Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Mam złą wiadomośc dla wszystkich co liczyli na stalkera w tym miesiącu :/

Na steamie pojawiła się zmiana. Już nie pisze, że w marcu będzie tylko w maju :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 17:36, Virus 500 napisał:

Bo są to iluzje wywołane przez żywego oryginalnego nibypsa który gdzieś w pobliżu biega
....


Czy iluzja moze mnie zabić ?? Bo mnie dopadł jeden i zjadł mnie. A do każdego co strzelałem to znikał. Jak wygląda niby pies ?? Nie wiem czy go wogóle widziałem. Widziałem w sumie zwykłe psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale niby pies to ale to są takie białawe psy albo coś w stylu "wilka". Jak sam wiesz mutanty wyglądają jak prawdziwe mutanty i trudno to określić. Natomiast jeżeli chodzi Ci o Moba, który bawi się telekinezą i znika to tak można go zabić ale trochę trzeba się z nim pobawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:19, oOreVenOo napisał:

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale niby pies to ale to są takie białawe psy albo coś w
stylu "wilka". Jak sam wiesz mutanty wyglądają jak prawdziwe mutanty i trudno to określić.
Natomiast jeżeli chodzi Ci o Moba, który bawi się telekinezą i znika to tak można go
zabić ale trochę trzeba się z nim pobawić.


Ja się z tym spotkałem przy wejściu do czerwonego lasu. Uciekłem przed tym na domek gdzie był snajper i naparzałem przez dobre 10 minut do tych znikających psów. Dałem sobie spokój i sprintowałem przed nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:24, Kerigun napisał:

Ja się z tym spotkałem przy wejściu do czerwonego lasu. Uciekłem przed tym na domek gdzie
był snajper i naparzałem przez dobre 10 minut do tych znikających psów. Dałem sobie spokój
i sprintowałem przed nimi.


Wybacz za poprzedniego posta, totalny chaos. Jednak nie do końca wytrzeźwiałem po wczoraj. Hmm wydaje mi się, że chodzi Ci o Poltergeista... Czy ten mob przyciąga tak jak by ekran i znika ? W każdym razie wszystko jest do ubicia, chyba że używasz jakiś addonów na moby, których sama gra nie posiadała więc wtedy nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc Stalkera przeszedłem po premierze, nie dużo pamiętam od tamtego czasu, nie chcę wprowadzać w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 20:51, oOreVenOo napisał:

Wybacz za poprzedniego posta, totalny chaos. Jednak nie do końca wytrzeźwiałem po wczoraj.
Hmm wydaje mi się, że chodzi Ci o Poltergeista... Czy ten mob przyciąga tak jak by ekran
i znika ? W każdym razie wszystko jest do ubicia, chyba że używasz jakiś addonów na moby,
których sama gra nie posiadała więc wtedy nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc Stalkera przeszedłem
po premierze, nie dużo pamiętam od tamtego czasu, nie chcę wprowadzać w błąd.


Poltegresa czy jak mu tam juz nie raz ubiłem. A to są psy które po trafieniu serią teleportują się gdzieś. Nie są to zjawy bo jak mnie dopadną to po mnie bo za dużo ich. A poltegresy mają dwa ataki. Przyciąganie/zoomowanie na ich facjate i drugi atak co słyszysz wycie i kołyszesz się jak na wietrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:01, Kerigun napisał:

> Wybacz za poprzedniego posta, totalny chaos. Jednak nie do końca wytrzeźwiałem po
wczoraj.
> Hmm wydaje mi się, że chodzi Ci o Poltergeista... Czy ten mob przyciąga tak jak
by ekran
> i znika ? W każdym razie wszystko jest do ubicia, chyba że używasz jakiś addonów
na moby,
> których sama gra nie posiadała więc wtedy nie wiem. Ogólnie rzecz biorąc Stalkera
przeszedłem
> po premierze, nie dużo pamiętam od tamtego czasu, nie chcę wprowadzać w błąd.

Poltegresa czy jak mu tam juz nie raz ubiłem. A to są psy które po trafieniu serią teleportują
się gdzieś. Nie są to zjawy bo jak mnie dopadną to po mnie bo za dużo ich. A poltegresy
mają dwa ataki. Przyciąganie/zoomowanie na ich facjate i drugi atak co słyszysz wycie
i kołyszesz się jak na wietrze :D



Są nibypsy czarne i szare. W czerwonym lesie są znikające szare bliżej mózgozwęglacza. Nibypies jest mutacją wilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:03, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie jakie wymagania musi spełniac moj komp żeby pociagnac stalkera?? Bo jestem
napalony na te gre:)



MINIMALNE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Procesor: Intel Pentium 4 2.0 Ghz / AMD XP 2200+
512 MB RAM
10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna 128 MB kompatybilna z DirectX® 8.0 / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX® 9.0
Połączenie internetowe/LAN z prędkością DSL/o niskim czasie oczekiwania dla gry wieloosobowej
Klawiatura, mysz

ZALECANE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Procesor: Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
1.5 GB RAM
10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna 256 MB kompatybilna z DirectX® 9.0c / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX® 9.0
Połączenie internetowe/LAN z prędkością DSL/T1+/o niskim czasie oczekiwania dla gry wieloosobowej
Klawiatura, mysz

WYSOKIE WYMAGANIA SPRZĘTOWE:
Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
Procesor: Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+
2 GB RAM
10 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Karta graficzna 512 MB kompatybilna z DirectX® 9.0c / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® X2800
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX® 9.0
Połączenie internetowe/LAN z prędkością DSL/T1+/o niskim czasie oczekiwania dla gry wieloosobowej
Klawiatura, mysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:03, Patryk Mogilno napisał:

Mam pytanie jakie wymagania musi spełniac moj komp żeby pociagnac stalkera?? Bo jestem
napalony na te gre:)



Ja mam GF 8600GTS S3.0 256m, Core Duo 2.13, 2048 ram i śmiga na najwyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:13, Patryk Mogilno napisał:

To komp pociągnie!!! Musze miec STALKERA!!!!!!!!!!!! A moze ktos z was ma na zamiane
te gierke?



już masz za 50 pln w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:15, multykin napisał:

> To komp pociągnie!!! Musze miec STALKERA!!!!!!!!!!!! A moze ktos z was ma na zamiane

> te gierke?


już masz za 50 pln w sklepach.

wiem ale pytam z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:07, multykin napisał:

Są nibypsy czarne i szare. W czerwonym lesie są znikające szare bliżej mózgozwęglacza.
Nibypies jest mutacją wilka.


Niby psy są wredne. Agresywne. Nie uciekną jak jakiegoś zabijesz. Po prostu prą przed siebie by cie zjeść. Nie lubię ich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:17, Patryk Mogilno napisał:

> > To komp pociągnie!!! Musze miec STALKERA!!!!!!!!!!!! A moze ktos z was ma na
zamiane
>
> > te gierke?
>
>
> już masz za 50 pln w sklepach.
wiem ale pytam z ciekawosci:)



A co masz ciekawego z fps na wymiane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2008 o 21:19, Kerigun napisał:

> Są nibypsy czarne i szare. W czerwonym lesie są znikające szare bliżej mózgozwęglacza.

> Nibypies jest mutacją wilka.

Niby psy są wredne. Agresywne. Nie uciekną jak jakiegoś zabijesz. Po prostu prą przed
siebie by cie zjeść. Nie lubię ich :D


Sa skoczne. Jak biegna w Twoja strone, trzeba przycelowac w leb zanim skocza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2008 o 21:21, multykin napisał:


A co masz ciekawego z fps na wymiane??


Proszę Cię - pomyśl 5 razy zanim dodasz post. Nie dawaj posta pod postem. Nie spamuj. A takie rozmowy to na privie - nikogo nie obchodzi co masz na wymianę, a to wyupowiedź nie na temat, vide spam.
Taka rada na przyszłość.

A co do widnowych psów - są to iluzje wytwarzane przez nibypsy. Gdy strzelisz w nie jedną kulką, znikają, ale jeśli nie to mogą Cię dopaść i ukatrupić. Trzeba znaleźć tego prawdziwego i go zabić, by pojawianie się to coraz nowszych fal ustało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować