Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dziwne. Mój sprzęt to:
AMD Sempron 3000+
1GB RAM
Galaxy Geforce 7600GS 500MHz 256 DDR3 1400MHz Zalman
i z dynamicznym oświetleniem przy dalekich widokach nieźle zacina :( I nieważne wysokie czy średnie ustawienia :(

To chyba wina ilości RAMu, bo u kumpla który ma nieco słabszy procek i 2,5x więcej RAM wszystko działa cacy z dynamicznym oświetleniem.

Natomiast na static light (DX8) na maxymalnych zasuwa aż miło :) Gra nadal ślicznie wygląda, a grywalność się nie zmienia ;)

Tłumaczenie bardzo fajne (szczególnie LEKTOR!!! :D), natomiast jeden mały babolek zauważyłem. Mianowicie, gdy mówimy z jakimś NPC nt. zadania, które przyjeliśmy i nie chcemy go odrzucić, to nasza odpowiedź brzmi: "Nie ma problemu. Może innym razem.", trochę dziwnie drugi zwrot wygląda nie uważacie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie mogę dołączyć się do żadnej gry w MP ? Mam patha z gram.pl 1.0001 , ale wszędzie wyskauje błąd : zła wersja, pomimo że przy serwerach tez jest podana wersja 1.0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:15, RakuPL napisał:

Pisząc poprzedniego posta zapomniałem dołączyć screen z gry :(

Oto i on :)


ja mam 7600gt 3400mhz 1gb
czy mi wejdzie jak tak to na jakim poziomie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem...
komputer - 2 letni:
athlon 64 3200+, ATI Radeon 9800pro 128mb, 1GB RAM...
a po 15 minutach gry zaczynaja mi sie pojawiac paski w roznych kolorach zamiast tekstur co uniemozliwia gre.
Musze wtedy albo wlaczyc gre od nowa, albo zmienic ustawienia grafiki
i tak w czasie godziny grania robie to kilka razy high->medium i tak w kolo macieju :P
czy wie ktos jak mozna rozwiazac ten problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 14:43, milten 166 napisał:

> Pisząc poprzedniego posta zapomniałem dołączyć screen z gry :(
>
> Oto i on :)

ja mam 7600gt 3400mhz 1gb
czy mi wejdzie jak tak to na jakim poziomie

Powinno chulać na wysokich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 13:47, azur64 napisał:

> A jeżeli chodzi Ci o przedostanie się przez główną blokadę Duty (tę niedaleko Doliny
Mroku),
> to musisz mieć zrobione zadanie z Agropromem (daje Ci je handlarz) - gdyż tylko wtedy
Cię przepuszczą
> (chodzi o dstarczenie gościowi z Baru dokumentów z instytutu)
A jak do nich dołączyć?



"Musisz zrobić misję w Yantarze (wyłączyć Brain Scochera i jakieś tam chyba dokumenty jeszcze przynieść - będziesz miał dokładnie napisane w tekście misji). Po wypełnieniu tej misji wróć do Barkeepera a on umożliwi Ci wejście na teren Duty i pogadanie z ich generałem. UWAGA: podobno jest tak że aby przystąpić do danej frakcji (Duty lub Freedom) nie można wcześniej wykonać ANI JEDNEJ misji dla frakcji przeciwnej - czyli: chcesz do Duty - nie wykonuj nic dla Freedom i odwrotnie."

to jest cytat z forum stalker.funday.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:01, AQ22 napisał:

A ja mam jeszcze inny problem. Masterlink już 3 dzień zwleka z moim STALKERem. I jak tu spokój
zachować?!

Dzwoń i stosuj O.P.R. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:14, RakuPL napisał:

> A ja mam jeszcze inny problem. Masterlink już 3 dzień zwleka z moim STALKERem. I jak tu
spokój
> zachować?!
Dzwoń i stosuj O.P.R. ;)

Powiedzieli że jutro i się rozłączyli. Dokładniej ze kurierzy już wyszli z magazynu i dziś nie dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:20, patrYX93 napisał:

No i nikt nie może odpowiedzieć na moje pytanie. Czy "zażywanie" artefaktów sprawia, że działają
one na stałe?



Tylko do momentu, kiedy masz je przypięte do pasa - w innym wypadku nic nie dają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zastanawiam się nad kupnem gry... Ale nie jestem pewien czy mi pójdzie :/
Czy na:
Athlon 1700+ 1,5 GHz
Radeon9600Pro 256MB
512 MB Ram

Będzie S.T.A.L.K.E.R działał w miarę normalnie ??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2007 o 15:20, patrYX93 napisał:

No i nikt nie może odpowiedzieć na moje pytanie. Czy "zażywanie" artefaktów sprawia, że działają
one na stałe?


Eee zażywania ? Artefakt wtedy działa jak jest u Ciebie na pasku, nie ma na pasku to nie działa.

@PredAtor360

Działać będzie działał, ale na cuda nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże żenada z tym lektorem, nie słychać normalnej mowy NPCa tylko lektora no i dwa głosy się nakładają o nieee zamawiam skądś wersję ang, co za syf....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze na pasku możesz nosić tylko do 5 artefaktów z tego co pamiętam, a po drugie to każdy artefakt ma swoje plusy i minusy więc nie jest tak pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować