Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Nie wiem, czy ten temat był już poruszany (jeżeli tak, to możecie mnie zgnoić).

O co chodzi z tymi kodami odblokowującymi? (Start>Programy>THQ>Stalker>kod odblokowujący)

Do wpisania są dwa kody - i teraz tak: do czego są one i skąd je mamy wziąć? (chyba, że są dla nas niedostępne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem jeden z kodów odblokowuje jakiegoś mutanta, ale ten mutant to Snork czyli jak by się uparł nic nie odblokowuje bo ten mutant jest już w grze. Może mi się coś pokićkało ale wątpię gdzieś tak czytałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze myślę, jeden jest na nibypsa, zaś drugi na snorka. Oba te mutanty występują w STALKERZe, dlatego też nie widzę sensu w tym poście, ale obywatel więc ok.

BTW- jak zdobyć ogon niby psa? Mam takiego questa, chodzi mi głównie o jego miejsce występowania aby go spokojnie móc ubić z obrzyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:00, patrYX93 napisał:

BTW- jak zdobyć ogon niby psa? Mam takiego questa, chodzi mi głównie o jego miejsce występowania
aby go spokojnie móc ubić z obrzyna.

Jeden był tam gdzie drugie zadanie - to z pancerzem. Ale ja go rozwaliłem wcześniej i nie wiem czy można połączyć te zadania, w sumie to nic na przeszkodzie nie stoi.
-------
Patch nr 2 miał już dawno wyjść wedle zapowiedzi GSC, chyba im ten konwerter sejwów nie idzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:00, patrYX93 napisał:

O ile dobrze myślę, jeden jest na nibypsa, zaś drugi na snorka. Oba te mutanty występują w
STALKERZe, dlatego też nie widzę sensu w tym poście, ale obywatel więc ok.

BTW- jak zdobyć ogon niby psa? Mam takiego questa, chodzi mi głównie o jego miejsce występowania
aby go spokojnie móc ubić z obrzyna.



Musisz się pośpieszyć bo ten quest (tak jak kilka innych) ma "termin ważności". A o ile się nie mylę, to nibypies występuje w Jantarze albo w Dziczy.

A co do kodów - może ktoś jednak wie coś więcej na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłucz psy w końcu znajdziesz innego wyjścia nie ma. :-) Każdy mutant danego rodzaju czasem (jakieś z 10% sznas na to) zostawia coś po sobie, jak psy ogon czy Snorki nogę czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:17, oOreVenOo napisał:

Gra powinna się wgrywać najmniej 10 min, najwięcej 45-60 min.

co lol ?? chyba zle zrozumiales... albo ja zle napisalem...
chodzi mi o wczytywanie mpay... jak wczytujesz save :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:21, Rosveld napisał:

Mam pytanie do tych co zamawiali z GRam.pl Mianowicie czy czytał juz ktos te ksiazke dodawaną
do gry??

ja jeszcze nawet z foli jej nie odwinolem... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:21, Rosveld napisał:

Mam pytanie do tych co zamawiali z GRam.pl Mianowicie czy czytał juz ktos te ksiazke dodawaną
do gry??



Jeżeli masz na myśli "Piknik na skraju drogi" to radzę Ci ją przeczytać - nie tylko ze względu na to, że wprowadzi Cię w klimat gry - to jest po prostu porzadny kawał literatury sci-fi.

Swoją drogą - jest jakaś możliwość sprawdzenia wersji gry? Np komenda w konsoli, lub coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:15, oOreVenOo napisał:

Jeżeli ta 7.6GT jest na AGPx8 to na 100% podejdzie Ci, z PCI-E może być różnie.

Działa jako tako!! Podmienilem te pliki jak to tam Selv wczesniej napisal i jakos tam dziala. ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16291&pid=2688). i teraz moje pytanko. Czy to juz jest ostateczne "ubrzydzenie" gry, czy ta sie jeszcze wylaczyc jakies detale. Po fakty sa takie, ze po tym poczatkowym pomieszczeniu jakos tam chodzi, a potem sa juz problemy. I musze patrzyc w dol. Wiec da sie jeszcze jakos obnizyc jakosc??Sorry ze Cie tak mecze ale za bardzo sie napalilem na ta gre zeby teraz w nia nie grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 22:16, vip konius napisał:

ile wam sie wgrywa gra??

New Game około 1 min. Ale to chyba przez demko na początku.

Natomiast kontynuacja czyli loady to tak do 15 sek.

A uruchomienie z XP i wgranie menu to kwestia 10 sek i kilku Esc na reklamy. :)

-------------
Dla mnie gra wymiata. Czekałem na taką gierke od dłuższego czasu. Co do EK to pamiętnik stalkera świetnie opisuje wszystko co można spotkać w grze. I tyle. A EK to jest 999 bo na puszce jest xxx/999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przeczytałem dziś w wolnej chwili 50 stron (książka ma około 180) narazie to taki wstęp i akcja dopiero się rozkręca. Widać, że twórcy dużo z niej czerpali. Jednak trochę wadzi mi wizerunek elektrowni w Czarnobylu na okładce, gdyż akcja rozgrywa się w strefie ale nie na terenie Czarnobyla a na terenie niegdyś odwiedzonym przez obcych. Reszta się nawet zgadza, czyli stalkerzy, anomalie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować