Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Ehm..... jedno pytanie ..... mozę ktoś podać link (jeżeli cos takiego jest) do tej łatki/moda,żeby po spaczowaniu na 1.0001 działały "sejwy"??? Pozdrawiam i z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 17:54, ProChaoS napisał:

Ja tam skończyłem 3 dni temu STALKERA i powiem wam, że to nic ciekawego, nudnawa gra z nie
ciekawa grafika i lipnymi modelami broni.

Skończyłeś angielską wersję?
Ja STALKERA mam od wczoraj, naliczyłem już z 6 h i mi się bardzo podoba, jestem w Barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest moim zdaniem świetna ;] , trochę za dużo latania, i te wkurzające anomalie ale poprostu wciąga :), ja jakieś 2-3h grałem i jestem na wysypisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:34, azur64 napisał:

> Ja tam skończyłem 3 dni temu STALKERA i powiem wam, że to nic ciekawego, nudnawa gra z
nie
> ciekawa grafika i lipnymi modelami broni.
Skończyłeś angielską wersję?

Tak w 15 h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:36, ProChaoS napisał:

> > Ja tam skończyłem 3 dni temu STALKERA i powiem wam, że to nic ciekawego, nudnawa
gra z
> nie
> > ciekawa grafika i lipnymi modelami broni.
> Skończyłeś angielską wersję?
Tak w 15 h :)

To w jakim procencie gry ja jestem?
A tak w ogóle to jak zwiększyć swój status, dołączyć do powinności i grać 4 walkę w arenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:38, azur64 napisał:

To w jakim procencie gry ja jestem?
A tak w ogóle to jak zwiększyć swój status, dołączyć do powinności i grać 4 walkę w arenie?

Nie mam pojęcie w jakim procencie. Ja nie robiłem wszystkich pobocznych misji. Również do nikogo nie dołączałem. Moim priorytetem było zobaczenie Czarnobyla i tyle. Zobaczyłem, powiało lipą i wyłączyłem. Na arenie walczylem tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz Ci chyba gdzies pisalem : Athlon 2500 + , 512 Ram i moja pieta Achillesowa czyli Radeon 9200 SE.
Czy jak zrobie tak jak tam wczesniej pisano podmienic pliki to bedzie sie ladowalo szybciej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 19:40, ProChaoS napisał:

Nie mam pojęcie w jakim procencie. Ja nie robiłem wszystkich pobocznych misji. Również do nikogo
nie dołączałem. Moim priorytetem było zobaczenie Czarnobyla i tyle. Zobaczyłem, powiało lipą
i wyłączyłem. Na arenie walczylem tylko raz.

I mówisz że ukończyłeś, właśnie zadania poboczne są najfajniejsze, a nie wie nikt jak awansować z kota na doświadczonego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za słaba karta wybij sobie z głowy.

@Carl92 Rozkręcaj obudowę i czyść kartę bo Ci się spali przy takim czymś. Powinna temp spaść a jak nie obniż zegary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi jeszcze nie przyszło...napisałem do masterlinka z opieprzeniem i niby jutro ma przyjść, w co wątpie. Jak nie dojdzie to ide do sklepu i kupuje, bo nie bede czekał niewiadomo ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko. Czy na tej karcie graficznej ktora masz (radek 9200) da sie grac w STALKERA? bo mam taka sama i nie wiem czy odpali;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:14, NuGGet napisał:

Ja mam pytanko. Czy na tej karcie graficznej ktora masz (radek 9200) da sie grac w STALKERA?
bo mam taka sama i nie wiem czy odpali;/

No coz, jak widac 2 posty wyzej powinienes "wybic to sobie z glowy" :). Czyli to chyba oznacza ze sie nie da. U mnie się włącza, pojawiaja sie nazwy tworcow itp, pojawia sie muzyczka i powinno sie pojawic menu ale juz to nie nastepuje. Wiec chyba faktycznie sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam nadzieję, że nie będzie zabaw z kurierem jak poprzednio - Zadzwonił telefon na 3 sekundy, wyłączył się, a kurier napisał w raporcie (czy jak to się zwie), że nikogo nie zastał... Mniejsza o to, że na gram jest jedna informacja o otrzymaniu paczki w następnym po wysłaniu dniu roboczym, a w zamówieniu jest przewidywany czas doręczenia: 11.04 - 12.04. W nocy raczej nie jeżdżą. Rozumiem, że jestem jakieś 550 km od Warszawy, ale cały wczorajszy dzień moja ukochana gra gnije w jakimś zatęchłym "łerhałsie". W dodatku nie rozumiem jednego wpisu w tym trackerze paczki. Wczoraj i dzisiaj jest tekst o takiej samej treści. Czyli, że wczoraj wrzucili paczkę do magazynu, nie wyjęli jej, a dzisiaj wrzucili ponownie? Weird...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:28, oOreVenOo napisał:

Po prostu taka prawda czas wymienić cały komp.:) Kwestia w najtańszej wersji 1500-2000zł. Ewentualnie
wymień sobie samą kartę graficzną. Takiego GeForce 5900 kupisz za grosze.

http://allegro.pl/item182482884_xfx_geforce_fx_5900_128mb_ddr_256bit_tv_full_box_.html

Dzieki za wsparcie. Ja tu podlamany ze mam za slaba karte ,a tu mi wyjezdza, ze caly komp do wymiany :) ale w sumie masz racje. Ja sie zastanawiam nad Geforcem 7600 Galaxy, ktory zostal mi na forum polecony. kosztuje 469 zl i mysle ze rozwiazalby mi problem sprzetowy az do ewentualnej gruntownej modernizacji kompa. Zobaczymy.

P.S. a ta metafora z kalendarzem i tygodniami to strasznie skomplikowana byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GeForce 7600GT to potężna karta. Ale obawiam się że raczej nie podejdzie do Twojej płyty głównej. Chociaż nie wiem musiał byś podać nazwę płyty głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:35, oOreVenOo napisał:

GeForce 7600GT to potężna karta. Ale obawiam się że raczej nie podejdzie do Twojej płyty głównej.
Chociaż nie wiem musiał byś podać nazwę płyty głównej.

Szkoda kasy na Geforce 7600GT kiedy istnieje coś takiego:
(AGP) http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/AGP_x4/x8/chipset_nVidia/GeForce_7600GS/GeForce_7600GS_Galaxy_256MB_TV/DVI_BOX _AGPx8__500/1400_Zalman/pelny,id,38586/

(PCI-Ex) http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/AGP_x4/x8/chipset_nVidia/GeForce_7600GS/GeForce_7600GS_Galaxy_256MB_TV/DVI_BOX _AGPx8__500/1400_Zalman/pelny,id,38586/
http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/PCI_Express_x16/chipset_nVidia/GeForce_7600_GS/GeForce_7600_GS_Galaxy_256MB_HD TV__DVI_500/1400_1_2ns__PCI_E_Zalman/pelny,id,30973/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 20:35, oOreVenOo napisał:

GeForce 7600GT to potężna karta. Ale obawiam się że raczej nie podejdzie do Twojej płyty głównej.
Chociaż nie wiem musiał byś podać nazwę płyty głównej.

Wlasnie obczailem ze jest to MSI KT4V(MS-6712). A i to nie mialabybyc 7600 GT tylko od Galaxy. Zreszta masz tu linka:
http://www.gral.pl/preview/Galaxy/GeForce7600GSGalaxy256MBDDR3ZalmanEditionTV-OutDVIAGPx8_42.php?komentpopup=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować