Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 10:10, IMPERATOR1990 napisał:

> Nie fan, lecz gram.pl wyobraź sobie.
no teraz mnie rozwaliłeś

Jaki ci podamy linki z paru serwisów internetowych, takich jak Gamespot, IGN, oficjalna strona Stalkera,gdzie jak byk pisze że potrzeba przynajmniej 400 godzin na wszystkie 7 zakończeń, uwzględniając przy tym WSZYSTKIE zadania poboczne, to też napiszesz bzdurkę typu" no teraz mnie rozwaliłeś" ?

"Jakiś fan to napisał" ... a niby czemu mam wierzyć tobie że gra starcza tylko na 20 godzin? Tyś nie fan? Tyś pracownik THQ? Tyś niby przeszedł grę z wszystkimi zakończeniami i zadaniami których jest od cholery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 09:43, piotrek-heroes napisał:

. Było pisane, że grę przechodzi się w około 400 godzin.
I dobrze, że jest trudna, wszyscy chcieliby, aby gry była łatwe i krótkie, takie jak NFS: Carbon,
a tutaj natomiast trzeba się trochę wysilić.

Wszystko by chcieli mieć podane na tacy i to byle szybko. a po 2 pozostaje jeszcze multi ja tribesa ( był w cda) do dziś ni przeszedłem bo gram na multi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania !!!!

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Download Minimum System Requirements

* Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
* Intel Pentium 4 2.0 GHz / AMD XP 2200+
* 512 MB RAM
* 10 GB available hard drive space
* 128 MB DirectX® 8.0 compatible card / nVIDIA® GeForce™ 5700 / ATI Radeon® 9600
* DirectX® 9.0 compatible sound card
* LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL speeds for multiplayer
* Keyboard, Mouse

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Download Recommended System Requirements

* Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
* Intel Core 2 Duo E6400 / AMD 64 X2 4200+
* 1.5 GB RAM
* 10 GB available hard drive space
* 256 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 7900 / ATI Radeon® X1950
* DirectX® 9.0 compatible sound card
* LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
* Keyboard, Mouse

S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl Download Optimal System Requirements

* Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2) / Microsoft® Windows® 2000 SP4
* Intel Core2 Duo E6700 / AMD 64 X2 5200+
* 2 GB RAM
* 10 GB available hard drive space
* 512 MB DirectX® 9.0c compatible card / nVIDIA® GeForce™ 8800 / ATI Radeon® X2800
* DirectX® 9.0 compatible sound card
* LAN/Internet connection with low latency Cable/DSL/T1+ speeds for multiplayer
* Keyboard, Mouse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:45, Chlorofil napisał:

Cze. Mam pytanie w CD-Action pisało że S.T.A.L.K.E.R chodzi na starszych komputerach czy to
prawda ?

były napisane min. wym. sprzętowe w cda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:45, Chlorofil napisał:

Cze. Mam pytanie w CD-Action pisało że S.T.A.L.K.E.R chodzi na starszych komputerach czy to
prawda ?

w cda było napisane proc 800mhz 256 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może poproś moderatorów o przypięcie tego posta z wymaganiami sprzętowymi. W tedy niezorientowani mieli by szybką odpowiedź jak na tacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania to są z bzdury te wymagania wziąłeś zapewne System Requirements ta stronka pokazuje wymagania gier, ale to są bzdury ta strona pokazuje fałszywe wymagania w CDA napisali tak: "Do Maksimum detali nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego potwora Pentium IV, Geforce 7900 i 1GB Ram grało mi się wystarczająco płynnie i przyjemnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 12:00, Carl92 napisał:

Te wymagania to są z bzdury te wymagania wziąłeś zapewne System Requirements ta stronka pokazuje
wymagania gier, ale to są bzdury ta strona pokazuje fałszywe wymagania w CDA napisali tak:
"Do Maksimum detali nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego potwora Pentium IV, Geforce 7900 i
1GB Ram grało mi się wystarczająco płynnie i przyjemnie"


Zgadzam się bo miałem taki przypadek z Oblivionem. Niby miał mi nie pójśc, ale jednak grałem w niego dosyc komfortowo. Ale napewno podaje zbliżone wymagania. Niemniej jednak wolałbym sie sugerowac CDA i opiniami ludzi ktorzy grali w bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 11:53, Mac Cry napisał:

Może poproś moderatorów o przypięcie tego posta z wymaganiami sprzętowymi. W tedy niezorientowani
mieli by szybką odpowiedź jak na tacy :)

Wątpie czy szanowni moderatorzy zaglądają do takich tematów, ale mozesz napisać to na mejla, to jedyny sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam karte graficzna Radeom X1600pro to pujedzie na niej gra czy lepiej kupic nowa bo mam do wyboru na swieta kupuic albo RAM abo nowa karte graficzna wiec jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2007 o 23:57, Arclight napisał:

Wodę wypompowano, ponieważ przy kontakcie z rozgrzanym rdzeniem stworzyłaby ogromną chmurę
radioaktywnej pary wodnej, która miałaby rozmiary jak i zasięg dużo większe niż chmura pyłu,
która wyleciała z bloku reaktora.
Nie wiem, skąd ludzie biorą teorię o bombie wodorowej...


Należy dodac że woda w kontakcie z rozgrzanym do białości roztopionym rdzeniem reaktora i grafitem wyparowałaby szybkim tempie, a że cały proces rozegrałby się na małej przestrzeni to całośc w związku z nagłym wzrostem ciśnienia wyleciałaby w powietrze powodując drugi jeszcze większy wybuch. Okolice elektrowni dosłownie by wyparowały. A całość spowodowana by była wysokim ciśnieniem powstałej pary a nie "EKSPLOZJĄ BOMBY WODOROWEJ ... BO GORĄCE PALIWO JĄDROWE I WODA DAJĄ BOMBE WODOROWĄ"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2007 o 12:23, przemo0304 napisał:

w jakiej rozdzielczosci bedzie mi chodzic plynnie ta gra??

W takiej w jakiej najlepiej ci się pracuje :) Patrząc na grafikę, i na pamięć pograsz sobie komfortowo przy (na pewno) 1024 x 768 i chyba też na 1280x1024 :) Pozdro!

Trolik93- W tym nie za bardzo ortograficznym poście, jest trochę racji. Bo właśnie zmienia się sprzęt dla gry. Ale czasem wymagania są przesadzone (gothic 3- pomińmy go, bo to wina źle zoptymalizowanej gry i silnika) więc wystarczy dokupić chocby trochę RAMu, i gramy na średnich czy na najwyższych. Taka polityka tych którzy chcą zarobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować