczce, bo nie wiem, czy opłaca mi się instalować?

Po instalce patcha 1.4 odczuwam różnicę tylko wizualnie, tzn. Gra w menu wygląda dużo lepiej i nasza postać inaczej się porusza, ale wydajność się nie zmieniła... Grafika natomiast jest według mnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować