Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Że tak się spytam...

Gdzie mogę zostawiać swoje rzeczy bez obaw o ich bezpieczeństwo (czyt. ochrona przed magicznym wyparowaniem)? Mogą to być skrytki wyeliminowanych dotychczas przeze mnie Stalkerów?

@ zui-delta

Zamawiając grę dzisiaj, otrzymałbyś ją najwcześniej na kilka dni po nadchodzącym weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecałbym te niebieskie skrzynie :) nawet z tej w początkowej lokacji przy ognisku nic nie ginie w innych tez, do skrytek stalkerow lepiej nie ładować, bo mogą wyparowac, lub zrespanowac sie w cos innego, np bandaz i troche amunicji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,udało mi sie.Zadzwoniłem do pomocy technicznej i jakis bardzo mądry pan poradził mi abym zamkną wszystie chodzące programy i zainstalowal od nowa.Teraz patch zainstalowal sie bez problemow:).Gierka jest świetna przeszłem właśnie przez tuneł w którym były anomalie jak pioruny,jak one sie nazywają?Pogram jeszcze i wrzuce pare screenow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 00:53, zui-delta napisał:

Mam pytanie czy jakbym zamówił S.T.A.L.K.E.R-a teraz to dostałbym go jeszcze dzisiaj czy musiałbym
czekać do następnego tygodnia??

Do mnie przesyłki nigdy nie docierały tego samego dnia lub na drugi dzień , więc z własnego doświadczenia radziłbym brać pod uwagę poniedziałek jako termin dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czy artefakty działają na stałe? Bo mam ich trochę ale wolę nie marnować na chwilkę, wolę

Dnia 13.04.2007 o 00:13, patrYX93 napisał:

opylić.


Nie zbieraj wszystkich artefaktów, patrz z czego żyjesz. Większość później artefaktów np w strefie Garbage i dalej są już promieniotwórcze, czyli dają Ci np +100 czegoś dam ale mają -5 radiation i takim sposobem zbierając je będziesz napromieniowany i zdrówko będzie szybko spadało na dół a szkoda marnować apteczki.

>Czy te 999 kopii musiał podpisywać współzałożyciel CDP? To pewno go ręka musiała rozboleć

Skoro tyle było to tyle musiał podpisać proste, taka praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 01:34, Bidasek napisał:

Że tak się spytam...

Gdzie mogę zostawiać swoje rzeczy bez obaw o ich bezpieczeństwo (czyt. ochrona przed magicznym
wyparowaniem)? Mogą to być skrytki wyeliminowanych dotychczas przeze mnie Stalkerów?

@ zui-delta

Zamawiając grę dzisiaj, otrzymałbyś ją najwcześniej na kilka dni po nadchodzącym weekendzie.



Tak jak mówił wszyscytg - możesz skorzystać z tego niebieskiej skrzyni na początku lokacji - ja bym Ci osobiście radził również niebieską skrzynię, ale w barze - stamtąd jest najbliżej do dalszych lojkacji, które będziesz często odwiedza, a wracania kawał drogi do Kordonu się po porstu nie opłaca (czemuż to, ach czemuż nie dali jednak tych pojazdów? :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w końcu ten patch, ale zmusza do grania od nowa. Dziś mam dostać paczkę ze STALKERem. Jak przyjdzie to będę GRAŁ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 23:40, Ivan aka Immortal napisał:

> > > czy ktoś ma też przy artefaktach w PDA również 0 pomimo że miał je?
> >
> > Tak ja, dziwie się że to nadal nie zostało poprawione. :/
> >
> > No właśnie -noprefetch . :P
>
>
> hm ale czy to wina CDP?? bo na ang forach nie znalazłem tego a w przyszłych patchach tez
nie
> widze lekarstwa; przez brak artefaktow rank sie zaniża i dlatego mam nadal kot. ciekawe
czy
> do duty mnie wpuszczą jak tak dalej będzie


powalcz na arenie to ranga Ci skoczy


arena jest u frakcji duty?? bo tam nie chcą wpuszczać mało doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczaki, kurier o 7:33 odebrał paczkę na sortowni i ciągle go nie ma ;) Zazdroszczę tym co już grają :P Trzymajcie kciuki, żeby jak najprędzej przyjechał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:44, RakuPL napisał:

Kurczaki, kurier o 7:33 odebrał paczkę na sortowni i ciągle go nie ma ;) Zazdroszczę tym co
już grają :P Trzymajcie kciuki, żeby jak najprędzej przyjechał ;)

Mi zaznaczyli że 2 razy byli, a nikt nie dzwonił (3 osoby pilnowały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:45, AQ22 napisał:

Mi zaznaczyli że 2 razy byli, a nikt nie dzwonił (3 osoby pilnowały).

Wiesz, u mnie nigdy nie robili żadnych numerów :) No ale jeszcze trochę i zadzwonię chyba ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:21, pudelpl napisał:

> > > > czy ktoś ma też przy artefaktach w PDA również 0 pomimo że miał je?

> > >
> > > Tak ja, dziwie się że to nadal nie zostało poprawione. :/
> > >
> > > No właśnie -noprefetch . :P
> >
> >
> > hm ale czy to wina CDP?? bo na ang forach nie znalazłem tego a w przyszłych patchach
tez
> nie
> > widze lekarstwa; przez brak artefaktow rank sie zaniża i dlatego mam nadal kot. ciekawe

> czy
> > do duty mnie wpuszczą jak tak dalej będzie
>
>
> powalcz na arenie to ranga Ci skoczy

arena jest u frakcji duty?? bo tam nie chcą wpuszczać mało doświadczonych


Tam gdzie jest baza Duty (również się nie mogę tam dostać), jest również Bar i Arena. Zarówno do jednego i drugiego możesz wejść bez problemu.

A jeżeli chodzi Ci o przedostanie się przez główną blokadę Duty (tę niedaleko Doliny Mroku), to musisz mieć zrobione zadanie z Agropromem (daje Ci je handlarz) - gdyż tylko wtedy Cię przepuszczą (chodzi o dstarczenie gościowi z Baru dokumentów z instytutu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, za dwa posty pod rząd, ale czy znacie jakieś ciekawe strony (polskie i zagraniczne) o Stalkerze? No i drugie pytanie: czy powstanie strona na gram.pl? (np. stalker.gram.pl) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:23, RakuPL napisał:

Przepraszam, za dwa posty pod rząd, ale czy znacie jakieś ciekawe strony (polskie i zagraniczne)
o Stalkerze? No i drugie pytanie: czy powstanie strona na gram.pl? (np. stalker.gram.pl) :)


np. http://www.stalker.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 11:23, RakuPL napisał:

Przepraszam, za dwa posty pod rząd, ale czy znacie jakieś ciekawe strony (polskie i zagraniczne)
o Stalkerze? No i drugie pytanie: czy powstanie strona na gram.pl? (np. stalker.gram.pl) :)


jeśli chodzi Ci o info o Stalkerze, to najlepszy jest "tydzien ze Stalkerem" tutaj :)
reszta informacji oraz najwiekszy zbiór modów w jednym miejscu jest tu :
http://stalker.filefront.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:44, RakuPL napisał:

Kurczaki, kurier o 7:33 odebrał paczkę na sortowni i ciągle go nie ma ;) Zazdroszczę tym co
już grają :P Trzymajcie kciuki, żeby jak najprędzej przyjechał ;)


Mój kurier odebrał przesyłkę po 8 rano, a przyjechał wpół do 8 wieczorem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 10:55, Ivan aka Immortal napisał:

A jeżeli chodzi Ci o przedostanie się przez główną blokadę Duty (tę niedaleko Doliny Mroku),
to musisz mieć zrobione zadanie z Agropromem (daje Ci je handlarz) - gdyż tylko wtedy Cię przepuszczą
(chodzi o dstarczenie gościowi z Baru dokumentów z instytutu)

A jak do nich dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mówiłem, myślałem, że gra będzie mi płynnie działać na medium, ale się przeliczyłem. Zaprezentuję moje ustawienia (niskie, ale nie najniższe). Grać idzie :)

1) po pijaku
2) po pijaku 2
3) to była chyba baza wojskowa
4) mutant, nie wiem co on mi robił, coś dziwnego (hipnotyzował?) :/
5) lasek :)

20070413135353

20070413135410

20070413135429

20070413135450

20070413135520

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować